Skocz do zawartości
lanlox

Który wybrać: SAMSUNG BX2231 | BENQ G2222HDL

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak mam stary monitor , przy którym jakby się postarać można oślepnąć, jakiś Ultra VGA 1280 :D PREHISTORYK heh, zdecydowałem się na zakup czegoś nowego i teraz pytanie co wybrać, w tak MAX cenie 550zł

znalazłem na allegro coś takiego:

Monitor BENQ G2222HDL DVI 36GW FULL HD LED *EM* ......... 525zł z przesyłką

SAMSUNG BX2231 FullHD 2ms 2xHDMI !!! HIT !!! .......... 550zł z przesyłką--> 71 ofert na tej aukcji :D

 

 

................................ Samsung ...................................... BENQ

 

Maks. rozdzielczość obrazu 1920x1080 ............ 1920x1080

Czas reakcji matrycy 2ms ....................... 5ms

Przekątna ekranu 21,5 ...................... 21,5 cale

Jasność 250 cd/m2 ....................... 250 cd/m2

Pobór mocy Wł./Wył. 18/0,3 W ......................... 28W / - / -

oba są LEDOWE

 

I teraz mam takie pytanie, jako że całe życie korzystałem z MAX 19calowego monitora, boję się trochę przestawiać na 22, nie będzie za duży? Widać ogromną różnicę? Nie bolą oczy?

 

Na dobrą sprawę mógłbym się w ogóle nie zastanawiać i wziąć tego Samsunga, ale tak jak pisałem wyżej czy 22 cale nie będzie za duży?.

 

Monitor do normalnego użytku : raz na rok jakaś gra, filmy, internet, nic więcej....

 

Czy po prostu brać jakiś 20calowy? np coś takiego:

Gateway HX2000 425 zł

Rozdzielczość nominalna (w pikselach) 1600x900

Czas reakcji 2 ms gtg (5 ms)

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc., z Góry dzięki :)

Edytowane przez lanlox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie za duży ja się przesiadłem z 17" crt na właśnie tego samsunga bx2231 i nic oczy nie bolą. Zdecydowanie bierz samsunga: ma szybszy czas reakcji, bardziej energooszczędny, ma "lepszą" gwarancję i posiada 2x hdmi o czym w benq można pomarzyć. Jestem w 100% zadowolonym użytkownikiem, w tej cenie chyba nie ma lepszego monitora, jakbym miał jeszcze raz dokonać zakupu brałbym go bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...