Skocz do zawartości
gkamil445

Strona internetowa nie chce mi się otworzyć w żadnej przeglądarce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem w otwarciem strony www.rihannapolska.com

Już od jakichś dwóch tygodni nie działa tak jak trzeba i nie wiem co jest tego przyczyną,we wszystkich moich przeglądarkach wyświetlają się błędy, ze albo nie można wyświetlić strony, albo nie można znaleźć serwera

Niepokojące jest to, że dotąd strona działała normalnie. Wydaje mi się, że jest to wina mojego internetu lub danych przechowywanych w zasobach internetu. Posiadam w domu dodatkowy modem na usb, który po podłączeniu i uruchomieniu, otwiera mi tą stronę bez problemu, a taki modem usb w sieci komórkowej ma już chyba inne IP, więc IP też może być problemem. Firewall mam wyłączony, mam w domu 2 komputery korzystające z tej samej sieci przez router. Wszystkie dane pamięci podręcznej i historia przeglądania zostały usunięte. Przepraszam, że tak się rozpisałem, ale chciałem zawrzeć wszystko. Nadmienię również, że innym znajomym ta stronka działa normalnie. Nie wiem czemu tak sama z siebie przestała u mnie działać

Proszę o pomoc i wskazówki co mam robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy mogę to jakoś u siebie zmienić, te DNS-y, tak żeby mi tą stronę otwierało ?

 

Czy to właściciel domeny może tylko zrobić?

 

Hurrrraaaa! Udało się. Zmieniłem swoje DNS-y na te z tpsy, ale nie wiem na jak długo to podziała.

 

Dzięki wielkie za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...