Skocz do zawartości
highonfire

Karta czy zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z komputerem bo czesto wywala mi ze sterownik nvidia przestał odpowiadac (instalowalem rozne wersje zawsze to samo)

czasami miga i zamraza sie na kilka sekund ekran czasami pojawia sie czarny obraz (bez obciazenia) czasami potrafi przestac wyslac sygnal do monitora (to np. przy grze painkiller) a jak na zlosc przy benchmarkach wszytko działało przez kilka godzin stabilnie

 

moja karta to gf 8600 gts a zasilacz to jakis tracer 350w procesor c2d e4300 i nie dokonca wiem na czego uszkodzenie w tym przypadku jest bardziej prawdopodbne

dodam jeszcze ze gdy podłączam creative xmod to dzwiek szarpie wraz z przewijaniem stron internetowych a nawet ruszaniem myszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zasilacz byłby 400W lub nawet 450W . Zasilacze 350W w obecnym sprzęcie to już archaizm.

Żeby nie mieć kłopotów w przyszłości sugerowałbym kupić jakiś markowy zasilacz np Chieftec, seasonic, OCZ.

Osobiście poleciłbym zasilacz Be quiet w wersji tańszej z serii Pure Power , ale najlepiej sam poczytaj na forum. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi 450W przy takim sprzęcie. 350W z wydajną/wydajnymi liniami 12V spokojnie wystarczy. Właśnie na to bacz przy wyborze zasilacza, bo stare konstrukcje miały mocne 5V, a Tobie to niepotrzebne.

Oczywiście nie odradzam zakupy mocniejszego zasilacza, wręcz przeciwnie, jakieś 450 - 550W może się w przyszłości przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...