Skocz do zawartości
Google

Ram'y do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup nowej karty i wacham się miedzy GTX 285 a jakimś radkiem tylko jakim ? cena do 650 zl mniej wiecej oczywiscie biore pod uwage ze za ta cene te karty moga byc uzywane :) jeszcze jedno czy do plyty glowej DFI LANPARTY DK P45-T2RS Turbo podjeda karty z tymi nowymi pamieciami GDDR5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje upgrade komputera a raczej to co z niego zostało :) mianowicie

-procesor core2duo e8500

-ram 2x2Gb a-data extreme edition

-dyski

Co mam zamiar kupić :

Procek: AMD Phenom II X4 965

Płyta główna: pytanie do was jaka ? cena do 400zł

Karta graficzna: do 600zł myślałem nad 460 1Gb

Ramy: 2x2Gb tylko jakie ? cena 250-300zł

Z góry dzięki za dobranie części i ewentualne zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi odradzano plyty asrock'a, poprzednio w zestawie mialem p5q-e ale niestety sie spalila :(, moze polecisz cos z DFI, gigabyte ? takie karty ktore sa bardziej dostepne bo z tego co widze tej 770 extreme3 na allegro nie dostane. Co do procka to moze jest jakis inny w tej cenie rownie wydajny ?

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kilka dni, sklepy uaktualnią oferty i będzie wysyp tych radeonów = różnorodność w wyborze i konkurencyjne ceny będą. A jak Ci się śpieszy to już możesz brać HD 6850.

 

Ceny GTX'ów już spadły w Hurtowniach, więc lada dzień i wersje 1 GB będa poniżej 700 zł. Także panie to dla mnie żaden argument. ;) Poczekaj z conajmniej te 2 tygodnie. Wiele na tym nie stracisz, a raczej zyskasz. HD 6850 wcale nie jest wiele lepszy od GTX 460, a tego możesz dostać nawet za 650 zł. Take ceny są teraz w Hurtowaniach i podejrzewam, że będą dalej tanieć. Możliwe że i AMD zrobi to samo ze swoimi Radeonami. Także ja bym zdecydowanie na razie się wstrzymał z kupnem karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, bo AA jest brzydkie na Geforce'ach. Bo 8800GTS Ci się spalił. Czytalem Twój temat o karcie do 700 zł i te Twoje argumenty są śmieszne :) Poczekaj jak ceny się uregulują obu kart i sprawdzaj wyniki testów tych nowych Radeonów 6850. 6870 raczej bym sobie darował, gdyż ponoć nie ma za dużego potencjału OC. Także skup się głównie na GTX460/HD 6850 :) Ja kartę graficzną kupowałem 2 miesiące temu, ale jakbym miał zrobić to teraz to z pewnością nie wziąłbym GTX 460 tylko jeszcze poczekał, a potem wziął to co najbardziej opłacalne. Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...