Skocz do zawartości
Gość chaos`theory

GeForce GTX 560

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś chyba zbyt pozytywnie nastawiony do 1GHz i palca w .....

ASUS GeForce GTX 560 Direct Cu II 1 GB Review - Page 31/32 | techPowerUp

 

 

Czyzby?

Czasem warto poczytac a nie tylko patrzec na slupki ,nie bardzo wiedzac co one przedstawiaja ;)

"The overclocks listed in this section were achieved with the default fan and voltage settings as defined in the VGA BIOS."

Edytowane przez Blackwhite
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta robi 930 mhz na gpu bez dovoltowania :blink:

Swietny wynik.

1000 mhz na gpu po dovoltowaniu, nie powinno stanowic problemow.

 

Black... krecisz tego 570 ?

Woda zalozona na karcie ?

900 mhz na gpu sie prosi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby?

Czasem warto poczytac a nie tylko patrzec na slupki ,nie bardzo wiedzac co one przedstawiaja ;)

"The overclocks listed in this section were achieved with the default fan and voltage settings as defined in the VGA BIOS."

 

Jak byś dokładnie popatrzył na słupki to byś zobaczył ze na asusie już jest podbite napięcie o 0.04V względem referenta 1.02V i można trafić na takiego kwiatka jakiego zafundował palit

Palit GeForce GTX 560 Ti Sonic 1 GB Review - Page 31/32 | techPowerUp

Up to around 1.1 V the card gains well, but beyond that the card immediately jumps into some kind of "safety mode" which runs at reduced clocks of 405 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede przegladal teraz slupkow bo niestety jestem na wyjezdzie i szybkosc neta mi na to zbytnio nie pozwala.Niemniej jednak oni robili to na defaultowym napieciu jakie karta miala, a ze byla to wersja z podniesionym juz taktowaniem na GPU nic dziwnego, ze ma podniesoione napiecie na defaulcie ;)

Nie wiem jakie jest max ale jak mniemam 1087v lub wiecej(czytajac to co napisali o Palicie), takze z takim napieciem z pewnoscia osiagniemy 1 GHz na GPU.

Wiadomo, ze trafiaja sie lepsze i gorsze sztuki, a Palit akurat do czolowki stawki nie nalezy i z wszystkich dostepnych jest chyba najgorszy, jedynie Inno3D moze go przebic :P

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam tak ceny po sklepach i zastanawiam sie po co ktokolwiek miałby kupowac tą karte w cenie HD6950 2048MB i prawie w cene GTX570-śmiech na sali.Miałem kupowac jakiś czas temu GTX460 ale fundusz sie zwiekszyl i tutaj chyba wygrywa obóz czerownych.Przeglądałem wszystkie możliwe recenzje i karta nie robi na mnie wrażenia nawet po o/c.

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w tej chwili zupełnie nieprzystępna, a to dlatego, że jest to nowość. Trzeba odczekać chwilę, aż cena zejdzie < 900zł i wtedy można będzie myśleć o tej karcie.

 

Natomiast w jakimś niemieckim sklepie widziałem 560tki po 216 euro, czyli w normalej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JejoX co zamierzasz od czerwonych wziąć?

 

Czekam na potwierdzenie zamówienia HD6950 2048MB za 820zł :) Sklep sie walnął w cenie i zobaczymy jak sie sprawa potoczy.Jak ten temat nie przejdzie to jesli w ciagu 2 tygodni cena za MSI GTX560 nie bedzie wynosić max 850zł, to kupie HD6950 1GB.Jesli czerwoni beda drodzy to dobry deal pewnie bedzie mozna zrobic na GTX470

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ceny 560Ti powoli się przecierają. Można już je dostać za kwotę poniżej 900PLN. Ciekawe na jakim poziomie ustabilizują się ceny.

Mam dylemat czy do sprzętu z SIGa GTX560Ti nie będzie Rolls-Royce'm pośród trabantów.

Może lepiej GTX460 1GB wrzucić albo GTX470 jak ceny spadną?

No właśnie. GTX560 czy GTX470 :P. Kart bez liku.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zaznaczam na wstępie że nie jest to pytanie co kupić.

nadszedł czas wymienić mojego Zotaca GTX 260 AMP2

na właśnie GTX 560 teraz pytanie jakiego producenta ?

 

przywiązałem się do Zotaca i zastanawiałem się nad nim czy kupić referencyjny model czy dopłacić do wersji AMP albo OC

 

mam takie możliwości

1. 827 zł - + - ZT-50301-10M ZOTAC GF GTX 560 Ti ,1GB DDR5 (256bit), DualDVI/miniHDMI/HDCP/DP, ATX

2. 913 zł - + - ZT-50302-10M ZOTAC GF GTX 560 Ti AMP,1GB DDR5 (256bit), DualDVI/miniHDMI/HDCP, ATX

3. 869 zł - + - ZT-50303-10M ZOTAC GF GTX 560 Ti OC,1GB DDR5 (256bit), DualDVI/miniHDMI/HDCP, ATX

 

zastanawia mnie model 2. wersja AMP jest najdroższa a nie ma takiego modelu na stronie producenta a u mnie na hurtowni jest ale tylko takie info jak podałem nic więcej zdjęć itp.

