Skocz do zawartości
Gość marcin1988

Netia 6 mbit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin1988

Witam, mam od dzisiaj rana problem z internetem 6 mbit od Netii na liniach TP, którego mam od lipca. Wczoraj 3 razy mi rozłączyło internet a dzisiaj rano wstałem i patrze a tu synchronizacja spadła z dotychczasowej stałej prędkości ściągania 7456 Kbps na 5696 Kbps i ciągle się waha w tych granicach. Spojrzałem w statystyki ADSL routera ASMAX AR 1004g a tam widzę SNR Margin z 22.9 na 7.1 dB a tłumienie(Attenuation) z 5.0 na 7.0 dB. Ściąganie plików z internetu z prędkości 750 kb/s spadło do 500 kb/s. Jak myślicie czym to może być spowodowane, że taki spadek nastąpił dosłownie z dnia na dzien? centrala może jest przeciążona? do centrali mam 55 metrów, mieszkam na wsi. Czy może przez tą złą pogodę? Dzwonić do nich czy lepiej nie? bo się boje, że mi zmniejszą prędkość z 6 mbit na 1 mbit.

Edytowane przez marcin1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kart adsl2+ brakło dla osób, które wzięły opcje 10mb+, w takim przypadku zamienili twoją na adsl, bo w końcu, teoretycznie do tej prędkości wystarcza. Coś nie tak z linią , bądź routerem, bo przy takim tłumieniu w adsl2+ ludzie łapią pełne 20mb, a u Ciebie problem z 6mb.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...