Skocz do zawartości
domel

Mam dylemat Atlon XP czy Celeron !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym raczej miał dylemat (pod warunkiem nielimitowanego $$$):

P_4 czy A_XP?!

A ja nie :P. Wziąłbym P4 ;].

Ja chyba też, ale to, co sie oststnio dzieje ze zmianami szyny P4 i zmianami w płytach, to niezły kosmos. Człowiek nie jest pewien, czy za kilka dni szyna P4 nie wyniesie przypadkiem 1,2Ghz! 8O

 

Ja tam bym wybrał sobie... Xeona! A, co?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie widzę że wszytkim dopisuje humorek :)

No bo w sumie to ten topic to taki temat smiechu, czyz nie? :lol:

no niby tak ale naprzykład jakby gość napisał, ze musi wybrać między celeronem 1,7 ghz i athlonem 1700+ i będzie grał to dopiero by był śmiech nie doś że wykręci go na 2600 to jeszcze fura jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZX SPectrum RULEZZZZ. Mam gdzies dwie sztuki walaja mi sie po piwnicy. Chyba wyciagne je napisze w BASIC-u jakis OS coby smigal dwuprocesorowo i zobaczycie jak nic 1000 FPS w Q3 bedzie :)

 

A wracajac do tematu to oczywiscie XP. No chyba ze fundusze sa nieograniczone to celinke ale pod warunkiem ze zaraz zostanie zamieniona na P4 :twisted:

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej miał dylemat (pod warunkiem nielimitowanego $$$):

P_4 czy A_XP?!

A ja nie :P. Wziąłbym P4 ;].

Ja chyba też, ale to, co sie oststnio dzieje ze zmianami szyny P4 i zmianami w płytach, to niezły kosmos. Człowiek nie jest pewien, czy za kilka dni szyna P4 nie wyniesie przypadkiem 1,2Ghz! 8O

 

Ja tam bym wybrał sobie... Xeona! A, co?! ;)

A ja Opterona bym se ściągnął z USA :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. ostanio doradzalem kolesiowi jakiego ma kupic komap i tez mowil ze nie wie czy chce celerona czy athlona .. :)

to chyba nazywa sie potęgą reklamy - niektórzy nadal uważają że AMD jest niestabilnym procesorem, kupują Celka i badziewną płytę do tego ale będą mieli Intela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. ostanio doradzalem kolesiowi jakiego ma kupic komap i tez mowil ze nie wie czy chce celerona czy athlona .. :)

to chyba nazywa sie potęgą reklamy - niektórzy nadal uważają że AMD jest niestabilnym procesorem, kupują Celka i badziewną płytę do tego ale będą mieli Intela

i jeszcze jak im sie będzie coś sypało to powiedzą "skoro Celek tak sie sypie to co by było z AMD, ten AMD to dopiero musi być syf" i będą dalej kupować Celka z badziewną płytą. jako ludzie jesteśmy nieźle pomyleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. ostanio doradzalem kolesiowi jakiego ma kupic komap i tez mowil ze nie wie czy chce celerona czy athlona .. :)

to chyba nazywa sie potęgą reklamy - niektórzy nadal uważają że AMD jest niestabilnym procesorem, kupują Celka i badziewną płytę do tego ale będą mieli Intela

i jeszcze jak im sie będzie coś sypało to powiedzą "skoro Celek tak sie sypie to co by było z AMD, ten AMD to dopiero musi być syf" i będą dalej kupować Celka z badziewną płytą. jako ludzie jesteśmy nieźle pomyleni.

Dokladnie... bledne kolo. A AMD pokutuje za takie stereotypy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam CYRIXA, podobno dobrze sie kreci :D :lol:

to prawda :lol:

Panowie nie prawda :) .MIałęm cyrixa 200MX i max wykręciłem go na 233 MX :)

A co do tematu - ATHLON XP 1700+ JIUHB

Łeeeee, pentiumy sa lepsze :D

Wykrecilem moje Pentium 200MMX na 260 Mhz (75*3,5)

Mialem na nim jakiegos Titana, ktory sie krecil 5500 obrotow i szumial strasznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam CYRIXA, podobno dobrze sie kreci :D :lol:

to prawda :lol:

Panowie nie prawda :) .MIałęm cyrixa 200MX i max wykręciłem go na 233 MX :)

A co do tematu - ATHLON XP 1700+ JIUHB

Łeeeee, pentiumy sa lepsze :D

Wykrecilem moje Pentium 200MMX na 260 Mhz (75*3,5)

Mialem na nim jakiegos Titana, ktory sie krecil 5500 tys obrotow i szumial strasznie ;)

mialem 233mmx i na 83x3 mial lepsza wydajnosc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam CYRIXA, podobno dobrze sie kreci :D :lol:

to prawda :lol:

