Skocz do zawartości
Gość chaos`theory

GeForce GTX 560

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Wow, najpierw SE, teraz Ti, co sie dzieje. Przyznam że te dopiski mi sie niezbyt podobają. To tak jakby wg starego schematu karte nazwać "GeForce 560 GTX Ti".

 

Ciekawe czy będzie zwykła wersja, różniąca się jedynie niższymi zegarami. Pewnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Mi akurat Ti kojarzy sie dobrze, mialem Ti 4200 - to bylo cos na tamte czasy.

 

Też posiadałem i dobrze wspominam. Ale raczej nie liczę na to, że GTX 560 będzie takim "titanumem" czyli dogoni highend za cenę ze średniej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chinach pojawiła się w jednym sklepie za 1999 jenów... czyli około 800pln.

 

1999 JPY = 69,17 PLN ;) Więc jednej 9 brakło chyba :F

19999 JPY = 691,97 PLN - załóżmy, że to cena bez VATu (nie doszukałem się ile on wynosi w Japonii [w Japonii, nie w Chinach - Jeny to japońska waluta; w Chinach jest Yuan ;)])

Doliczmy to tej sumy Polski VAT: 691,97 * 1,23 = 851,1231 PLN

+ marże sklepów, + "podatek od nowości"

 

Z kolei jeśli to jednak cena w Yuanach to:

1999 CNY = 870,36 PLN

Doliczmy VAT: 870,36 * 1,23 PLN = 1070,5428 PLN

+ marże sklepów, + "podatek od nowości"

Nooo... Ale nie wiem jaki VAT jest u Żółtków :F

Aczkolwiek mogłoby być bardziej różowo :P Myślałem, że od GTX470 tańsze będzie...

 

PS. Oooo to już jutro premiera? :F Kiedy mniej więcej pojawi się w sklepach w Polsce to cudo? Już jutro czy za miesiąc? :F

Edytowane przez kisiel96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Oooo to już jutro premiera? :F Kiedy mniej więcej pojawi się w sklepach w Polsce to cudo? Już jutro czy za miesiąc? :F

 

Biorąc pod uwagę ilość sklepów oferującyh te karty w pre orderze, co daje w polsce liczbę 0, śmiem twierdzić , że lekko ponad miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS gotowy do premiery GeForce GTX 560 Ti z modelem DirectCU II : NVISION.pl

 

279 Ojro... 1200zł? A miało być tak pięknie...

Ale Radki odpowiadają: http://nvision.pl/Obnizki-cen-Radeonow-HD-6870-i-6950-–-odpowiedz-AMD-na-premiere-GeForce-GTX-560-Ti--News-18784-ndetails.html

"Z kolei Radeon HD 6950 [...] model z 2 GB pamięci kosztować ma blisko 240 euro."

 

Ciekawe :D

Edytowane przez kisiel96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...