Skocz do zawartości
Tomek Kajtoch

2 inne karty nvidii - GTX 470 + karta tylko do fizyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na płycie głównej (Asus M4N98TD EVO) mam aktualnie zamontowanego GTX 470 od Gigabyte, ale potrzebna by mi była jeszcze osobna karta odpowiedzialna za fizykę (do modelowania w 3D się przydaje). I jeśli chodzi o tą kartę do fizyki: czy można do tego wykorzystać innego Geforce'a (np. mojego starego 9600GT), tylko ustawić w sterownikach aby była to karta odpowiedzialna za fizykę? Jak jest w takim przypadku ze sterownikami? Trzeba mieć zainstalowane sterowniki do obu kart, czy może jakieś inne sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na płycie głównej (Asus M4N98TD EVO) mam aktualnie zamontowanego GTX 470 od Gigabyte, ale potrzebna by mi była jeszcze osobna karta odpowiedzialna za fizykę (do modelowania w 3D się przydaje). I jeśli chodzi o tą kartę do fizyki: czy można do tego wykorzystać innego Geforce'a (np. mojego starego 9600GT), tylko ustawić w sterownikach aby była to karta odpowiedzialna za fizykę? Jak jest w takim przypadku ze sterownikami? Trzeba mieć zainstalowane sterowniki do obu kart, czy może jakieś inne sterowniki?

 

wystarczy raz zainstalować sterowniki od razu instaluje je dla obu kart. w panelu nvidi potem sobie wybierasz która karta co ma robić. podłącz i sobie po testuj i sprawdź czy będzie równie wydajnie bo może się okazać że 470 radzi sobie lepiej sama niż w tandemie z 9600gt ale to są takie moje dywagacje żeby mnie tutaj inni nie opluwali od razu :P

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wydaje sie mało prawpodobnego by 9600 GT dał cokolwiek innego niż spadek, chyba że jakas aplikacja niezwykle intensywnie obciążą wszystkie/większość shaderów 470-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...