Skocz do zawartości
clooney

chłodzenia na lato

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie pomyślałem, czy nie można by włożyć do budy taki wkład do przenośnych lodówek (oczywiście po zmrożeniu),

czy długo taki wkład trzyma zimno - bo nie mam pojęcia ?

 

Jeżeli już było - to sorki (dostałem taki impuls przed chwilą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko tylko że ci sie na tym wkładzie woda skropli na pewno a co do reszty sprzętu ni ejetem pewny zalezy od temp.. a wytrzyma 2-3h to myśle ze maks.. te lodówki maja zaje... izolacje termiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugo to nie wytrzyma,ale zawsze cos pomoze

pytanie tylko czy ma to sens

moim zdaniem szkoda zachodu w taka zabawe

(chyba ze masz kompa w szafce i oblozysz cala bude z zewnatrz takimi wkladami,to wtedy pomoze ,bo w szafkach straszny gorac kompa zalicza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys byl na forum taki los co sobie mrozil butelke z woda pozniej do kompa pakowal w reklamowczki i mowil jak to swietnie dziala

nie polecam pomysl lepiej o jakims dodatkowym wiatraku w budzie lub kup lepszy wiatrak na procek jak masz troche kasy to WC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wiatraki to mam tak:

 

2 w budzie - przód/tył - wciągający/wyciągający

2 w zasilaczu - Chieftec 360 DF

Volcano 7+

 

więc więcej mi chyba nie trzeba

 

z tymi wkładami to był tylko taki pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł jak pomysł.......po kilku modyfikacjach moze i by sie udał:)) gdyby tak po prostu sciagac zimne powietrze z okolic tych kostek lodu i wpompowywac je do budy?:)) tylko że nawet dla mnie brzmi to kosmicznie:)) chyba wole już moje wc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co tak kombinowac? Wystarczy porzadny przeciag wewnatrz obudowy zrobic, poukladac wszystko jak trzeba zeby nic przeciagu nie blokowalo... i zadne lato nie straszne :P

 

Ja mam 5 wiatrakow w obudowie (2xtyl wyciagaja, 2xprzod i 1xbok zasysaja), i przy zamknietej budzie i V7+ na low temperatura ostatnio w najwieksze upaly nie przekroczyla 48 stopni... a przewaznie oscyluje w granicach 42-45 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo Dj. Gargamel pamiętam ten post z butelką . Totalna głupota. Najlebsze w tym że gościo twierdził że woda nie będzie sie skraplała jak sie dobrze wytrze butelka (total idiot) . Ogólnie pomysł do bania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokuj, a skraplająca sie woda,za dużo zabawy i ryzyka,jak masz problemy z chłodzeniem to kombinuj cos z lepszymi radiatorkami i wentylami i tyle.Albo skombinuj sobie bloczek wodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł jak pomysł.......po kilku modyfikacjach moze i by sie udał:)) gdyby tak po prostu sciagac zimne powietrze z okolic tych kostek lodu  i wpompowywac je do budy?:))    tylko że nawet dla mnie brzmi to kosmicznie:)) chyba wole już moje wc

To juz lepiej chlodzic tak wode z WC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...