Skocz do zawartości
raven_88

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Jasny gwint! Nareszcie! :) Stało się to co było pewne od części pierwszej! Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra na PS3. Standardowo kupię przed premierą! :D Ta gra zapisze PS3 w kartach historii :) !!! Kasa już czeka na nowe dziecko Naughty Dog! Poniżej pozwoliłem sobie zacytować tłumaczenie jednego z userów ps3site.pl Resuzeku:

 

Poniżej przedstawiam (na szybko więc przepraszam za błędy składniowe) tłumaczenie oficjalnego postu na stronie Naughty Dog:Około 3 godziny temu Entertainment Weekly jako pierwsi ogłosili to, czego prawdopodobnie i tak się spodziewaliście - następna część gry UNCHARTED jest w produkcji u nas w Naughty Dog i będzie nosić nazwę UNCHARTED 3: Drake's Deception.

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani (i teraz w końcu możemy odetchnąć z ulgą) ogłoszeniem UNCHARTED 3 - Z dużym entuzjazmem zamierzamy ciężko pracować nad grą przez następny rok i informować was na bierząco!

 

Możecie zdobyć więcej detali o tym, co w tej chwili jesteśmy w stanie ujawnić z mojego wpisu, który właśnie pojawił się na Playstation Blog. Krótki i treściwy wgląd na to co wyszło do tej pory znajdziecie poniżej.

 

UNCHARTED 3: Drake's Deception oznacza powrót sławnego łowcy nagród Nathana Drake'a, który odbędzie chwytającą i napakowaną akcją podróż po całym świecie w poszukiwaniu legendarnego "Atlantisu Piasków" (oryg. "Atlantis of the Sands"). Nathan Drake, oraz jego stary przyjaciel i mentor Victor Sullivan wyruszają w wyzywającą podróż do samego serca Pustyni Arabskiej. Gdy straszliwe tajemnice tegoż zaginionego miasta zostają odkryte, ich wędrówka staje się desperacką walką o przetrwanie, która zmusi go do skonfrontowania się z jego najgłębszymi obawami.

 

W UNCHARTED 3 odbędziecie podróż do spektakularnych lokacji dookoła ziemi, które przedstawią całą naszą pracę poświęconą fizyce, cząsteczkom i efektom wizualnym podniesioną na kompletnie nowy poziom.

 

Multiplayer w Competetive i co-op wróci jako kluczowy składnik do kompletu UNCHARTED 3, gdzie wszystkie nowe możliwości, które zaplanowaliśmy, połączą się z naszym popisowym kinowym gaeplay'em w single-player, aby stworzyć unikatowe doznanie action-adventure w trybie wieloosobowym, który będzie można znaleść jedynie w świecie UNCHARTED.

 

Aha, jeszcze jedna rzecz - UNCHARTED 3: Drake's Deception w pełni wspiera wysokorozdzielczościowy obraz 3D.

 

Nasze ogłoszenie wprawiło wiele rzeczy, które ostrożnie planowaliśmy od dawna, w ruch. Rzeczy te ukażą się w następnych tygodniach. Jak można zobaczyć w artykule Entertainment Weekly, więcej informacji o UNCHARTED 3 ukaże się 11 grudnia w VGA 2010.

 

Oby ta gra wyszła jak najszybciej!!! :D Micha sama się cieszy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 4 minutowy film, z którego 2 minuty to gadanie typów w programie, utwierdza mnie w tym przekonaniu. Wiadomo, że będzie to dobra gra, ale bez przesady - jaka MOC? Kilkadziesiąt sekund spaceru po jakiejś płonącej chacie nie pokazuje absolutnie niczego. A tym bardziej nie pokazuje, że gra będzie czy nie będzie lepsza od swoich poprzedniczek (chociaż oczywiście byłoby miło). Jeszcze troche i niedługo sama zapowiedź zapowiedzi będzie już wyznacznikiem tego jaka gra wyjdzie finalnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Dopóki nie zobaczymy jakiegoś dłuższego fragmentu rozgrywki (czyli do E3 zapewne) możemy co najwyżej kciuki trzymać. Choć imho będzie ciężko utrzymać poziom - mimo wszystko technologia się starzeje i 3 raz może nie być tak mocny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologia technologią, ale w U2 gameplay i prowadzenie akcji było reweleacyjne i IMO to świadczyło głównie o jakości tej gry. 

