Skocz do zawartości
megadega

Withered Tree by megadega

Rekomendowane odpowiedzi

Po renderach koncepcji spodziewałem się czegoś lżejszego, jaśniejszego i bardziej pogodnego. Jakiejś starej willi powoli zarastającej drzewami i winoroślą. A wyszedł taki ciężki industrial, jak jakaś stara upadająca fabryka w slumsach jakiegoś miasta. No cóż :huh: ale jeżeli tak miało to być odebrane i podoba ci się ta koncepcja to gratuluje efektu.

Edytowane przez Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam wklad pracy, aczkolwiek obudowa niezbyt mi sie podoba. A konkretnie:

- nie leza mi te zaokraglone, nie calkiem proste krawedzie, wyglada to jak jakis domek z plasteliny i nijak nie pasuje do industrialnego klimatu

- drzewo nie wyglada jak drezwo, tylko jak eksplozja kanalizacji sanitarnej... brakuje mu wlasciwej faORT: ORT: ktury, odrobiny gladkosc i regularnosci ksztaltu

 

A zielone podswietlenie nijak nie pasuje, zostawcie czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkład pracy oczywiście zasługuje na szacunek ale efekt nie trafia w mój gust.

Spodziewałem się zrujnowanego, porośniętego drzewami kościoła z klimatem gier RPG.

Tak czy inaczej brawa za wykoanie projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko autora nie urazić...

Zapowiadało się PRO- sponsoring, projekty w skeczu... Ale czego wymagać od moda o z góry założonym finale (3.5 tygodnia).

Nie żebym był przeciw- wprost przeciwnie (jak mawiał klasyk).

Nakład pracy tak duży, że nie starczyło czasu na detale.

Co by nie mówić narodziła się nowa, świecka tradycja (cytując klasyka ofkoz)- modding konkursowy.

Wyszło jak wyszło.

(i teraz ja wyjdę na tego złego...)

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochu brakuje klimatu, co wcześniej zostało podkreślone, ale projekt jak najbardziej mi się podoba. Gdyby go jeszcze trochu dopieścić, to by było miód malina :)

Gratuluje świetnego pomysłu :) i oby dobrej wygranej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt fajny, ale musze sie zgodzic z przedmowcami, ze czegos mu brakuje. Wg mnie budynek powinien byc jasnej barwy (biel/berz), drzewo natomiast nie co ciemniejsze niz na zdjeciach + gdzieniegdzie choc troche zieleni emitujacej korene drzewa. Na 'budynek' mozna by poprzyklejac cos w rodzaju cegielek z malymi przerwami miedzy nimi, co uczyniloby 'budowle' bardziej realistyczna. Ale to tylko moje zdanie, chociaz projekt i wykonanie i tak niezle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się ! Prace nad projektem Withered Tree zostały zakończone, ostateczny efekt widać na zdjęciach. Jednocześnie chcielibyśmy podziekować wszystkim, którzy przyczynili się do ukończenia modyfikacji. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy zdecydowali się nam pomóc. Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że już niedługo każdy z Was będzię mógł zostać właścicielem tej nietypowej obudowy komputera – gdyż zostanie ona zlicytowana na aukcji charytatywnej !

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W ciągu dwóch tygodni powinien ukazać się Videolog z prac nad modyfikacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, odpowiednio zrobione zdjęcie to połowa sukcesu. Na poprzedniej stronie obudowa była jakaś taka... hmm... bezpłciowa. Tutaj całkiem inny świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzanie takiej obudowy co jakis czas bedzie niesamowicie dobra zabawa :lol:

 

ps. co do samej pracy to jest to dosc interesujace dzielo, ale nie postawilbym tego przy swoim biurku ;)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...