Skocz do zawartości
oxygen4

Przecięta folia antystatyczna na dysk

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj dysk, w sklepie znanej sieci, opakowany jedynie w torebkę antystatyczną. Została ona przecięta na całej szerokości dysku, w 25% wysokości od góry. Zresztą nie po raz pierwszy widzę takie potraktowanie opakowania dysku. Zastanawiam się, po co sklep tak zrobił, czy chciał wydobyć coś ze środka, jeśli tak, to co to mogło być i dlaczego to wyciągają? Czy może jest inna przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic oprócz dysku nie siedzi w takim opakowaniu, a sklep zazwyczaj przykleja swój sticker - rozpoznanie swojego produktu przy gwarancji, daty dostarczenia do sklepu. Sam tez to robiłem na praktykach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wyjaśnienie, ale przyglądam się i przyglądam i nie widzę żadnego stickera...

 

@jonathan: racja, pod linią cięcia jest długi kod paskowy. Dzięki za wyjaśnienie.

Edytowane przez oxygen4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czemu opakowania kart graficznych są niezafoliowane, skoro kody są na opakowaniu. Ostatnio zwróciłem na to uwagę gdyż znany Wrocławski sklep zap... mi przejściówkę mini-hdmi, która powinna być dołączona do Gigabyte GTX 460. W sumie mój błąd, bo nie sprawdziłem dokładnie czy czegoś nie brakuje. Teraz będę musiał sam zakupić gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupując coś na WGK potrzebowałem kabelka SATA. Pan był bardzo uprzejmy, bo otworzył jakieś pudełko z płytą główną, wyjął kabelek SATA i opylił mi za 10zł. Właściwie moja wina jako klienta, że to wziąłem, bo powinienem zwrócić cały towar, który kupiłem i narobić larum, ale kto by tego słuchał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma stickerów sklepu na karcie.

 

Tam gdzie miałem praktyki, na grafy też się stickery przyklejało.

 

@down: ok, zrozumiałem ;)

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj. Nie raz juz dostalem z hurtowni karte gdzie np z podelka snieta byla naklejka mowiaca o jakiejs gierce w srodku...

Kiedys nawet klient zwrocil mi na to uwage.

Dla mnie rownie dobrze sprzet mogly przychodzic i zapancerzony, byleby byl widoczny kod kreskowy, model i nmer seryjny. Tylko jest jedno ale... w pyte klientow chce zobaczyc sprzet na wlasne oczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...