Skocz do zawartości
Mutos

MetallicA st.Anger - już ma album!!

Rekomendowane odpowiedzi

No nabyłem dzisiaj to co w temacie. Posłucha troszkę i dziś wieczorem albo juytro Wam napisze co o tym myśle. Ale tak póki co jak słucham jednym uchem to nawet nawet. W stosunku do Load/ReLoad tempo jest przyspieszone i jest bardziej agresywne.

Coś tak troszke w stylu czarnego albumu, może nieco szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nabyłem dzisiaj to co w temacie. Posłucha troszkę i dziś wieczorem albo juytro Wam napisze co o tym myśle. Ale tak póki co jak słucham jednym uchem to nawet nawet. W stosunku do Load/ReLoad tempo jest przyspieszone i jest bardziej agresywne.

Coś tak troszke w stylu czarnego albumu, może nieco szybciej ;)

a gdzie nabyłeś ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nabyłem dzisiaj to co w temacie. Posłucha troszkę i dziś wieczorem albo juytro Wam napisze co o tym myśle. Ale tak póki co jak słucham jednym uchem to nawet nawet. W stosunku do Load/ReLoad tempo jest przyspieszone i jest bardziej agresywne.

Coś tak troszke w stylu czarnego albumu, może nieco szybciej ;)

Ciekaw jestem jak brzmi "Frantic", bo ten z MTV ICON był wyj..ny w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nabyłem dzisiaj to co w temacie. Posłucha troszkę i dziś wieczorem albo juytro Wam napisze co o tym myśle. Ale tak póki co jak słucham jednym uchem to nawet nawet. W stosunku do Load/ReLoad tempo jest przyspieszone i jest bardziej agresywne.

Coś tak troszke w stylu czarnego albumu, może nieco szybciej ;)

a gdzie nabyłeś ?!

Na rynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie jaj nie rób!!!! Gdzie kupiłeś???!!!! Gagaj bo za 5 min będe w łodzi!!!! Ja już nie mogę się doczekac, a ty się znęcasz, GADAJ!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie jaj nie rób!!!! Gdzie kupiłeś???!!!! Gagaj bo za 5 min będe w łodzi!!!! Ja już nie mogę się doczekac, a ty się znęcasz, GADAJ!!!!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Rynek Bałucki. Róg ulic: Zgierskiej i Limanowskiego. Rusek całkiem dobrze mówiący po Polsku.

 

Zapraszam, wypale Ci kopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie jaj nie rób!!!! Gdzie kupiłeś???!!!! Gagaj bo za 5 min będe w łodzi!!!! Ja już nie mogę się doczekac, a ty się znęcasz, GADAJ!!!!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Rynek Bałucki. Róg ulic: Zgierskiej i Limanowskiego. Rusek całkiem dobrze mówiący po Polsku.

 

Zapraszam, wypale Ci kopie ;)

hahahaah :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie jaj nie rób!!!! Gdzie kupiłeś???!!!! Gagaj bo za 5 min będe w łodzi!!!! Ja już nie mogę się doczekac, a ty się znęcasz, GADAJ!!!!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Rynek Bałucki. Róg ulic: Zgierskiej i Limanowskiego. Rusek całkiem dobrze mówiący po Polsku.

 

Zapraszam, wypale Ci kopie ;)

Hmm, a może jakieś mp3 byś przygotował? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuje ale co z nimi zrobie?? Nie mam za bardzo jak ich wrzucić w sieć :( Nawet na uczelni to max 30 MB wrzuce :( Chiba, że ktoś mi skołuj troche miejsca to sprubuje z uczelni przerzucić

no, 30 Mb na pczątek styknie :) zarzuć linkami i niech poleża pare dni, potem możesz wrzucić kolejną porcje. Ale coś mi sie nie chce za bardzo wierzyć, że to juz jest ta wersja co bedzie w sklepach, ale to sie zobaczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada i dno, jedynie utwierdzilem sie w przekonaniu, ze Metallica skonczyla sie w 1988 roku.

qrcze, tez masz ta płyte?? tez chciałbym sie przekonać jaka jest :D (przed czasem) mogłbyś zarzucić jakimś linkiem :?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj widziałem w Teleexpresie promocję nowego albumu- jakieś czapy, prawie "joł joł" było. A FU!!! :? Chyba tego utworu nie słyszałem, bo niektóre można posłuchać -całkiem niezłe......ale to i tak nie to :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada i dno, jedynie utwierdzilem sie w przekonaniu, ze Metallica skonczyla sie w 1988 roku.

