Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porównania w sobotę kumpel odpalił mi pierwowzór na Xklocku - szacunek dla tych którzy w to grali bez upiększaczy.

 

Nie wiem jak na klocku, ale na PC Oblivion w dniu premiery miał PRZECUDOWNĄ grafikę. Ładniejszej gry nie było ;).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - dobrze pamietam te wrzaski i piski ludzi jak wyszedł Obek. Nawet ci co w RPG nie grali nagle się zainteresowali tego typu grami. Bo jak ona CUDNIE wygląda i bla bla bla. Obek był jak ekstra laska z wyglądu, która praktycznie nic oprócz tego nie oferowała oceny gry były tym bardzo "przećmione" i duża cześć grających miałą kisiel w gaciach ;]. Ja zaczynałem przygode z obkiem na fx5900 ;] więc piękna grafika mnie nie oślepiała na początku i było widać każdą wadę i powtarzalność świata (potem ofc grałem na innych GPU). Czysty TES4 bez modów to gra na góra 6+/10 nie więcej. Obek zyskał bardzo wiele po modach i dzięki nim o wiele przyjemniej się grało. Co do Skyrim - w razie czego jak mi coś nie bedzie pasować mam nadzieje, ze moderzy to naprawią i ogólnie urozmaicą grę o ile będzie taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczcie do czego prowadzi zabawa z hormonami i przesada na siłowni :razz:

kliken

Normalnie jak w sławetnym teledysku śp. Michaela J. :rolleyes:

Fajne to nawet...rany, co ja zrobię, że mam apetyt na grę jak diabli.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie, zorientowani sprzedawcy raczej zdają sobię sprawę, że każdy będzie chciał kupić grę przed długim weekendem. W dodatku i tak Steam zabezpiecza przed graniem przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila z muve.pl, że moje zamówienie ze Skyrimem zostało wysłane, więc pewnie nie będzie problemu z dostępnością gry jutro.

 

 

Szczęściarz z Ciebie... ja zamówiłem na gram.pl i na razie cisza. Na facebooku na pytanie czy dzisiaj będzie wysyłka napisali tylko: jak tylko gra zostanie wysłana na pewno dostaniecie powiadomienia na maila ;)

 

A ciśnienie mi rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się styl graficzni Skyrim. Troche zimny klimat ale takie widoki jak zorzą sprawiają ze jest "magicznie". Oby tylko się za bardzo lokacje (jak lochy itp nie powtarzały - chociaż podobno mają się własnie nie powtarzać ;)) i będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mało erpegowe rozwiązanie, ale np. ciche zabijanie sztyletem mi się podoba. Jest nadzieja, że perki urozmaicą używanie broni i będzie wyraźny podział na długie miecze, sztylety itp. Może wreszcie walka nie będzie taka nudna. W każdym razie liczę przede wszystkim na dobrą fabułę i ciekawe questy poboczne.

Btw. spriggany (o ile te chodzące krzaczki to one) wyglądają świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perki to IMHO bardzo dobry pomysł, trochę urozmaicą nudny w gruncie rzeczy system z poprzednich części.

 

Finishery ewidentnie pod publiczkę, chociaż akurat to jest mi obojętne - jak są, to ok (oby tylko się nie powtarzały za bardzo), jakby nie było, to też bym nie płakał.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finishery pod publiczke?...ale wiecie, twórcy Skyrima wzieli na tapetę best mody do Obka, sprawdzili co się ludziom podoba itd...a chyba nie ma takiego człowieka który by do Obka

Deadly reflexa nie dossał :wink:

Coś pięknego, dzięki temu modowi nie było już absurdalnych sytuacji w stylu NPC obrywa w głowę (bez hełmu) 2ręcznym mieczem/młotem i stoi jak gdyby nigdy nic...z tego co widzę w Skyrim to jeszcze podrasowali (animacje itd)

Imho bardzo dobrze.

 

wrr...chyba za dużo sadistic.pl B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydawało, czy może widziałem na filmie Centurion Sphere? Miło będzie ujrzeć stare dobre dwemerskie wynalazki. A animacje wykończeń moim zdaniem zbędne, jeżeli będzie się je dało wyłączyć, to pewnie większość zrobi to po godzinie grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to że niektóre ataki są zrobione jako scenka - nie bawi mnie ogladanie pierdyliard razy takiej samej animacji, pomijając że szkoda na to czasu ...

 

No chyba że tak, pamiętam czasy FF 7 i sumony.... po 60h człowieka krew zalewała przy niektórych atakach.

Jeśli finishery będą krótkie jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoje pudełko mam.

Co ciekawe byłem w Złotych Tarasach w Warszawie, w Empiku, Saturnie i Vobisie nie mieli wystawionych. Kupiłem w Świecie Gier.

Aha, jak komuś bardzo zależy na cenie, to Vobis ma mieć po 99zł.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale embargo się skończyło i pojawiły się pierwsze recki, większość (jak nie wszystkie) 9-10/10 np. Eurogamer.net. Nawet jak się weźmie poprawkę na przekupstwo to i tak lepiej się zapowiada aniżeli Skyrim miałby dostać np. 6/10.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to jest absurd. Rozumiem niemożność grania (chociaż ciach!o tam, nie rozumiem - mam legalnie kupiony produkt i muszę czekać do 1. w nocy), ale brak możliwości instalacji to już przesada. Współczuję tym, którzy zrobili preorder na wersję elektroniczną.

 

Pozdro dla tych co nadal bawią się w preordery, właśnie wracam z Vobisu w CH Pogoria Dąbrowa Górnicza ze swoją kopią za 99 zł

Ja też Cię pozdrawiam, kurier był o 14:30 :P A i tak pogramy jutro.

 

Swoją drogą, OST tez takie trochę ubogie, raptem 5 utworów. Za to mapa fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...