Skocz do zawartości
Caleb

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sprawdziłem w Wiki - misja się faktycznie nazywa Hanar Diplomat, daje Ci ją salariański Spectre imieniem Jondum Bau na Cytadeli po zrobieniu Palaven. Oczywiście wymagany jest import save z ME2, w któym miałeś wykupione jej DLC.

 

Citadel: Hanar Diplomat - Mass Effect Wiki - Mass Effect, Mass Effect 2, walkthroughs and more

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Misja z Zaeed'em (którą wykonałem) działa na podobnej zasadzie co ta z Kasumi, jednak ta druga jakoś mnie ominęła. Będę miał oko na tego salariana w przyszłości.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zauważyć że jeżeli renegade to tylko w wersji fem shepard ... ruda strasznie zadziorna jest, voice acting świetnie wykonany, czuć u niej ten pazur

 

 

 

Ja właśnie wczoraj zainstalowałem ME1 i mam plan zrobić sobie fem shepard największą szucz galaktyki :D już jakieś 2h w grze i wszystkie wybory na renegata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What's the problem? w ME3 nie musisz kurczowo trzymać się jednej ścieżki, wystarczy zbierać jakąkolwiek reputację. Przy odpowiednio wysokim poziomie będziesz miał dostępne takie "zagrywki", bez względu na proporcje paragon/renegade.

Z początku kręciłem na to nosem, ale w praniu to wychodzi super, wreszcie można się wczuć w postać i grać zgodnie z własnym przekonaniem, a nie kurczowo trzymać się jednej postawy. Gdy gramy świętoszkiem, który w końcu nie wytrzymuje i daje komuś w mordę, daje IMHO dużo większą satysfakcję niż gdy gra się czystym badassem, dla którego takie numery to chleb powszedni ;)

 

No właśnie w tym problem że od czasu do czasu też sobie folgowałem i mojej heroinie puszczały nerwy, a na końcu się dowiedziałem że do wymaksowania punktacji trzeba było się trzymać kurczowo jednej ścieżki. Ciekawe jaki wynik można wyciągnąć na czystym renegacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem że od czasu do czasu też sobie folgowałem i mojej heroinie puszczały nerwy, a na końcu się dowiedziałem że do wymaksowania punktacji trzeba było się trzymać kurczowo jednej ścieżki. Ciekawe jaki wynik można wyciągnąć na czystym renegacie.

 

Ale rzecz w tym, że nie trzeba - punktacja jest liczona łącznie za Paragona, Renegata i reputację neutralną (która podnosi wskaźnik, ale nie zmienia proporcji par/ren). Moja postać ma proporcje 60/40 paragon/renegat i miałem wszystkie akcje z podlinkowanego filmiku i jeszcze wiele innych.

 

Może miałeś w jakimś momencie za mało reputacji w ogóle?

 

EDIT: żeby było weselej, wg wiki wartośc reputacji w ogóle nie ma znaczenia, tylko poprowadzenie dialogu:

Unlike Charm and Intimidate, Shepard is not required to have any minimum amount of Paragon or Renegade points in order for an interrupt to be presented. All characters will encounter the interrupt at the appropriate time, assuming they made the correct dialogue choices to reach that interrupt as described below (if any).

Za: http://masseffect.wikia.com/wiki/Interrupt_(Mass_Effect_3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak elsploruję układy to (w tych zajętych przez żniwiarzy) gdy zbyt często się używa skanera, zaczynają mnie ścigać ich statki. Z ucieczką nie mam zbytniego problemu, jednak potem za każdym razem jak wlatuję w ten układ to statki już tam są. Nie idzie niczego poszukać. Czy tak już będzie do końca gry, czy po jakimś czasie ich czujność opadnie i będzie można znowu poskanować?

 

I jeszcze jedno. Za co dostaję się pieniądze? Za wykonane misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak śmierć sheparda w ME2, możesz do tego doprowadzić, ale to nie znaczy, że nie będziesz go miał w ME3. Niektóre decyzje maja wpływ na całą trylogię, inne na twój rodzaj gry i jej zakończenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można kupić dodatek Leviathan do ME3?

Próbuję od wczoraj poprzez origin, ale za każdym razem wywala mi komunikat:

 

Dodatki do gier chwilowo niedostępne

Nie można wykonać tego działania. Powodem może być wyjątkowo duże obciążenie serwera...

 

Może da się kupić dodatek/kod do origina jakoś inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1 i 2 nie ma GOTY to i do 3-ki nie zrobią.

 

Co do DLC Leviathan "zaliczyłem" lets play na yt(ostatnio jakoś wole tak "grać").

Przypomina mi on z ME2 dodatek Kasumi, ale ten akurat bardziej mi się podobał.

 

Edit

Bardziej rzecz jasna podobał mi się Leviathan jak Kasumi :P

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wlaczyc ten caly "Extended Cut" ? Najpierw poszukalem go na Originie, ale nigdzie go nie ma, wiec zakladam ze jest juz "fabrycznie" zainstalowany (gra jest BOX, kupiona pare dni temu), przeszedlem cala gre, no i na koncu pojawila sie jakas informacja, ze Shepard jest Legenda bla bla bla, sprawdzilem tez katalog z save i jest tam save "LegendSave" (pytanie czy nie bylo go tam wczesniej ;) ), skopiowalem plik, zmienilem jego nazwe na jakis kolejny numer save, odpalam no i zaczyna sie OK, czyli na statku, zaraz przed atakiem na baze Czlowieka Iluzji. Tylko problem jest w tym, ze przeszedlem od tej bazy gre do konca i nie pojawilo sie nic nowego... I teraz pytanie co robie zle, czy w ogole tego dodatku nie mam, a ten save to cos innego niz myslalem, czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...