Skocz do zawartości
Y-si

Laptop do grafiki 4500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dysponuję budżetem ok 4500zł, poszukuje laptopa do grafiki komputerowej. Duża rozdzielczość (najlepiej full hd) i dobra matryca. Na razie myślę o Sony 13M1E/H.

 

Możecie mi polecić jakieś inne modele?

 

W tym linku co podałeś jest zły opis M1E ma corei5 , i ma ekran nie zaawansowany wyświetlacz Vaio tylko wyświetlacz Vaio.

tzn jest podświetlany jedną nie dwoma lampami i jest świecacy , ten zaawansowany jest półmat i ma lepsze kolory .

Tu masz porównanie z modelem 13Z , który ma i7 i lepszy ekran oraz 8G ramu:

Porównanie produktów : VAIO i akcesoria komputerowe : Opis : Sony

oczywiście ten jest też ok ja mam serię F11,, różni się tylko prockiem bo ma i5 520 ,inna grafa jeszcze GT330 i dysk 5200prm .reszta to to samo.

Matryca jest też rewelacja , tamta jest bajka :) i mogę spokojnie polecić .

a cena tego 13Z1E to 6,5k.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się rozejrzeć za lapkiem trochę starszej generacji - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy - z matrycą 1920x1200 i gwarancją NBD. M6500 będzie lepszy, ale też droższy. Ew. może się trafi np. LENOVO W700 T9600 2x2.8Ghz/4GB/320GB/DVDRW (1345791912) - Aukcje internetowe Allegro

Można jeszcze poszukać czegoś z matrycą RGB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...