Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Skyrim Enhancement Post Process 1.3 to przydatna modyfikacja, która zmienia i dodaje nowe efekty Post-processu w grze The Elder Scrolls V: Skyrim. Po zainstalowaniu tego dodatku otrzymamy nowe cienie, oświetlenie i wiele innych elementów, które w znacznym stopniu ulepszą oprawę graficzną w grze.

 

 

xderby przygotował dla Was filmik - Preview z prezentacją możliwości Skyrim Enhancement Post Process 1.3, za co należą mu się podziękowania.

 

Zapraszam do oglądania.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pMDST6oF9zA

 

xderby dobra robota.

 

 

Instalacja modyfikacji:

 

Wypakować całą zawartość do folderu "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Skyrim"

 

 

Download:

 

Dołączona grafika

 

Link do pobrania https://rapidshare.com/files/178070568/Skyrim_Enhancement_Post_Process_1.3.rar

 

Screeny znajdziecie na poprzedniej stronie tego tematu

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki dostępne też tutaj Skyrim Enhancement Post Process 1.3.rar

 

Jeszcze jeden screen pokazujący, że Skyrim Enhancement Post Process 1.3 mimo swojego piękna potrafi być surowy

 

Dołączona grafika

 

Czujecie ten chłód? Mnie aż zmroziło ;)

 

Chciałbym też poinformować że xderby dołączył do zespołu w związku z czym od tej chwili nie pracuje już sam. xderby zadba o to by dostarczać Wam materiały zawierające nagrania z pokazem możliwości Skyrim Enhancement Post Process. xderby witaj w zespole :).

 

Dołączona grafika

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim Enhancement Post Process 1.3 to przydatna modyfikacja, która zmienia i dodaje nowe efekty Post-processu w grze The Elder Scrolls V: Skyrim. Po zainstalowaniu tego dodatku otrzymamy nowe cienie, oświetlenie i wiele innych elementów, które w znacznym stopniu ulepszą oprawę graficzną w grze.

 

U mnie po zainstalowaniu tego moda gra crasciach!e na pulpit przed pojawieniem sie intra.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kelcior:

 

Też mam GTX460 i też mi crasciach!e. Ze dwie strony wcześniej ktoś miał to samo - widać coś nie halo ze zgodnością z GTX460.

 

Poszukaj ENB oznaczonego jako antifreeze - np. ten: AntiFREEZE performance patch 9 ENBSeries at Skyrim Nexus - Skyrim Mods and community powinien się nadawać, jak nie to pisz, wystawię Ci swój.

 

Chodzi o to, że ten plik ma się nazywać d3d9.dll, a w enbpatch.ini edytujesz pierwsze linie tak, żeby proxy library wskazywało na docelową bibliotekę ENB. Czyli obecne d3d9.dll renamujesz np. na d3d9_new.dll. Antifreeze (d3d9.dll) ładuje (poprzez enbpatch.ini) główną bibliotekę enb (d3d9_new.dll), a enb ładuje (poprzez enbseries.ini) fxaa.dll. Enbpatch.ini ma taką samą składnie, jak enbseries.ini, czyli plik konfiguracyjny ENB. Masz tam pewnie również proxy library. Czyli łącznie ładujesz 3 biblioteki - antifreeze, ciach!a enb i fxaa. Może nie pozostawać bez wpływu na wydajność i pewnie nie pozostaje, ale niestety nie udało mi się uruchomić enb inaczej, niż przez antifreeze, więc nie wiem jak spada wydajność 3 vs 2 biblioteki. Jeżeli wszystko poprawnie powpisujesz, w lewym górnym rogu przy starcie gry zostaną wyświetlone dwie nachodzące na siebie informacje, jedna z antifreeze, jedna z enb. Po chwili zgasną, i powinno wyświetlić na źółto SSAO enabled, slow mode. Pod * na numerycznej masz wówczas włączanie fps (ficzer antifreeza)

 

Ja obecnie zmieniłem ENB na  No Tint and Desaturation + Realistic Lighting (post ojejku na początku tej strony), zostawiłem tylko FXAA. Mogę grać dzięki temu na high z HD texture packiem 1.4 (nie tym od bethesdy). Z ENB fps - 40% niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

 

Grając wczoraj zaczał mnie w.....wiać mod realistic light i go wyłączyłem. Od tego czasu nie mogę załadować żadnego save - oczywiście moda włączałem ponownie - nic. Zarzucałem jego najnowszą wersję - nic. Przy ładowaniu save albo mam informację, że odwołuje się do nie istniejącej zawartości, albo jej nie mam - niezależnie od wszystkiego, próba wczytania save kończy się wyjściem do pulpitu, albo od razu, albo po kilku sekundach wczytywania save.

