Skocz do zawartości
cmsydney

Fujitsu Amilo nie chce sie wlaczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z Fujitsu Amilo 2735. Wczoraj go uzytkowalem bez zadnych problemow, wylaczylem jak zwykle. Dzisiaj wlaczam i jedynie co to zapala sie lampka od dysku na 1 sekunde i nic sie nie dzieje. Ekran czarny i na nic nie reaguje. Oczywiscie w tym czasie lamptop pracuje bo slychac lekki szum, pali sie lampa od zasilania i dysk twardy sie kreci. Jedyna reakcja to dzwiek na wcisniecie przycisku uspienia.

W czym moze byc problem? Ciekawe czy nowy rok to zbieg okolicznosci.

 

Zaobserwowalem, ze w srodku laptopa cos sie przemieszcza. Nie wiem czy dopiero teraz sie to stalo czy juz wczesniej. Postanowilem wiec rozebrac laptopa.

 

Odkrecilem wszystkie srubki od spodu, zdjalem pokrywe pamieci, zdjalem pokrywe z przyciskiem power, wyjalem klawiature, odkrecilem mocowanie lcd, odkrecilem dwie srubki pod cdromem, odkrecilem trzy srubki mocujace trojkatny radiator. Niestety pozostala jedna, ktora trzyma i nie wiem jak sie do niej dobrac. Od strony klawiatury widoczny jest gwint ze spodem srubki przy prawym gornym rogu lewego glosnika. Od spodniej strony nie ma zadnego otworu. Jak sie do niej dobrac?

 

Co do tego elementu, ktory latal w srodku to byla srubka.

 

Probowalem rowniez uruchomic na jednej kosci pamieci. Nie pomoglo wiec chyba pamiec jest sprawna.

Wyjalem rowniez dysk twardy i tez nie pomoglo.

 

Czy w laptopach rowniez uzytkownik jest informowany o bledach poprzez dzwieki? u mnie nie ma zadnych dzwiekow.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...