Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

czy tylko ja mam przeczucie że będzie to kolejna gra z przypadłością konsolowych okropnie słabych textur ? jakoś takie wrażenie mam po tych wszystkich filmikach i znajomości możliwości konsol ;/ Obym się mylił

 

Filmiki z wersji konsolowej, więc logiczne że słabe. Pewnie ciut lepsze będą w wersji PC, ale bez cudów, jak w poprzednich grach (w New Vegas chyba była największa różnica).

 

Bardziej zwróciły moją uwagę znimacje/fizyka, które wyglądają raczej tak samo jak do tej pory, czyli słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo juz cos na temat wielkosci obszaru na ktorym rozgrywa sie akcja gry ? tak porownujac do Obliviona ?

 

Skyrim.pl - Clockwork City, Polski Serwis The Elder Scrolls V: Skyrim

 

Przejdź nizej i poczytaj część "Świat gry"

 

Co do oprawy graficznej to się nie obawiam, pewnie już na drugi dzień po premierze będą programy i triki do jej poprawy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omniomniom ;p Dark Brotherhood się pokazał - czyli jakaś szansa na ciekawy wątek fabularny nadal jest ;p

 

graficznie jest OK - będzie coś do pozwiedzania - ciekawe tylko jak otwarty będzie to świat - czy nie walną jakichś skał nie do przekroczenia ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszy, że konsole blokują rozwój. Dla mnie grafika jest na odpowiednim poziomie, a komp przynajmniej wszystko na full ciągnie. Skyrim przypomina mi trochę Dark mesjasza - Morrek mnie wciągnął, Oblivion jeszcze bardziej, więc nie martwię się Skyrimem jak na razie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

RPG-a z grafiką BF3 to raczej nikt prędko nie zrobi, ale akurat nie grafika tu jest największym problemem. Fizyka i animacje już tak, ja tu nie widze różnic względem Obliviona czy Falloutów. Inna sprawa że w nowego Fallouta zagrałbym nawet na starym silniku, więc jak najbardziej czekam na czwórke, oby jakaś zapowiedź była w najbliższych miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeez, rozumiem że koleś nie może sie tak cieszyć z nadejścia gry, bo jest automatycznie debilem, pacanem, a może świrem czy coś? Jak dla mnie zabawne i tyle, nie oceniam ludzi jak to co robią nie ma ze mną do czynienia. Jest masa innych debili dookoła, a koleś chce sie zakmnąć w pokoju na zawsze i grać w Skyrim - proszę bardzo.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech się cieszy ale zauważ -to nie spontaniczna radość, którą łatwo zrozumiem jak każdy, a pokazówka przed kamerką, by być "śmiesznym" w sieci :-| Dla mnie ciekawiej zrobiłby jakby się jeszcze w kable zaplątał i mam w zadzie, że to mało cywilizowane oczekiwania B-) .

Harry, tak serio, nie odmawiaj innym prawa do własnej oceny takich zachowań = własnego zdania. Dla Ciebie zabawne, dla nas żałosne. Looz.

Skupmy się na samej grze, bo warto pełną gębą :wink:

Ja akurat mam zdanie jak Ty w temacie grafiki -daliby pakiet na starym silniku? No to gram dalej :-P A w sumie to wczoraj na pudło z Obkiem popatrzyłem przeciągle...może czas je ruszyć znowu. W sumie gra na dysku jest(ale "oderwana" od systemu), z modami itp. Tylko muśnięcia wymaga...

W RPG dla mnie typu "Obki, Gothiki" bardziej od samej jakości tekstur, efektów liczy się złożoność i szczegółowość. Mnóstwo małych smaczków. A swoboda jaką daje seria jest pyszna. No i mody.... :rolleyes:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Ci dane, będziesz musiał się męczyć z tym znienawidzonym przez siebie językiem słowiańskim ... szczerze Ci nie współczuję.

 

DOBRE :D

 

 

Osobiście wolę oryginalny voicacting. Chyba ostatnie najlepsze spolszczenie miał BG2 wraz z dodatkiem. Oby tylko dali taka opcję wyboru kinówki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spolonizowana wersja oznacza też utratę żartów językowych, błędy w tłumaczeniu (nigdy nie zapomnę "szaleństwa Harma", lub gorszej wersji czyli "szaleństwa krzywd" z Obka). Oby dało się wyłączyć nie tylko kwestie mówione, ale i całe tłumaczenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...