Skocz do zawartości
Pekin10

zestaw do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie jestem expertem w dziedzinie komputera ale kolega polecił mi taki zestaw do gier, niewiem czy rzeczywiscie jest on dobry jesli o tą cene, głownie mi chodzi o karte graficzną... Proszę pisać :)

 

Procesor: AMD Phenom II X2 555 Black Edition C3

Płyta Główna: MSI 870-C45

Pamięć RAM: GoodRam 2x2GB 1333MHz

Karta graficzna: Asus Radeon HD4870 1GB

Dysk Twardy: Samsung 500GB F3

Napęd: Samsung SH-223C

Zasilacz: Fortron FSP460-60GHN

Chłodzenie procesora: Zalman CNPS10X Performa

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za porady; wiem ze tu sie pisze tylko o kartach graficznych ale jedno pytanie tylko mam czy ta płyta głowna którą andrew podałes jest lepsza od tej z MSI i czy zmiana z chłodzenia na lepszą karte graficzną tez sie opłaci, bo bez chłodzenia niewiem jak ten procesor bedzie chodzic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki a co do karty graficznej to byłem w sklepie i gosc odradza mi Radeony i polecił jakąś z GeForce... za GTX 460 weźmie 600zł tylko nie wiem ile ona ma pamięci - 768 czy 1024 MB, jak myslicie opłaca się? i zamiast 2x2 gb ram to 4 będzie... uważacie ze się opłaca ta karta w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka byłem w sklepie komputerowym i gosc zapisał mi kartę graficzną z Asusa GTX 460 (VGA ASUS GTX 460 DIRECTCU TOP z CUDA 768 MB 192bit PCI-E). teraz mam dylemat czy ta karta mi wystarczy czy bardziej opłaca się dołozyć 130zł na tą samą karte z Asusa GTX460 tylko ze 1024MB. Proszę o poradę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba poszukać w innym sklepie bo troche za dużo chce koles za tego Asusa GTX 460 768mb (657zł).

Oprócz tego mam juz wybrane podzespoły i ich cena chyba nie jest zbyt zawyżona.

Procek: ADM Phenom II X2 (3.1GHz) (317zł)

Płyta główna: Asus M4N68T-M LE/GF 7025+nF630a/DDR3/VGA/GB LAN/AM3 (181zł)

RAM: SAMSUNG DDR3 4GB/1333 MHz (ok. 180zł)

Dysk twardy: 500 GB (ok. 200zł)

 

Jeśli macie jakies opinie lub zastrzerzenia to proszę piszcie bo ja nie jestem expertem w kompach i chętnie przyjmę jakies informacje o tym kompie czy jest warty tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też juz mam upatrzony zestaw tylko niewiem własnie czy czegos nie zmienić np. zasilacza bo przy tej karcie to niewiem jaki będzie dobry

Procesor: ADM Phenom II X2

Płyta głowna: MSI 870-C45 lub ASRock M3A770DE

RAM: GoodRam 2x2 GB lub Kingston

Karta graficzna: Gainward GTX 460 1GB

Dysk twardy: Caviar 500GB

Zasilacz: Pure Power 430W ATX 2.3 lub Xsilence 500W lub OCZ 500W

 

Przy tej karcie ponoć trzeba zasilacz min. 450W więc niewiem ktory byscie mi mogli doradzic z tych ktore wymieniłem lub jakis inny (do 200zł)

Edytowane przez Pekin10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...