Skocz do zawartości
tom1234

Dziwny Wynik i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie na mój wynik marka 5600:(((((

Co jest nie tak ustawienia mam defaultowe.

Kurde....

Enter the matrix tez mi tnie a GTA3 i red faction czy motogp2 smigaja pieknie na 1024/768 32bit.

 

Co jet kurde grane.....

 

Pozatym czemu po starcie systemu czekam ponad minute az mi zainisjuje polaczenie z netem mam neo+...dzieje sie tak na czysciutkej windzie...Jak juz doczyta to mi śmiga wszystko....Zaznaczam ze bootvis nic nie dał.

 

P.S Mam do sprzedania Abit KT7A Athlon 1ghz SB Live! i moze ze 256mb ramu...Za ile to moge popchnac szybko? moze ktos chetny.Przepraszam ze sie tak oglasdzam ale chcialbym uslyszec wasza opinie..

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie matrix w 800/600/32 w defaultowych ustawieniach grafiki casem sie chrupnie a w GTA:VC moge grac w 1024/768/32 +AA4 +Aniso8 i gra nie zwalnia ponizej 40fps.

Dziwne rzeczy opowiadasz.Ja u siebie w gta VC gram na 1280x1024 i jak tylko włacze anizo lub aa to klatkuje.Kumpel na antku 2000+ i gf4ti4200 gra na tej rozdziałće co Ty i tez a anizox8 i jest ok.Jakis ten Twuj gf3 mocny troszkę :lol: Ile masz w marku? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MNie sie nie chce cos wierzyc zeby ci na taki ustawieniach GTA VC tak smigala 8O Ja gram na 1028/768/32 bez AA i czasami przytnie a wynik w 3DMarku mam troszke wiekszy (ale to chyba dzieki procku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MNie sie nie chce cos wierzyc zeby ci na taki ustawieniach GTA VC tak smigala  8O Ja gram na 1028/768/32  bez AA  i czasami przytnie a wynik w 3DMarku mam troszke wiekszy (ale to chyba dzieki procku)

gierka chodzi plynnie a frap pokazuje srednio 40fps nie spadajac ponizrej 30-35, ciezko jest to wychwycic. Obecnie gram w 800/600/32 bez dodatkow bo gram tez w inne gry a te juz niekoniecznie chca chodzic z AA i Aniso, a poza tym mam monitor 15".stery jakie mam to omega 43.45 ustawione ne najlepsza jakosc. Sprawdzalem teraz 3D marka i wyszlo 6100, ale katra jest odkrecona i timingi dla ramu sa ustawione na normal.

 

a wynik masz wyzszy z racji szybszego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIemiec to jest niemozliwe.Czyli frap kłąmie a TY jestes chyba ślepy i niewidzisz pokazu slajdów.Ja mam ponad 9000 marków i u mnie z AA i ANIZO nieda sie grać.Poprostu to jest niemożliwe na gf3 :!:

nie obrazaj mnie, prosze bardzo. jak nei wierzysz to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Ci tam bedzie, ze to nie mozliwe. wlaczelem w sterach AA4 i Aniso8 i gra chodzila plynnie jedynie w nocy w deszcz lekko zwalniala, ale nie tak, zeby sie grac nie dalo. moze w czasie walki lub innych czynnosci zwalnia ponizej granicy plynnosci, ale w z tymi ustawieniami nie gram bo moj monitor ma za male odswierzanie i po 5 minutach oczy mnie zaczynaja bolec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalam u siebie ENTER THE MATRIX 1024x768x32 full detail i AAx4 ,i gierka chodzi idealnie płynnie 50fps.GTA 3 z AAx4 nie sprawdzałem ale bez AA w 1024x768 chodzi idealnie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MNie sie nie chce cos wierzyc zeby ci na taki ustawieniach GTA VC tak smigala  8O Ja gram na 1028/768/32  bez AA  i czasami przytnie a wynik w 3DMarku mam troszke wiekszy (ale to chyba dzieki procku)

w 800x600 to calkiem mozliwe osobiscie gram 1280x1024x32x8anizo i jest plyn. Wracajac do pytania moim zdaniem kilka(nascie) razy ponakladales stery (albo po wymianie karty nie zreinstalowales suystemu) i wynik ci spadl, proponuje format c: i wtedy sprawdz jeszcze raz. W marku powinienes miec okolo 7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plynnosc gry to pojecie wzgledne :) ,jeden bedzie mial 20fps i bedzie mowil ze ma super plynnie , a drugi bedzie mial 40fps i bedzie mowil ze ma wolno. Ja np mam w 3dmarku2001 ponad 13000 i vice city gram w 1280x1024x32bit ale bez antyaliasingu itp bo mi wtedy sie wydaje ze wolno dziala :)

wiec ta klotnia ze jednemu plynnie a drugiemu skacze to niema sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec ja CI  nie obrażam ale to jest NIEMOŻLIWE :!:

NIech wszyscy tu na forum co mają gf3 Się wypowiedzą na temat tej gry i anizo and AA na gf3.Jak u innych to chodzi?

ja się dołącze do tej "kłutni" może mam całkiem inną kartę ale też myślę ze nie wyrobi bo jak ja dałem aa4X i filtorowanie anisotropowe 2Xto z 40-50 klatek w 1024*768*32 zrobiło się 12-18 klatek.

