Skocz do zawartości
Komixx

Jaka zasiłka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa jest taka, mam 600zł i doszedłem do wniosku, że czas może cos zmienic u mojego staruszka. Proszę Was o porade bo teraz już słabo orientuje się co i jak ze sprzetem komputerowym.

 

Zacznijmy od specyfikacji:

 

CPU: E5200

MOBO: DFI X38 T2RB (o ile sie nie myle)

RAM: 2GB Kingston

GPU: GeForce 8800gts 640MB

Dysk: o ile pamietam seagate 160gb

Zasilacz: Corsair VX450W

 

Myślałem tu przede wszystkim o dorzuceniu może 2gb i przeniesieniu sie na W7, jak i zmiane grafiki, na cos troszke potezniejszego, ale pytanie jest czy mój korsarz to wytrzyma?

Jeżeli macie inne pomysły, piszcie, rozważam każdą propozycje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest taka sprawa, że komputer musi być 24h dostępny, w sumie, jakbym pokolei kupował, np. najpierw gtx260 (ale ta z 216SP czy jakoś tak?, chyba, że coś mocniejszego i do tego ramy, a pozniej sprzedam 8800GTS zobacze jak ze statusem $$ i jakby mi starczyło to bym kupił Q6600, a jak nie to poczekał i dozbierał, może nawet do czegoś lepszego, co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie skusze sie na ta sztuke: GAINWARD GTX 260 Core GS 216sp 55nm - GWARANCJA (1313082435) - Aukcje internetowe Allegro

i teraz zostanie mi 170zł, rzucić się na kości 2GB, czy moze kit 2x2GB. Jak na samo 2GB to mniej wiecej, obojetnie jakie, kingston, goodram, obojętnie? te 2gb mam kingstony na 667mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem jest taki, że dawno już wypadłem z części komputerowych, a kumplowi na nieszczęście poszła zasiłka

jego komp:

E6600

4gb ramu

gf en450

 

Nie wiem, przedział cenowy to max 400zł, co byście polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...