Skocz do zawartości
ryba

Intel Core 2 Duo E6400 Alien! 7xWR + 5xWR na E6300

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę obaj nie potrafią nic sensownie testować ale:

Test Radeon HD5870 vs High End Nvidii | PurePC.pl

 

Generalnie nie o to biega czy p5k jest czy nie jest dobre do OC czy to codziennego czy ekstremalnego (zresztą tam był inny egzemplarz płyty, inny egzemplarz procka itepe itede ale nie ważne).

 

Nie rozumiem tylko po co taki kąśliwy/jadowity komentarz się pojawił wyżej w postach. Szkoda bo np. mnie to się nieprzyjemnie czyta zwłaszcza że bardzo lubiłem tamten portal (wiem nikogo tu to nie obchodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze ponadprzecietnie memki chcesz Voltowac (>2.5V), lub extremalnie procesor (>1.65V).

No Twoja bez modów by się wysrała na starcie, bo troszkę minąłeś limity. W takim razie możesz zapaść się pod ziemię, bo po modzie można WIELE rzeczy zmienić.

Dołączona grafika

Zapadli się pod ziemię... Były rednacz jest rednacz portalu który ma się lepiej niż PPC, a pan od płyt głównych aktualnie pisze dla PCL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwasior, za przeproszeniem, ale jak sie nie znasz na overclockingu, opusc ten dzial i nie troluj. Na powietrzu nikomu wiecej nie jest potrzebne niz to opisalem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus P5K (Intel P35 + ICH9) rev. 1.02G - Test płyt głównych dla Core 2 Duo LGA775 - Tygodnik Komputerowy Elektro-Giełda & Info-Giełda elektrogiełda infogiełda egiełda e-giełda

Tu nie jest napisane, że płyta nie nadaje się do OC, wręcz przeciwnie, zrobiła ponad 550MHz, ale nie nadaje się do codziennego używania z powodu budzenia się na def.

To że Tobie zrobi ponad 600 do testów to jedno, a to, że zwykły użytkownik po tygodniu ciągłego przywracania ustawień dostanie szału to drugie. To nie były testy płyt do ekstremalnego oc/bench.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, mobo jest całkiem ok. Mam od prawie trzech lat, teraz śmiga z Q8300 @ 3.3 GHz i FSB 444, oraz memkami taktowanymi 1:1 (Goodramy na D9). Woltaże nie ruszane, timingi pamięci też, a w obudowie dość ciepło. Jakoś nie uświadczyłem problemów, które opisują na Labie, zintegrowanej dźwiękówki natomiast nie używam (faktycznie, jest taka sobie). Wniosek? Daje radę.

Do ekstremalnego, co pokazał ryba też się nada, co prawda po pewnych modach, ale jednak.

Tak w ogóle to gratulacje ryba, ciekawe wyniki :).

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że się wcinam na temat mobasa a dał by mi ktoś instrukcje jak np ukryć napięcie procesora lub coś innego tak żeby CPU-Z szybciej się włączał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...