Skocz do zawartości
Caleb

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

What Does Mass Effect 3's Official 'Fem Shep' Look Like? You Make the Call!

 

W kwestii wyglądu żeńskiej wersji głównego bohatera, bioware zadecydowało że to fani będą mieli ostateczny głos. Wszyscy, którzy posiadają konto na twarzoksiążce, mogą wybrać jedną spośród 6 dostępnych wersji. Znając życie pewnie wygra blondynka : P

 

Głosować możecie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie tę serię dwóch postów z rzędu ale pojawiło się nowe info. Znamy już wymagania sprzętowe, które swoją drogą nie są zaskoczeniem, oraz datę wypuszczenia dema. Po szczegóły odsyłam na oficjalne forum Bioware:

 

Mass Effect 3 Demo Release Date and Information

 

Jedynkę przeszedłem po raz kolejny stosunkowo niedawno, więc to już chyba czas żeby odświeżyć sobie dwójeczkę :rolleyes:

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Jak wrażenia po demie ? NA hd6770 i athlonie 635 i 4gb max detale 1680x1050 nie płynne. Po jedynce i dwójce w których miałem stałe 60 fps tutaj jestem rozczarowany. Poza wyborem klasy, płci i historii postaci wybieramy również jak gra ma wyglądać, jest do wyboru tryb RPG, fabuła i akcja. Prawie nic się nie zmieniło, z tym że cut scenki są bardziej dynamiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak w dwójce. Chociaż na koniec pierwszego rozdziału jest mocna scenka. Tutaj można ją zobaczyć od 20-ej minut (przejście na klocku w trybie action).

 

Poza tym mogli dać więcej fabuły, a nie taką nawalankę. Nie zrażam się jednak, i tak tuż przed premierą wezmę cyfrową kolekcjonerkę ;)

 

Wygląda i luzacko chodzi jak ME2 (na GTX280). 

post-132452-0-11299400-1329265693_thumb.jpg

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko fajne więcej w nim cut-scenek niż grania, ale fajne, animacja sprintu mnie zniszczyła ;p biegają jak by im ktoś do d*** nakopał ^^

 

teraz czekać do 17 żeby przetestować multi i można spokojnie czekać na full release :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demo i jestem na tak. Trochę więcej opcji przy wyborze umiejętności to zdecydowanie plus, "strzelanie się" wygląda nawet lepiej niż w dwójce, chociaż nie mogę się jakoś przyzwyczaić do wychodzenia z ukrycia. Zawsze robiłem to spacją, a teraz po wciśnięciu tejże Shepard przeskakuje za następną przeszkodę i w efekcie zamiast strzelać do przeciwnika skaczę po polu bitwy jak jakaś żabka. Ogólnie to chyba ciężko by było twórcom zepsuć tę grę, sprawdzony przepis, wystarczy tylko powielić, ewentualnie wprowadzić jakieś usprawnienia (co zresztą ma miejsce).

 

 

animacja sprintu mnie zniszczyła ;p biegają jak by im ktoś do d*** nakopał ^^

to samo jest jak stoimy w miejscu i rozglądamy się na boki, wygląda jakby jeździł na łyżwach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem demo w singlu i mam mieszane uczucia. Pierwsze co mnie tknęło to twarze postaci, które moim zdaniem są gorsze niż w poprzednich odsłonach serii. Głównie mam na myśli postaci ludzi - Admirał, czy Ashley, z której to notabene wyszła "jakaś podpompowana cizia" (poprzednia wersja była ładniejsza). Wybór i konfiguracja twarzy Sheparda to porażka. Przynajmniej w męskim wydaniu nic "sensownego" nie byłem w stanie ustawić, a w wersji finalnej będzie pewnie podobnie.

Drugim mankamentem są ruchy postaci, o czym poprzednicy wspominali. Wsadzenie kołka w dupę to standard. Dodam jeszcze "lot ślizgowy przy sprincie przez przeszkody", nienaturalne skoki/zeskoki, wyglądające jakby ktoś szafę zrzucał.

Miło dla oka prezentują się statki Żniwiarzy na żywca. Eksplozje w koło i sam modeling + tekstury. Pomimo tego lokacje jakoś tak bidnie wyglądają. Za mało detalów?

 

Multi nie grałem. Pewnie będzie z nim jak w DS2. Ot ciekawostka.

 

Póki co tyle i tylko tyle subiektywów pisząc pokrótce.

 

Nie napalałem się na ten tytuł, ale dziękuje Bioware za demo.

Utwierdziło mnie na 100% w przekonaniu, że poczekam do premiery i poczytam opinie Wasze oraz innych graczy, którzy się zdecydowali na zakup gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi prawdopodobnie mnie źle zrozumiałeś :unsure:

Oczywiste było dla mnie, że gra będzie na tym samym silniku i tu nie mam nic do zarzucenia. Unreal Engine ma ogromny potencjał, pomimo, iż nowa wersja tuż za rogiem.

Tu problem polega na tym, że nie tylko nie poprawiono tego o czym napisałem wcześniej, ba nawet tego nie zostawiono w spokoju jak w dwójce, ale pogorszono. Najnormalniej w świecie jakieś uwstecznienie z modelingiem, teksturami twarzy i poruszaniem się postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Demo jest strasznie słabo zoptymalizowane, na moim kompie powinno hulać. A te zacinki co chwilę uniemożliwiają płynną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że każdy kto grał w dwie pierwsze części na bank zagra w trzecią bez względu na ilość kołków w tyłkach bohaterów. Podsumowanie trylogii i to w dodatku takiej jak Mass Effect nie ma prawa być zła i chyba każdy fan serii nie może doczekać się finału. Poza tym nie sądzę, żeby finalnie wymagania różniły się jakoś znacznie od tego na czym latała druga część. Ba, nawet między jedynką i dwójką nie było praktycznie przepaści. W demo nie grałem, bo i tak grę zakupię, ale myślę, że tak jak poprzednio 1600x900 ze wszystkim na max spokojnie da radę pograć na sprzęcie z siga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi już działa, pograłem trochę i muszę przyznać że chociaż jest mocno niedopracowane to wciąga, rozgrywka jest szybka i dynamiczna, ale aż się prosi żeby je jeszcze trochę podrasować, mam nadzieję że tak tego nie zostawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...