Skocz do zawartości
Absence2K

AlleKomp IV

Rekomendowane odpowiedzi

Z ogromną przyjemnością informuję, że IV Edycja Konkursu AlleKomp wystartuje już 15 grudnia.

 

Zapraszamy w tym terminie na:

 

http://allekomp.allegro.pl

 

Panowie, najwyższy czas w najbliższych tygodniach zająć się moddingiem i dokończeniem niezrealizowanych projektów :)

 

W ramach podkręcenia napięcia screeny z nagrodami. Zdecydowanie najlepszymi w historii :)

 

 

Krzysiek "Absence" Kwacz

post-155402-0-11967400-1291051845_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody tłuste!!!

 

I teraz można się zastanawiać- modzić pod LUD (czyli odpustowo- goła baba wygrawerowana na oknie, całość na różowo, plastikowe sutki jako przyciski POWER i RESET, cycek na froncie pieczołowicie wyprofilowany w szpachli, itp- obudowa typowo konkursowa nijak nieużyteczna na-co-dzień), czy modzić pod JURY (licząc na to, że trafi się w gusta tych nielicznych)- z pomysłem, z wyczuciem, ze smakiem, z perfekcją wykonania, z odpowiednim budżetem...

 

Wiem, wiem- konkursy rządzą się swoimi prawami...

Edytowane przez pc_max
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten "konkurs" schodzi na psy, wystarczy sobie obejrzeć dodane "modyfikacje", 99% to shit za przeproszeniem, większość nic nie wnosi do świata moddingu, są to zazwyczaj kompy ze standardowymi elementami fabrycznymi z dodanymi nalepkami i kilkoma "oczojeb..." wentylatorami. żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj końca- bywa tak, że najlepsze prace dodawane są w ostatniej chwili (z różnych względów- nie wnikam).

 

Choć patrząc ogólnie na modding w PL z pryzmatu PPC akurat to bida Panie, nudno jest.

Kiedyś się chciało- dziś już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie, którym się to dawniej podobało, dorośli i mają inne priorytety, a młodzieży się nie chce - woli siedzieć na fejsbuku i komentować słitfocie do lustra trzaskane w WC.

Zresztą - patrz co się często dzieje, jak ktoś wpadnie z pomysłem na mod tutaj. Najczęściej - "pomysł do bani", "zero polotu", "kup gotowe", "było - szukaj". O starym równaniu "O+K = M" nie będę pisał.

 

Ale wracając do konkursu. Nie zdążę :s

Nie mam ogrzewania w garażu, żeby dokończyć co zacząłem, a już raz się przeziębiłem- więc buda musi poczekać do wiosny.

Może w kolejnej edycji (czekam z utęsknieniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...