Skocz do zawartości
Gość Bartek_1993

TT Armor BE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek_1993

Witam po długim czasie zdecydowałem się na modyfikację mojego ARMORA :wink:

 

Konfiguracja :

 

Evga SLI LE / GIGA X58A-UD3R

Core i7 920 D0 @ 4.0 GHZ

SuperTalent 3x2 GB 2000 Mhz CL9

XFX GTX 285

OCZ Z-Series 850W

SSD Kingstone 64Gb V+ ,1TB Samsung Spinpoint

 

 

 

Postanowiłem 4 miesiące temu przemalować obudowę na BLACK MAT, stała stała w końcu doczekała się .Z dniem 20.11 została wypiaskowana miała trafić do lakierni (150zł razem z wszystkimi lakierami itp.) lecz nie stać mnie było na takie wydatki :rolleyes: . Kupiłem bardzo dobre lakiery w sprayu firmy CAR-REP (16zł za szt. BLACK MAT & PRIMER BLACK (podkład):

Dołączona grafika

 

Do testów użyłem starej obudowy:

 

Dołączona grafika

 

Pierwsze przymiarki wypadły dobrze podkład sam w sobie był matowy dobrze się kładł jak na pierwsze moje lakierowanie PRO :wink: wychodziło dobrze:

 

Dołączona grafika

 

Gotowe elementy teraz tylko muszę wykombinować nitownice :lol2: :

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Kolejne zdjęcia dodam jutro przy świetle dziennym .

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Podgląd jak widać powinno wydawać się prosto po przykręceniu płyty :wink:

 

Dołączona grafika

 

Takie tam, nie wyszło zabezpieczenie muszę to zlikwidować może jakieś propozycję ?? :oops:

 

Dołączona grafika

 

Mama sobie pomyliła szafki chyba :lol2:

 

Dołączona grafika

 

Jak załatwię nitownice to poskładam, fotki będą . Jak sprzęt cały dojdzie to porobię foteczki .

Edytowane przez Bartek_1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek_1993

Koślawo wycięte otwory rażą w oczy :P

 

Zabrakło narzędzi :) to co lepiej wykończone to dzieło pilników, tej części niedopracowanej nie widać ponieważ płyta przykrywa otwory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w Dremelka, ja tez kiedyś wszystko ręcznie wycinałem, ale na dłuższa metę się nie da. Dremel lub dremelo-podobne narzędzia znacznie ułatwiają pracę, skracają wymagany czas i w ogóle, cuda można robić w porównaniu np. z wyrzynarką i brzeszczotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...