Skocz do zawartości
Włodi

3DMark 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem przed chwilą na futuremark.com i nie trudno było zauważyć, że najnowszy 3DMark jest już do pobrania. Nie czekając długo zacząłem go sciągać mimo, że miałem świadomość posiadania karty only DX10;) Ale jak zawsze się łudziłem "a może pójdzie":D. Niestety, nawet się menu nie pojawi. Od razu wywala komunikat, że wymagana jest karta DX11.

Jakiś czas przed premierą śledziłem trailery i powiem wam, że ten drugi "High Temple" był nawet niezły. Wszechobecną teselację widać gołym okiem.

Cóż.. jak narazie mogę sobie tylko pomarzyć.. ale korci mnie strasznie, żeby odpalić "All Six Test at 1080p" lecz tego chyba nie zrobię i poczekam jak będe szczęśliwym posiadaczem następcy Fermiego ;)

 

Puki co, tym którym to pójdzie, życzę wysokich wyników i mam nadzieję, że podzielicie się nimi w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. słabiutkie te wyniki w porównaniu z poprzednim 3dmarkiem. Czyżby zrobili aż tak duży krok w przyszłość?

No nic, na dzień dzisiejszy wygląda na to, że Fermi nie jest dobrze przygotowany na DX11. Dlatego ja poczekam do nastepnej generacji, jak gf-y będą wyciągać w tym marku coś koło 8-10 tys. Albo jeszcze lepiej: zaczekam na DX12 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę już jest temacik więc się podepnę. Moja karta grafiki to EAH5770HD obsługująca dx11. w dxdiag jest napisane, że posiadam DirectX 11. Więc dlaczego np. w Crysis po wpisaniu w konsoli r_displayinfo 1 jest informacja, że gra działa obecnie na dx10? Nawet 3DMark 11 dzisiał wgrałem i nie chce odpalić bo twierdzi, że nie mam dx11 a jest przecież zainstalowany! O co chodzi? Co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis(jedynka i WH) nie obsługuje d11, może spaczuj smarka do najnowszej wersji lub sterowniki, system W7 czy połatana vista?

 

Btw: wynik na 5770 def. 2,6k po oc 975/1350 2,8k :?

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że wyszedł już nowy 3d mark. Dla mnie więc to dzisiaj spora niespodzianka. Przed chwilą zainstalowałem, uruchomiłem, otrzymałem wynik i odinstalowałem. :D Bardzo podoba mi się to demo i test. Do wyników nie przywiązuję już tak wielkiej uwagi jak za czasów 3d mark 03 kiedy to zaczynałem z gf fx 5200 i podkręcaniem sprzętu :wink: .

 

Result

 

Sprzęt niekręcony.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...