Skocz do zawartości
pioras

Wyreklamowani.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na mój portal: Wyreklamowani.pl

Wyreklamowani.pl - Daj się wyreklamować!

 

Zasada jest prosta:

 

1. Wchodzisz i oglądasz nowe reklamy na stronie głównej lub w kolejce. Śmiejesz się, zachwycasz, dziwisz się... zależnie od kategorii, którą w danej chwili przeglądasz.

 

2. Jeśli masz taką ochotę to rejestrujesz się i oceniasz reklamy, tak żeby inni użytkownicy wiedzieli, które warto obejrzeć a których nie.

 

3. Jeśli lubisz wyzwania i uważasz, że jakiejś reklamy brakuje... rejestrujesz się i dodajesz spot telewizyjny. Jeśli trafi na główną stronę to znaczy, że Twoja reklama spodobała się innym!

 

Dołączona grafika

 

 

Spoty telewizyjne zostały podzielone na kategorie, ponieważ ciężko ocenić reklamę pod względem całości wykonania. Jedne nas śmieszą, inne zaskakują a jeszcze inne zachwycają efektami specjalnymi. Są również takie, które nas po prostu żenują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajne, ale tak sobie myślę: po co mam oglądać spoty reklamowe różnych firm? Przecież oprócz straconego czasu nic innego z tego nie mam?

Rozumiem, żeby oceniać same produkty tych firm, ale reklamę?

 

Idea portalu do mnie nie przemawia, ale wszystkiego dobrego życzę.

 

Pozdrawiam,

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiona reklama to sztuka ;) Cale szczęście w Polsce robi już się troche lepiej pod tym względem, są spoty które przeszły do legendy :D

 

PS. Jestem nowy na forum, wszystkich użytkowników witam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...