Skocz do zawartości
Caleb

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm skończyłem..

 

 

Chyba ich po[CIACH!]o z tym zakończeniem. Instaluję jedynkę i robię z siebie największą [ciach!]ę we wszechświecie. Aria będzie mi lizać obcasy jestem tak zły na końcówkę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ochłonięciu od zakończenia gry dochodzę do wniosku że najbardziej zabrakło mi opcji: "pierd***, nie robię". Czyli zabrania kochasi(a) razem z Normandy i pozostawienia ratowania wszechświata innym, jak na renegata przystało :)

Np.:

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

^Renegat by zwabił wszystkich Reaperów na Ziemię, a następnie implodował/eksplodował by Słońce tworząc czarną dziurę/supernowę i niszcząc Ziemię +Repaerów - 'job done, no matter the cost'

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja skończyłem. Czas ok 45h. Poza dostarczeniem szyfrów Cerberusa (miałem je ale oficer SOC nie reagował?bug?) zrobiłem wszystko co można w grze.

Mnie sie podobała, grafika w grze była drugoplanowa bo dla mnie liczyła się tylko fabuła więc nie przeszkadzało mi czy coś wygląda słabo czy nie. Świetny dźwięk.

Zakończenie (wybrałem to w lewo) za krótkie i zbyt mało wyjaśniające. Zresztą z tego co czytam wszystkie takie są. Trochę został niedosyt, zbyt dużo pytań a mało odpowiedzi.

 

Jak dla mnie opowiedziana historia w grze jako całości jest fenomenalna i mogliby zrobić na tym dobry film. Jakąś trylogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie opowiedziana historia w grze jako całości jest fenomenalna i mogliby zrobić na tym dobry film. Jakąś trylogie.

 

Przecież robią.

Legendary Pictures, the studio behind great films such as The Dark Knight, Watchmen, The Hangover and 300 have picked up the rights to make Mass Effect. Legendary Pictures will produce with Thomas Tull, Jon Jashni along with Avi Arad (who has been behind great films like Iron Man, X-Men and Spider-Man). From BioWare Ray Muzyka, Greg Zeschuck and Casey Hudson will serve as executive producers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ukończona, zdecydowanie odczuwam niedosyt, oraz:

 

 

o ile dobrze pamiętam to multi miało nie mieć żadnego wpływu na kampanię sp, a tu proszę, bez tego ostatnia w grze opcja dialogowa paragon niedostępna :blink: gdzie tu sens ...

widzimy jak Joker z garstką załogi awaryjnie ląduje na jakiejś planecie... a co z resztą? co u innych?

w dragon age origins to było fajnie rozwiązane, gdzie lektor na koniec opowiadał co się działo "później"

 

z drugiej strony może zakończenie jest tak tajemnicze ze względu na przyszłe dlc... albo nową grę w świecie mass effect?

 

 

smucę się że to już koniec <płacze>

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj multi. Ja namiętnie grałem w demo multi, ale nie zamierzałem kupować pełnej wersji puki nie pojawi się jakaś cenowa okazja. Jak kumpel mi zaczął opowiadać o tym co jest dostępne w pełnej wersji, szybko kupiłem klucz na allegro. Jeszcze nie odpaliłem singla i gra mi się super. O ile cerberus na złocie jest łatwo przejść, to żniwiarzy i getów ciężko na srebrze pokonać bez ogarniętego party.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm skończyłem..

 

Chyba ich po[CIACH!]o z tym zakończeniem. Instaluję jedynkę i robię z siebie największą [ciach!]ę we wszechświecie. Aria będzie mi lizać obcasy jestem tak zły na końcówkę.

 

 

Popieram, robie dokładnie to samo. Tyle grania po co? Po to by kupować kolejne dlc do 3ki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEN POST ZAWIERA SPOILERY W TREŚCI, WIĘC JEŻELI NIE UKOŃCZYŁEŚ/AŚ JESZCZE GRY LEPIEJ GO POMIŃ :)

 

 

 

Nie wiem skąd tyle płaczu o te zakończenie, każde z nich przynosi rozwiązanie z problemem żniwiarzy i tylko od nas zależy jak to zakończymy. Fakt, że też chciałbym wiedzieć co się stało z moją całą załogą a szczególnie z tymi, których zabrałem na ostatnia misję, czy oni ze mną szarżowali czy udało im się przeżyć? Poza tym niszcząc żniwiarzy widać na końcu, że Shepard żyje (oddycha) więc ja mam wielką nadzieję, że jeszcze go zobaczymy. Trylogia się zakończyła, ale to nie znaczy, że nie można rozpocząć nowej :) Przecież trzeba odbudować przekaźniki ^^

 

 

Też mam w planie zagrać od pierwszej części, szczególnie, że bez importu postaci z ME2 nie spotkałem swoich dawnych kompanów, np. Jack.

 

 

 

Wszystko zajęło mi ok 35h podobnie jak w ME2, zrobiłem wszystkie misje chociaż jednej na cytadeli nie oddałem bo wykonałem misję główną i NPC zniknął <_<

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym że

 

 

nie u wszystkich Shepard oddycha na koniec, żeby tak się stało trzeba tłuc multiplayer aż osiągniesz 100% gotowości + kilka tysi EMS (nie wiem dokładnie ile bo zdania są podzielone) ja za pierwszym razem miałem niecałe 4000 tysiące bez grania w multi i nie miałem tej scenki, ba nawet nie wiedziałem że jest dopóki nie wyczytałem na necie, niektórzy nie mają tego nawet po spełnieniu powyższych wymagań, sam gram teraz nową postacią zobaczymy jak będzie ...

