Skocz do zawartości
djmusik

zakup nowej budy pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce zakupic nowa bude cena max 260 zl patrzalem juz gladiusa 800 ale moze macie jakies propozycje ? teraz posiadam tracera inspire i tak mnie wkurza ta buda ze az mnie dzis glowa boli bo tak przenosi wszystkie odglosy ze srodka ze buczy niczym wielki transformator z elektrowni ;/

potrzebuje budy cichej nieprzenoszacej zadnych odglosow przewiewna i zeby miala z przodu usb i wyjscie na sluchawy.noi markowa nie zaden shit z tracera czy tym podobnych ;/ z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także proponuję Lancoola. Ale od razu uprzedzam że łatwo będzie się rysować obudowa, pomalowana jest drobnoziarnistym matem. Troszkę nie przemyślany system wentylacji i montaż napędów CD/DVD. Ale po za tymi minusami jest oczywiście więcej +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w k58 jest zle zamontowany system wentylacji ? ta buda CM Sileo 500 niewidzi mi sie widac po samym zamontowaniu zasilacza u gory a to kojarzy mi sie z glosna wyjaca buda wiec odpada. i jestem jednak bardziej na k58 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zasilacz montowany na dole wcale nie jest atutem jeżeli chodzi o cisze, jeżeli wentylator wyje to będzie go jeszcze bardziej słychać niż montowanego na górze. U mnie komp stoi na biurku i szum zasilacza słychać wyraźniej niż w starszej obudowie.

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w k58 jest zle zamontowany system wentylacji ? ta buda CM Sileo 500 niewidzi mi sie widac po samym zamontowaniu zasilacza u gory a to kojarzy mi sie z glosna wyjaca buda wiec odpada. i jestem jednak bardziej na k58 :)

 

 

A to robi jakas roznice??

Jak wsadzisz gowninany zasilacz to i tak bedzie wylo...

W tej budzie zlozylem juz kilka kompow. W polaczeniu z pasywna grafa i dobra zasilka, najslabszym ogniwem byly dyski twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...