qrcze, tez masz ta płyte?? tez chciałbym sie przekonać jaka jest :D (przed czasem) mogłbyś zarzucić jakimś linkiem :?: :)

Jestes pewien, ze chcesz sie narazic na sluchanie tego dziadostwa? :D

 

Pijak Hetfield nie ma nawet 1/4 swojego dawnego, zajebistego glosu. Ullrich zamiast werbla uzywa chyba przerdzewialej, metalowej klapy od pojemnika na smieci, bas zamiast czystego brzmienia ma jakis niepotrzebny efekt.

 

Ogolnie chcieli zrobic cos zupelnie nowego, ale troche Dołączona grafika im nie wyszlo. Nie dosc, ze skonczyly im sie pomysly na muzyke, to jeszcze jakby nie zauwazyli, ze w tych klimatach inni grali juz 15 lat temu (VoiVod), i... duzo lepiej im to wychodzilo :P

 

Juz pierwszy numer (Frantic) mnie oslabil, jak uslyszalem zamiast spiewu... cos na ksztalt rapowania Dołączona grafika Reszta numerow niestety na tym samym, cienkim poziomie. No, moze jedynie Shoot Me Again ma kilka wyraznych przeblyskow, zwlaszcza zwrotki sa spiewane i grane ciekawie.

Reszta jednak juz jest cienka jak dupa weza... lepsze kawalki wymyslalem w wieku 17 lat, jak nalogowo wioslowalem 8)

 

Szkoda pradu, czasu i pieniedzy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ta płytke sciagnelem z Directa, ale troche slaba, a Frantic to instrumental ktory do Oriona sie ni umywa (Sz@tynbury) . Pirata dla fanow polecam bo na oryginala to akorat ja sie nie skusze, nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam z directa. Niby retail, a jakosc taka, ze skasowalem

ja tez widzialem na DC niby nowe kawałki, ale przecież nie ma pewności że to tą akurat TE :idea:

dla mnie to podjezdzalo troche metallicą, to napewno te kawalki. ale sciagnac sie oplacalo, bo kupic bym nie kopil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ta płytke sciagnelem z Directa, ale troche slaba, a Frantic to instrumental ktory do Oriona sie ni umywa (Sz@tynbury) . Pirata dla fanow polecam bo na oryginala to akorat ja sie nie skusze, nie warto.

 

hmm, płyty jeszcze nie mam, ale frantic metallica zagrała na mtv icon i to nie był kawalek instrumentalny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ta płytke sciagnelem z Directa, ale troche slaba, a Frantic to instrumental ktory do Oriona sie ni umywa (Sz@tynbury) . Pirata dla fanow polecam bo na oryginala to akorat ja sie nie skusze, nie warto.

 

hmm, płyty jeszcze nie mam, ale frantic metallica zagrała na mtv icon i to nie był kawalek instrumentalny!!!

Dokladnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, sciągam i słucham, jeszcze mi jednego kawalka brakuje i... niepodoba mi sie :( niestety:( brzmienie niby nawet ale gary do bani... a co do utworow to od reload lepsze ale do rzeczy z lat 80 to sie nie umywa :(

 

panowie juz stateczni ojcowie rodzin i ciezko wymagac zeby grali tak samo jak 20 lat temu... mam tylko nadzieje ze to jest cos co mieli ochote nagrac a nie cos nagrane bo pan od sprzedaży wymyslił że to pójdzie... no ale jak koncert bedzie to i tak pojde, jak zawsze...

 

 

BTW dzis troche posłuchałem ostatniego King Crimson. ci graja prawie dwa razy dlużej a dają ostro, z jajami i pomyslunkiem, czyli jednak mozna........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboje jeszcze z jeden sciagnac Frantic, ale ten co mi sie sciagnal to byl instrumental, a tak wogole toco to z buc z warkoczykami na basie??? gdzie Jason ??? bo tochyba nie on, jakis niepodobny. Co sie dzieje z tymi basistami najpierw Clif (do niego nie mam pretesji bo to nie jego wina ze nie ma go z metallica, jak sami napewno wiecie) teraz Jason.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...