 

spieprzyli sprawę bo jak już pisałem sp miało być niezależne od mp, poza tym to chyba dość poważna sprawa czy główny bohater całej serii przeżyje czy nie na koniec, a wygląda na to że w niektórych przypadkach to loteria ...

 

 

jestem ciekaw jak rozwiążą ten spór, nie chcę zupełnie nowego zakończenia bo to byłoby bez sensu, ale zdecydowanie potrzeba czegoś więcej

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak rozwiążą ten spór, nie chcę zupełnie nowego zakończenia bo to byłoby bez sensu, ale zdecydowanie potrzeba czegoś więcej

 

 

 

Nie wiem czy bez multi da sie w ogole osiagnac 100% gotowosci. Sam grajac postacia importowana z ME2, ktora z kolei importowana byla z ME1 udalo mi sie uzyskac ponad 6500 war assets a mimo tego wybierajac srodkowe zakonczene fragmentu sugerujacego, ze Sheppard oddycha nie zobaczylem. Multi jeszcze nie odpalalem, misje wykonane prawie wszystkie (niektore NPC zniknely po wykonaniu jednej z glownych misji), wszystkie uklady przeskanowane.

 

 

Zakonczenie niestety nie jest spojne i zbyt malo wyjasnia, poprawki w tej kwestii byly by mile widziane. Zmiana zakonczenia na zupelnie inne juz nie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wyczytałem to importując postać z ME2 do 3 bez grania w mp można mieć najlepsze zakończenie.

Bez save z 2 po prostu trzeba grac w mp żeby to "najlepsze" osiągnąć w 3.

 

E tam, ja importowałem za każdym razem z 1 do 2 i z 2 do 3, miałem takie samo zakończenie jak wszyscy czyli jedno z trzech opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy bez multi da sie w ogole osiagnac 100% gotowosci. Sam grajac postacia importowana z ME2, ktora z kolei importowana byla z ME1 udalo mi sie uzyskac ponad 6500 war assets a mimo tego wybierajac srodkowe zakonczene fragmentu sugerujacego, ze Sheppard oddycha nie zobaczylem. Multi jeszcze nie odpalalem, misje wykonane prawie wszystkie (niektore NPC zniknely po wykonaniu jednej z glownych misji), wszystkie uklady przeskanowane.

 

 

Zakonczenie niestety nie jest spojne i zbyt malo wyjasnia, poprawki w tej kwestii byly by mile widziane. Zmiana zakonczenia na zupelnie inne juz nie.

 

:)

 

 

Bo wybierając środkowe zakończenie tą syntezę nie ma opcji na to żebyś zobaczył oddychającego Sheparda. Nawet ten syneczek (katalizator) mówi, że w tej opcji zginiesz, a twoje DNA pomoże stworzyć nową rasę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak się zastanawiam, czy warto trzymać ukończoną grę na dysku. Bohater stworzony od postaw w Mass Effect 1, zaimportowany w ME2, a następnie w ME3. 100% Paragon, wszystkie side missions we wszystkich częściach ukończone (wraz z DLC) + romanse w I części z Ashley, a w II i III z Mirandą. Co do zakończenia wierzę w teorię indoktrynacji (wybrałem oczywiście opcję zniszczenia Reaper'ów) z żyjącym Shepard'em na końcu. Czy sądzicie, że warto czekać na ten nadchodzący DLC? Multi mnie nie obchodzi, interesuje mnie przede wszystkim sytuacja Mirandy + Shepard oraz losy Ziemi. Chcę przed zmianą platformy z PC na PS3 sprawdzić Windows 8 CR, bo na telewizorze 42" z odległości 2,5 metra przydają się te nieco większe elementy... A trzymanie na HDD tej gry nieco blokuje ten proces.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żesz w mordę, zawsze mnie korciło żeby zagrać renegatem - w porównaniu z nudnym jak flaki paragonem ta wersja wymiata - patrz sceny w wyborem :)

 

What's the problem? w ME3 nie musisz kurczowo trzymać się jednej ścieżki, wystarczy zbierać jakąkolwiek reputację. Przy odpowiednio wysokim poziomie będziesz miał dostępne takie "zagrywki", bez względu na proporcje paragon/renegade.

Z początku kręciłem na to nosem, ale w praniu to wychodzi super, wreszcie można się wczuć w postać i grać zgodnie z własnym przekonaniem, a nie kurczowo trzymać się jednej postawy. Gdy gramy świętoszkiem, który w końcu nie wytrzymuje i daje komuś w mordę, daje IMHO dużo większą satysfakcję niż gdy gra się czystym badassem, dla którego takie numery to chleb powszedni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zauważyć że jeżeli renegade to tylko w wersji fem shepard ... ruda strasznie zadziorna jest, voice acting świetnie wykonany, czuć u niej ten pazur

 

odnośnie tego filmiku z wyborem paragon/renegade:

 

 

czy to jest Kasumi? jak to możliwe że w ogóle jej nie spotkałem? gdzie można ją znaleść?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...