 

Ktoś wie, czy można to jakoś zdebugować, żeby sprawdzić czego mu brakuje do poprawnego wczytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wszystkie save?

 

Azgan - masz dzieś jeszcze Enhancera w wersji 1.1? Podejrzewam, że jest tam coś, bez czego gra nie chce zastartować, a ja już nie mam plików do tej wersji...

 

Może spróbuj usunąć pliki ustawień Skyrim.ini i SkyrimPrefs.ini,oprócz grida jeszcze kilka rzeczy może tam powodować CTD,a jak to nie pomoże to zapodaj jakiegoś sejwa na forum.Będziemy kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba mam przyczynę. Wygląda na to, że akurat jak wyłączałem grę w celu dezaktywacji moda, zasrany steam podniósł wersję gry i aktualna wersja nie jest kompatybilna z modem 'Next Lydia V3'. Na szczęście codziennie o 20.00 backupowany jest cały mój profil, dzięki czemu mam dużo starych save. Save z przed zaaplikowania tego moda się wczytują

 

Wiedziałem, że [gluteus maximus] mnie kiedyś zgubią - moda mam tylko po to, żeby Lydia biegała tylko w szpilkach (mod Sky Heels) - Mod Next Lydia czyni jej zbroję zdejmowalną :D. Jeśli autor moda zrobi nowąwersję, powinno banglać.

 

 

UPDATE:

 

Jednak przyczyną był mod Realistic Lighting. Przypomniało mi się o starym dobrym Wrye Bash (Wrye Smash), którego przestałem używać od czasu zainstalowania Nexus Mod Managera. W WB jest zakładka save i tam widać, od jakich modułów/pluginów jest zależny save. Wystarczyło wywalić z save zależność od Realistic Lighting i save śmigają. Uff...

 

MQ zakończony, coraz mniej do roboty... kiedy jakieś duże DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że gry z serii TES mają wielką "siłę rażenia" tuż po premierze i parę miesięcy później.

Potem entuzjazm stopniowo opada, a mniej więcej po roku można na forach znaleźć coraz więcej opinii że ta gra jest przereklamowana i nudna.

(tak było z Morrowindem i Oblivionem - czy będzie tak ze Skyrimem ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak jest ;)

TESy robią świetne pierwsze wrażenie, ogrom świata, epickość :D no ale ile można się wałęsać po tych pustkowiach ...

Krytyka idzie już gdzieś od tygodnia po premierze, po miesiącu nie wzbudza już emocji.

co innego gdyby to było MMO :)

 

W głównej mierze to zasługa kampanii reklamowej, z wieśkiem2 było podobnie.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile można się wałęsać po tych pustkowiach ...

Całymi miesiącami ;) Gry sandboxowe po prostu trzeba lubić, tu cała frajda jest właśnie w zwiedzaniu świata, znajdowaniu fajnych miejscówek czy stawianiu sobie wyzwań.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w Skyrim świat jest nudny, nie ma fajnych miejscówek ani żadnych wyzwań =/

 

No tak, ale w np. Call of Duty masz fajne miejscówki i wyzwania, tylko że dopóki nie rozwalisz jakiegoś tam czołgu to ci się wrogowie respawnują i nie można iść dalej =/

 

nie wiadomo co gorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Klimat trochę inny niż w morrowindzie, inne tereny, potwory bardziej "przyziemne" - mamuty, wilki etc. Jedynie z dwemerowych ruin wylewa się wręcz klimat III częsci. Muzyka nawiazujaca do morka również sprawiła, że pojawił się u mnie uśmiech na twarzy. Questy jak to questy nic specjalnego. znajdź, zabij, przynies, okradnij itp. Główny wątek krótki i gdyby nie otwarty świat i wątki poboczne gra była by po prostu nudna. NPC są oszczędni w słowa, 3-4 kwestie mówione. Dla kogoś kto lubił "czytać" w morrowindzie to będzie cios w plecy. Morrowind a skyrim to zupełnie inny schemat rozgrywki. Bardziej bym porównywał tą odsłonę do obliviona, od którego oczywiście jest dużo lepsza. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...