Panowie nie prawda :) .MIałęm cyrixa 200MX i max wykręciłem go na 233 MX :)

A co do tematu - ATHLON XP 1700+ JIUHB

Łeeeee, pentiumy sa lepsze :D

Wykrecilem moje Pentium 200MMX na 260 Mhz (75*3,5)

Mialem na nim jakiegos Titana, ktory sie krecil 5500 tys obrotow i szumial strasznie ;)

mialem 233mmx i na 83x3 mial lepsza wydajnosc :lol:

Fajna miales plyte. Moja niestety tylko 75Mhz wyciagala :D

To byly czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego Cyrixa 200MHz PR233 przekrecilem na 233MHz PR300

 

ale dzis by poszedl wiecej,bo coolery lepsze i wartosc proca mala,wiec moze sie skusze na 3.2v dla niego,kto wie moze 3x83MHz

 

wszyscy co porownuja go do PMMX niech wema poprawke,ze Cyrix jest bardziej zlozony od P1mmx i jest w 0.35um ,a nie 0.28um jak P1mmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego Cyrixa 200MHz PR233 przekrecilem na 233MHz PR300

 

ale dzis by poszedl wiecej,bo coolery lepsze i wartosc proca mala,wiec moze sie skusze na 3.2v dla niego,kto wie moze 3x83MHz

 

wszyscy co porownuja go do PMMX niech wema poprawke,ze Cyrix jest bardziej zlozony od P1mmx i jest w 0.35um ,a nie 0.28um jak P1mmx

Kumpel mial kiedys cyrixa 200 i ustawil go na233, az 4 klatki w q2 przybyły :D, zrobił pierwszego moda jaki w zyciu widzialem 0 kanal powietrzny z butelki. Dzizas, ale ten Cyrix to był piekarnik :D

 

Z takich dylematow to neima co sie smieac, koles jest nowy, jeszcze sie nieorientuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja f sumie nie widze dylemata...

celeron oczywiście!!!

najlepiej 1.7GHz, (bo athlony maja duuużo mniej GHz!!!) z MediasMarketu, albo jakiegos innego żeanta czy carrefoura, w kompie za 1499 albo 1199!!!

 

w dodatku sprzedają je z najstabilniejszym jak dotychczas systemem małego-miękkiego, czyli DOS-em na pokładzie...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

wow! to muj 2-setny post!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech poprostu śmiech, wiesz co ja ci moge sprzedac mojego starego Pentium90 a ty kup mi tego Athlona co?? może być mówie ci ten P90 jest lepszy.(Ale gość ma pytania-oczywiście że bierz AthlonaXP i więcej z takimi pytaniami nie wyskakuj bo są bez sensu) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech poprostu śmiech, wiesz co ja ci moge sprzedac mojego starego Pentium90 a ty kup mi tego Athlona co?? może być mówie ci ten P90 jest lepszy.(Ale gość ma pytania-oczywiście że bierz AthlonaXP i więcej z takimi pytaniami nie wyskakuj bo są bez sensu) 8)

No wiesz, tak na pierwszy rzut niewprawnego oka P90 jest lepszy od P4 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co jest leprze czy zakup Atlona XP czy celerona powiecmy o podobnych parametrach niewiem!!!!

oj juz dawno sie tak nie usmialem :lol: :lol: :lol: :lol:

 

teraz gdybym mial zmieniac proca to byl by to tylko Athlon XP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie z czego smiac :lol:

oznacza to niestety ze reklamogazetki hiperszklepow roznoszone pod drzwi robia swoje

w sumie nie spotkalem sie z zestawem z hiper.. w ktorym by siedzial athlon zawsze super wydajny celek + mobo no name+gf4 440se64bit+dvd=szuper predki multimedialny comp

 

a taki tatus po przeczytaniu tej reklamy biegnie hiper,, i kupuje synkowi super wydajny komp ktory starczy synkowi na wiele wiele lat

:lol:

 

nie ma co marketing robi swoje wiem bo sam studiuje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mógłby wcześniej się z ortografią zapoznać. a dopiero potem procka wybierać

nie czepiajmy sie szczegolow h w tą czy w tą to sie wtnie

 

P.S. sam jezdem niesły z ortokrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąlbym Celka, nad czym Ty się zastanawiasz?? :D:D:D:D:D:D:D:D

jakby za darmo dawali to tez bym wzial. a co :lol: dodatkowy procesor to zawsze cos. a jak mi sie antek zuzyje(mam gwarancje na rok), to po roku sobie zmienie na celine zamiast wywalac kase znowu. 8) :lol: 8) :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...