Skocz do zawartości
jacool

Płyty Gigabyte LGA-1155 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy design płyt może się podobać.

Zobaczymy jak płyty będą się sprawowały w praktyce.

Zapraszam do dyskusji.

 

 

BIOSY:

1) P67A-UD3: f7e

2) P67A-UD4: F7h; F7i; F7; F8b; F8f; F8i

3) P67A-UD4-B3: F2; F3b; F3d; F3; f4; f5b; F5c; f5d; f5e; f6a; f6i

Vcore read points(Source XS):

 

Dołączona grafika

 

 

4) P67A-UD5: F6e; F7e

5) P67A-UD5-B3: F2; F3c; F3; f4; f5; F6; f7b

6) P67A-UD7-B3: f3h; F3; f4a;F4; F5b;F5e;F5; f6d

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kwestia jak płyty 2giej generacji pod LGA1156 będą obsługiwały DDR3 tj. bez *OC szybciej jak 1333mhz.

 

w moim wypadku tak samo nie widzę sensu przesiadki z LGA1366 USB3.0 i SATA3.0 mam od dawna i 3kanałowy kontroler pamięci z obsługą pamięci 2300mhz bez *OC a tego LGA 1156 nigdy nie będzie miało.

 

co do producenta Gigabyte Asus to jak z autami każdy ma swoich faworytów jedni wola Audi drudzy VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kwestia jak płyty 2giej generacji pod LGA1156 będą obsługiwały DDR3 tj. bez *OC szybciej jak 1333mhz.

 

w moim wypadku tak samo nie widzę sensu przesiadki z LGA1366 USB3.0 i SATA3.0 mam od dawna i 3kanałowy kontroler pamięci z obsługą pamięci 2300mhz bez *OC a tego LGA 1156 nigdy nie będzie miało.

 

co do producenta Gigabyte Asus to jak z autami każdy ma swoich faworytów jedni wola Audi drudzy VW

 

tia to jeszcze ustabilizuj na procku pod 1366 te 2300mhz- nie mówię o gulfach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia to jeszcze ustabilizuj na procku pod 1366 te 2300mhz- nie mówię o gulfach :wink:

 

nie wiem nie próbowałem bo mam tylko i7 950 i pamięci na 1600mhz. i wiem ze tyle mi lecą bez *OC

 

do czego zmierzam do rozczarowania jakie ludzi spotyka kupił nowego kompa i5 i jak to zaznaczają ultra szybkie pamięci @1800+ a jakie jest rozczarowanie gdy im pokazuje że te pamięci lecą na całe 1333mhz. a bardziej ich dobija fakt że bez OC nie polecą więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie rozumiem tego jak ud5 ktore smiga po 900 zl moze nie miec wyswietlacza post...plyty na wyglad prezentuja sie bardzo dobrze, pierwsze mozliwosci oc tez ok zreszta tu chyba wszystko od proca bedzie zalezec...

 

czy przesiadka sie oplaca czy nie to zalezy jak kto lubi, ja sie przesiadam czekam na testy plyt

 

szkoda ze nowe gigusie nie maja efi

 

 

jacekcz czy to znaczy ze po czasie wystarczy zwykla aktualizacja i mamy efi na gigusiu ??

 

naprawde dla mnie wyswietlacz post to wazna sprawa, za 900 zl moglby byc...ud7 naprawde droga

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EFI będzie. Jest w opracowaniu.

UD5 - rzeczywiscie nie ma wyświetlacza POST. Szkoda. Czyżby też oszczędności?

Moja R3E też tego nie ma i bardzo mi tego brakuje. Komp startuje a ja nie wiem co się dzieje.

 

Dla mnie tylko UD7 wchodziłoby w grę.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Gigabyte'a w tej sprawie i mi tak odpisali:

"Płyty Gigabyte z serii P67 obecnie nie posiadają tego rodzaju biosu a jeśli chodzi o możliwość uaktualnienia w przyszłości do takiego rodzaju biosu to na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie (prawdopodobnie nie)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewka Ci widze w glowie, ale czy warto ?

 

Mi znowu sandy zaswital w glowie jako domowy zestaw do zabaw w markach, cena jakas kosmiczna nie jest, patrzac na wydajnosc jaka to oferuje. Co nie zmienia faktu, ze 1366 z gulfem to jakos bardziej mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wszsytko jest co trzeba.

P67A-UD5 + 2600k - online :)

niedługo testy. Płyta wystartowała bez problemu. Trzeba zacząć od aktualziacji biosu bo jest wgrany pierwszy - F2.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...