Skocz do zawartości
stahurski

Mobo z allegro do 130 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego ASRocka i przyznam, że jak na swoją cenę jest rewelacyjny. DDR3 i DDR2 na jednej płycie - przydatne podczas upgradu ze starszej platformy.

Miałem na nim Phenoma II X3 i płytka bez problemu oblokowała w nim 4 rdzeń.

Ja polecam, za tę kaskę ciężko znaleźć coś sensowniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego ASRocka i przyznam, że jak na swoją cenę jest rewelacyjny. DDR3 i DDR2 na jednej płycie

Ja polecam, za tę kaskę ciężko znaleźć coś sensowniejszego.

 

Czy faktycznie mobo od asrocka niezawodnością i stabilnością dorównuje lub jest blisko np.asusa

 

Ogólnie procesor :

athlon 64 X2 ( z dużym potencjałem oc,na jakie mobo pozwoli,ale na boxowym chłodzeniu)

może kiedyś athlon II 250 lub III.

 

Główne ograniczenie-niskie fundusze.

Edytowane przez stahurski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość ASRock akurat znacznie się poprawił. Chipset taki sobie, ale akurat przy cpu AMD nie ma to aż takiego znaczenia. Przy OC dwóch/trzech rdzeni sekcja zasilająca da sobie w zupełności radę.

Płytka jest tania, ale aż tak tanio nie wygląda. Wg mnie, jak za 130zł, jest ona całkiem spoko.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie mobo od asrocka niezawodnością i stabilnością dorównuje lub jest blisko np.asusa

 

Ogólnie procesor :

athlon 64 X2 ( z dużym potencjałem oc,na jakie mobo pozwoli,ale na boxowym chłodzeniu)

może kiedyś athlon II 250 lub III.

 

Główne ograniczenie-niskie fundusze.

 

 

low-endy Asusa nie maja startu do ASRocka ;]

 

Satry Athlon to zly pomysl , chyba ze juz go masz , lepiej albo kupic Semproa 140 albo przyczaic jakiegos Athlona 2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...