 

 

pytanie do użytkowników GTX560 wersji z 2 wentylatorami czy są głośne w IDLE i pod obciążeniem ? i czy np. oba wentylatory kręcą się jednakowo czy np. wpierw kreci się jeden a dopiero pod obciążeniem załącza się drugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referencyjnego Palita mozna kupic juz za mniej niz 840zł :)

 

Wie ktos kiedy beda dostepne MSI Twin Frozr?Na stronie globalnej sa w zakładce "produkty" a na polskiej stronie oczywiście brak wzmianki <_<

 

 

Edit:

 

Po rozmowie z Panem z MSI Polska dowiedziałem sie, że karty są w dość dużej ilości w holandii skąd przyjada bo polski końcem przyszłego tygodnia:) Ponoć są opóźnienia związane z Chińskim nowym rokiem :lol2:

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referencyjnego Palita mozna kupic juz za mniej niz 840zł :)

 

Wie ktos kiedy beda dostepne MSI Twin Frozr?Na stronie globalnej sa w zakładce "produkty" a na polskiej stronie oczywiście brak wzmianki <_<

 

 

Edit:

 

Po rozmowie z Panem z MSI Polska dowiedziałem sie, że karty są w dość dużej ilości w holandii skąd przyjada bo polski końcem przyszłego tygodnia:) Ponoć są opóźnienia związane z Chińskim nowym rokiem :lol2:

 

Jeśli chodzi o MSI to kwestia chwil. Info z pierwszej ręki ;). Będą niebawem dostępne w proline. Jutro będę wiedziałwięcej i jeśli to nie tajemnica to podam szacunkowe kwoty.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o MSI to kwestia chwil. Info z pierwszej ręki ;). Będą niebawem dostępne w proline. Jutro będę wiedziałwięcej i jeśli to nie tajemnica to podam szacunkowe kwoty.

 

Ooo widzisz:) Daj znac jak bedziesz cos wiedział.Mam nadzieje,że nie wiecejjak 900zl bo bede musial kupic Palita albo polowac na gtx 480 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja biorę pod uwagę właśnie MSI lub Gigabyta SOC - kwestia ceny - jak dla mnie musi być poniżej 900 zł.

Ja tam czekam aż ceny się ustabilizują.

 

Ceny juz sa w zasadzie ustabilizowane tak ze nie masz co liczyc na SOC ponizej 900zł w najblizszych dwoch miesiacach.W Techplanet wyceniony jest na 1050zl.Cena za Palita referenta to ok 840zł to jest cena do zaplacenia za ta karte.Kazda wyzsza cena powoli nakazuje zakup HD6950 2048MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, żaden sklep nie ma na stanie wersji SOC, stąd cena wywindowana. Nie mówię że będzie wynosić poniżej 900, ale w tej chwili na pewno jest zawyżona. Takie moje zdanie.

 

Spoko,tylko ze zwykła wersja kosztuje najmniej trochę poniżej 900zl a jest ogólnie dostępna :wink: Tak ze SOC nie wróże ceny poniżej 1000zł.Tez chciałbym zeby karty były w cenach z przedziału 800-850zł bo wydaje mi sie ,ze to ich naturalne środowisko ale praktyka pokazuje, ze nie ma co liczyc na szybki spadek cen.Wystarczy wspomnieć ceny gtx 460 , który zadomowił sie na dobre a ceny spałdy raptem moze o 15zl max 25zł wzgledem cen z premiery.

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W proline na obecną chwilę cena nie powinna przekroczyć 880 zł. Zobaczymy jednak czy do przyszłego tygodnia dolar nie skoczy na 3 zł ;/.

 

nie chce zeby to zabrzmiało jakbym zarzucał Ci kłamstwo, ale na ile to jest pewne ? :) netto/brutto? bo mnie powstrzymujesz tym stwierdzeniem od zakupu wersji od Gigabyte'a... no i tez - kiedy sie można tych MSI spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bugger

Na allegro sa juz od bodaj dwoch dni MSI 560 Twin Frozr - 900-970zt. Ja juz kupilem wersje O/C, w idlu nieslyszalna i chlodniutka, polecam.

Edytowane przez bugger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sa juz od bodaj dwoch dni MSI 560 Twin Frozr - 900-970zt. Ja juz kupilem wersje O/C, w idlu nieslyszalna i chlodniutka, polecam.

 

Zaszokowałeś mnie tym postem.....

 

..... tylko gdzie te karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...