Skocz do zawartości
duzii

Zmiana abonamentu cała rodzina- co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dłuższego czasu planowałem całą rodziną opuścić orange i przejść do innej sieci. Orange w mojej okolicy mam beznajdziejny zasięg , w domu żeby wykonać telefon trzeba biegać po mieszkaniu i "szukać" zasięgu, a i tak połowę rozmowy traci się na "słyszysz mnie?" Ostatnio spisałem sobie komu kiedy konczy się abonament w domu i czekałem aż do dzisiaj. Dzisiaj otrzymałem od orange pismo w którym piszą że od dnia 20 lipca wchodzi nowa ustawa i "Zaproponowane zmiany Warunków umowy wchodzą w życie z dniem 19 stycznia . W przypadku braku akceptacji tych zmian przysluguje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy ... do 18 stycznia" Wiec całe szczęście kilka miesięcy szybciej mogę zmienić abonament. Teraz tylko problem co wybrać. Co polecacie ? Zależy mi żeby w mojej okolicy był dobry zasięg (woj. Dolnośląskie - Dzierżoniów) Orange ani nie miało dobrego zasięgu, ani super cen również nie miało. Brał bym 4 abonamenty na firmę z czego 2 normalne i 2 mixy, nie wiem jaka sieć oferuje najlepsze ceny więc liczę że wy mi doradzicie . W orange dobrą rzeczą było 5 numerów darmowych na telefony stacjonarne i numery z orange ale myślę ze w innych sieciach również takie rzeczy mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...