Nie wiem jak jest z tym gf 3 ti ale czytąłem jego testy i widziałem ilość klatek a gta to taka żerna gra

niemiec >>Albo masz fuksa albo nie wiem co

poweim tyle grałem w gta 3 w minimalnych detalach w 640*480*16bit i mi ciełoa w gta vice city gram w 1024*768*32bit full detale i nic nie tnie nie schodzi poniżej 27 klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec ja CI  nie obrażam ale to jest NIEMOŻLIWE :!:

NIech wszyscy tu na forum co mają gf3 Się wypowiedzą na temat tej gry i anizo and AA na gf3.Jak u innych to chodzi?

ja się dołącze do tej "kłutni" może mam całkiem inną kartę ale też myślę ze nie wyrobi bo jak ja dałem aa4X i filtorowanie anisotropowe 2Xto z 40-50 klatek w 1024*768*32 zrobiło się 12-18 klatek.

Nie wiem jak jest z tym gf 3 ti ale czytąłem jego testy i widziałem ilość klatek a gta to taka żerna gra

niemiec >>Albo masz fuksa albo nie wiem co

poweim tyle grałem w gta 3 w minimalnych detalach w 640*480*16bit i mi ciełoa w gta vice city gram w 1024*768*32bit full detale i nic nie tnie nie schodzi poniżej 27 klatek

moze frame limiter miales na off :? bo te gry maja dokladnie takie same wymagania wiec to troche maloprawdopodobne zeby ta chodzila ci plynnie a ta nie moze wtedy uzywales innych driverow. A co do twojego GF4 to chlopie nie porowmuj sie do gf3ti bo mxowi 440 jeszcze duzo do niego brakuje :) ;)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie porównuję

a co do gta 3 to nie wiem co jest ale po prostu chyba silnik z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y bo miałem w 1024*768 koło 40 klatek a i tak cieło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie porównuję

a co do gta 3 to nie wiem co jest ale po prostu chyba silnik z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y bo miałem w 1024*768 koło 40 klatek a i tak cieło

no wlasnie czyli miales frame limiter na off dlatego ci cielo gdybys mial on mialbys caly czas okolo 30fps i byloby OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kapujesz dałem na prame limiter off bo chciałem zobaczyć czy mi karta wyrabia i zobaczyłem 40 fps to właczyłem go spowrotem i co z tego jak cieło tzn cieło zwalniało i przyspieszało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi jak sprawdzic ile mam FPS w GTA Vice City bo nie wiem jak to właczyć .......

jest takie cos jak np.: fraps sciagasz uruchamiasz uruchamiasz GTA i widzisz ile masz fps

 

nie kapujesz dałem na prame limiter off bo chciałem zobaczyć czy mi karta wyrabia i zobaczyłem 40 fps to właczyłem go spowrotem i co z tego jak cieło tzn cieło zwalniało i przyspieszało

sluchaj wrozka nie jestem :? nie pisales o tym wczesniej wiec to byla pierwsza logiczna mysl ktora sie nasunela (ale nadal nie jestem pewien ;) ;) czy wiesz o czym mowie :? twoim zdaniem "Prame limiter" :lol: ;) mnie chodzi o Frame limiter :D :) a moze to zwykle przejezyczenie w koncu p na klawie "lezy" tak blisko F :lol:)

 

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na mój wynik marka 5600:(((((

Co jest nie tak ustawienia mam defaultowe.

Kurde....

Enter the matrix tez mi tnie a GTA3 i red faction czy motogp2 smigaja pieknie na 1024/768 32bit.

 

Co jet kurde grane.....

 

Pozatym czemu po starcie systemu czekam ponad minute az mi zainisjuje polaczenie z netem mam neo+...dzieje sie tak na czysciutkej windzie...Jak juz doczyta to mi śmiga wszystko....Zaznaczam ze bootvis nic nie dał.

 

P.S Mam do sprzedania Abit KT7A Athlon 1ghz SB Live! i moze ze 256mb ramu...Za ile to moge popchnac szybko? moze ktos chetny.Przepraszam ze sie tak oglasdzam ale chcialbym uslyszec wasza opinie..

 

 

Pozdrawiam

Jakie masz taktowanie Radeona? (Jakie kości? - 64 czy 128 bit?)

Jakie masz taktowanie procka (magistrala i mnożnik)

Jakie masz sterowniki do grafy?

Jakie masz RAMy w komputerze (SDR czy DDR)?

 

Jak mi odpowiesz na te pytania, to Ci powiem o co chodzi.

 

BTW. U mnie wynik oscyluje ok. 5000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi jak sprawdzic ile mam FPS w GTA Vice City bo nie wiem jak to właczyć .......

jest takie cos jak np.: fraps sciagasz uruchamiasz uruchamiasz GTA i widzisz ile masz fps

 

nie kapujesz dałem na prame limiter off bo chciałem zobaczyć czy mi karta wyrabia i zobaczyłem 40 fps to właczyłem go spowrotem i co z tego jak cieło tzn cieło zwalniało i przyspieszało

sluchaj wrozka nie jestem :? nie pisales o tym wczesniej wiec to byla pierwsza logiczna mysl ktora sie nasunela (ale nadal nie jestem pewien ;) ;) czy wiesz o czym mowie :? twoim zdaniem "Prame limiter" :lol: ;) mnie chodzi o Frame limiter :D :) a moze to zwykle przejezyczenie w koncu p na klawie "lezy" tak blisko F :lol:)

 

pozdrav

Lagier

dobra dobra ja ztym prame limiter to wiem że to frame limiter nie jestem analfabetą ale czsami się naciśnie całkiem co innego niż się myśli jakby ci muzqa leciała nafula że ledwo słyszysz swoje myśli to też byś sie czasami mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym byl bliski stwierdzeniu ze z silnikiem graficznym GTA3 jest cos nie tak

pierwszy kontakt z ta gra mialem na gf2mx i cielo sie niemilosiernie

pozniej zmienilem karte na r9000 pro i fraps pokazywal caly czas 30fps ale gra klatkowala gorzej niz na gf2mx

teraz mam taka karte jak w podpisie i mimo ze pokazuje tak jak na radeonie 30fps jest nieporownywalnie bardziej plynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...