 

Oczekiwania fanow z kolei bedą tak duże, że rzeczywiście może być ciężko je spełnić. Mi tam by wystarczyło więcej tego samego w innych lokacjach i byłbym bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie by zależało na większej ilości zagadek jak to było w pierwszej części. U2 to bardziej już gra akcji. Więcej strzelania i widowiskowych akrobacji. Ogólnie większe tempo akcji. Jedno i drugie mi się podobało, ale jakby to bardziej zrównoważyć to czemu nie. Ja tam jestem raczej dobrych myśli. Na pewno nie zabraknie dobrej akcji i świetnej grafiki, a reszta wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, w U2 było trochę za dużo strzelania. Osobiście liczę, że poprawią drobne błędy - detekcję kolizji (kończę właśnie po raz któryśtam Among Thieves i teraz dopiero zwróciłem na to uwagę :)), i przede wszystkim - liczę na lepsze zakończenie niż w U2 (walka z Lazareviciem wyglądała jakby im pomysłu zabrakło, końcówka Drake's Fortune była dużo lepiej zrobiona imho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolał bym więcej zagadek i mniej strzelania ale chyba każdy wie jaki jest Uncharted? Mechanika gry urzekła mnie od części pierwszej. Druga tylko potwierdziła fakt, jaka ta gra jest świetna a po kawałku filmiku z trójki widzę, że na pewno gorzej nie będzie. Zresztą nie obawiam się klapy. W końcu to Naughty Dog, studio, które od początku marki Playstation wydaje same perełki :). Uncharted to jedyna gra, którą zdobywałem za wszelką cenę przed premierą. Nie wiem dla czego, ale jestem oczarowany tym tytułem. Filmik strasznie mnie nakręcił. Ubolewam, że muszę czekać prawie rok czasu! ;( Ale dam radę. :)

 

PS. To tylko moje odczucia i nie musicie się z nimi zgadzać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lepiej za dużo nie oglądać Gameplaya, by sobie nie psuć zabawy. A o samą gre nie ma co się martwić. Na pewno nie będzie gorsza od Among Thieves. Ekipa z Naughty Dog nie wydaje jakiś tasiemców co roku, byle tylko na tym zarobić. Jak to robi EA np. Wystarczy obejrzeć filmiki jak robili obie części Uncharted. Pełen profesjonalizm. Nie twierdzę, że inni Developerzy są gorsi, ale wspomniany EA dla mnie już jest raczej skreślony jeśli chodzi o co niektóre tytuły. Ale wciąż jeszcze wydaje dobre gry. Za to ND wydaje ich mniej, ale zawsze porządne. Do dziś pamiętam jak zobaczyłem reklamę Crash Bandicoot na PSX. Za wszelką cenę chciałem mieć "szaraka" i się udało. To były piękne czasy :)

 

 

Ciekawe, że gra będzie w 3D. Może w ciągu roku uda mi się uzbierać na jakiś TV 3D.Chociaż do teraz uważam, że ta technologia jeszcze raczkuje.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

3D na obecnych konsolach ma mały sens. Połowa rozdziałki (lub połowa framerate, tylko rzadko gry mają 60 FPS w 2D, zwłaszcza stałe) powoduje że już słabej ostrości obraz (na dużych TV, a takie tylko oferują 3D) będzie wyglądał jeszcze gorzej.

Póki co to jest czysty marketing. TV drogie, a filmów na BD też nie ma za dużo, do tego większość do exclusive-y różnych producentów sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację :P

 

PS. Kiedy zagramy w GT5 online? Grasz już w to?

 

Rzucasz mi rękawicę? :] Dla czego porywasz się z motyką na słońce? :P A tak na poważnie grałem chwilkę. Mam ledwo ze 4 auta i jak na razie brak czasu. Może w okresie świątecznym coś bym wygospodarował? :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale mus odświeżyć temat ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=k4dSp19Jiks&feature=player_embedded

 

Helen Mirren ? ;p

 

edyta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oosaoB2DfJs&feature=player_embedded#at=123

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prezentuje się wyśmienicie. O ile ta cut-scenka jest liczona na silniku gry czyli w czasie rzeczywistym. Bo były różne dyskusje na temat cut-scenek w U2. To znaczy byl niby podział na renderowane filmiki i cut-scenki na silniku. Ja osobiście przyglądałem się filmikom i różnica w wyglądzie była widoczna. Głównie modele byly lepsze w filmikach. Ale jakość jest dosyć zbliżona. W każdym razie i tak jestem spokojny o ten tytuł. Oby tylko gra była nieco dłuższa. Przynajmniej na te 10 godzin. A z 3D dam sobie spokój, bo i tak nie widzę tego efektu ze względu na wadę wzroku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc cutscenek w Uncharted 2 , w Killzonie 3 i w ostatniej Caslevanii to filmiki (filmiki policzone na enginie gier, czasami z lepszymi obiektami i teksturami niz w grze by konsola pociągneła (U3) lub z takimi samymi obiektami jak w grze ale wiekszą ich iloscią w cutscenkach niz w realime (KZ3), czasami tylko z lepszym światłem - Caslevania (obiekty i tekstury takie same jak w grze wlasciwej) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...