Skocz do zawartości
szyman12

Uruchamianie programów dla Mac OS na Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni stało się możliwe zainstalowanie MacOs na maszynie wirtualnej(bodajże VmWare). Aczkolwiek są z tym jakieś problemy i nie do końca wiadomo jak to wygląda od strony prawnej.

 

Z tego co wiem nie ma innej metody, żeby pod Windowsem odpalać MacOs-owe programy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Sytuacja brzmi tak, że potrzebuję zrobić/mieć dokument w formacie programu Pages. Program ten występuje w iWork. Dlatego potrzebuję programu, który uruchomi aplikację pod Maca lub potrafi zapisać dokument w formacie pages lub potrafi zamienić format .doc czy inne tego typu na pages.

 

@yzihs z tego co widzę to chyba teoretycznie programem dla mnie odpowiednim powinien być Parallels Desktop for Mac 6? Ale to chyba jest odwrotnie niż ja chcę (czyli uruchomienie aplikacji windows na macu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pietia(lania) Sytuacja jest taka, że mamy Pana od fizyki i informatyki, który gdyby mógł to modliłby się do "nadgryzionego" jabłka. I wymyślił sobie, że musi to być praca zrobiona w formacie Pages - nie w żadnym docu czy odt (on nawet nie sprawdza prac oprócz tego Pages). Uprzedzam odpowiedzi - nie mam możliwości zrobienia tego na lekcji/w szkole, a nikt ze znajomych nie ma iMaców czy MacBooków. Dlatego proszę o pomoc tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nei studiujesz tylko jestes w szkoe sredniej ?

 

proponuje zapisac w PDF'ie dokument na 100% jest czytelny na MAC'u i napisac pismo do dyrektora szkoly o udostepnienie wam komputerow MAC poniewaz wymagania nauczyciela nie sa mozliwe do spelnienia inna droga .... i niech pan dyrektor upozadkuje nauczyciela

 

ogolnie ja bym to wydrukowal i oddal w formie papierowej ;-)

 

 

ps co do problemu i jego rozwiazania to niestety albo zdobedziesz MAC'a albo niestety bedziesz musial piracic

 

Run Mac OS X on a PC - O'Reilly Media

 

 

nie wazne ze powerPC dziala na PC mac os X w wersji 10.3 wiec jedna z nowszych na tym musi byc iWorks

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...