Skocz do zawartości
iop121

AMD Athlon 2 x4 635 vs Phenom 2 x4 955

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio odblokowałem 2 dodatkowe rdzenie w AMD Phenom 2 x2 550 be , neistety podziałał jeden dzień bez blue screenow ale teraz juz co chwile je wywala , w prime było wszystko ok ale widać że coś mu nie podeszło

 

i teraz , chce kupic 4 rdzeniowy procesor do 600 zl

 

czekam na wasze propozycje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus]

niestety nie idzie na 3 tez w stylu idzie ale wyskakuja blue screen,

 

co sądzicie o 6 rdzeniach ? bo zalezy mi na przerabianiu filmow bluray , do gry chyba tez sie w miare nadaja

?

pozdrawiam

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dokładnie informacji o swoim sofcie, którego używasz bo jeden program obsługuje wielordzeniowość a inny nie. Może w tej "porównywarce" coś ciekawego zauważysz bo opcji multimedialnych i dekodowania etc jest sporo

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

prosto i klarownie :) bede uzywał procesora do kodowania i konwertowania filmów HD.

 

który lepszy ? i cyz opłaca sie płacić 200 zł drożej za phenoma który rózni sie tym że ma pamięć L3

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.anandtech.com/bench/Product/188?vs=88

Masz tam DivX'y, x264, media encodery itp. Wybrałem 645 by różnice nie wynikały z taktowań (635 - 2.9 ; 955 - 3.2) a konkretnie L3 i jego brak. Bo chyba OC jest oczywiste, mam nadzieje :P 955 ma też odblokowany mnożnik.

 

Ps. Patrz uważnie gdzie lower a gdzie higher is better :P

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA wiesz ja widziałem te testy ale chce znac wasze zdanie poprostu :) . ( wątpie że te procki tak mało sie roznia , wiesz kto płaci za te testy heh :P)

 

mam chłodzenie scythe katana 3 . i karte gts 250 1gb

 

Prosze o szybką odpowiedź

Edytowane przez iop121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...