Skocz do zawartości
MeHow

MODERATOR DLA PITA I PARANOIKA

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, nie wiem, czy moge napisac taki temat w ogole, wiec w razie czego moderatorzy prosze o wywalenie go :) tak wiec... chcialem zasugerowac iz przydalby sie poziom moderatora dla pita i paraonika, poniewaz bardzo przyczyniaja sie do wzrostu poziomu forum i w ogole sa GIT :lol: :lol: tak wiec... prosze o rozpatrzenie mojej sugestii... a innych o komentarz.

 

Pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem, czy moge napisac taki temat w ogole, wiec w razie czego moderatorzy prosze o wywalenie go :) tak wiec... chcialem zasugerowac iz przydalby sie poziom moderatora dla pita i paraonika, poniewaz bardzo przyczyniaja sie do wzrostu poziomu forum i w ogole sa GIT :lol: :lol: tak wiec... prosze o rozpatrzenie mojej sugestii... a innych o komentarz.

 

Pozdr

MeHow

radze sie najpierw ich spytac , przedewszystkim o to czy maja stalke ;)

 

pozatym ciezka jest praca moderatora - wiem cos o tym , bo sam jestem moderem na innym juz dosc rozrosnietym forum i wlasciwie to ja tylko tam pilnuje porzadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt ich nie będzie zmuszał. :D Tak naprawdę post MeHowa jest po prostu wyrazem uznania. B3T0N, myślisz, że oni tak z modemu tyle postów? Yyyyy... :) No to wtedy tym bardziej. :lol:

 

ja z modemu :lol: :lol: tyle ze mam 24/24 - dialog SuX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik widze sie mnostwo udziela na tematy software wiec tam sie przyda moderator oprocz marco. A jezeli uwazacie ze brakuje moderatorow to mozna przeciez rozpisac konkurs. ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ludzi z top ten w ilosci postow i zrobic ankiete :) Jestem dopiero na 35 miejscu :)

Lub zalozyc watek w ktorym bylyby propozycje na moderatorow.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik widze sie mnostwo udziela na tematy software wiec tam sie przyda moderator oprocz marco. A jezeli uwazacie ze brakuje moderatorow to mozna przeciez rozpisac konkurs. ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ludzi z top ten w ilosci postow i zrobic ankiete :) Jestem dopiero na 35 miejscu :) 

Lub zalozyc watek w ktorym bylyby propozycje na moderatorow.

Pozdro

Dexter

IMO bezsensu (nie dlatego ze sie nie mieszcze w top 10)

 

Moderatorow powinni wybieraz admini i inni moderatorzy, nie liczba postow sie liczy a wiedza i zachowanie. Caly ten topic jest IMO bez sensu. Moim zdaniem napewno nie ziwekszyl szans pita i paranoika na zostanie modami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, co wy tacy poważni? :lol:

Caly ten topic jest IMO bez sensu. Moim zdaniem napewno nie ziwekszyl szans pita i paranoika na zostanie modami.

Tak, zniszczyliśmy tajny plan pita i Paranoika. :D

moim zdaniem nie ma sensu dokladac dodatkowych moderatorow....

E tam. :D Moim zdaniem każdy powinien mieć własnego moderatora. :lol: Varrol wie coś o tym. :wink: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze ktos docenia....

 

nie dazylem do tego zeby byc moderem , ale stalke mam i borda monitoruje raczej czesto ;]

Racja, Stoisz na straży :twisted: :twisted: :twisted:

 

I wiedza o sieci jest :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealne... pierwszy raz nikt nie chce się ze mną kłócić ;]

A co do boarda to właściwie tylko udzielam się na unixach i sieciach bo mam zielone pojęcie w tych tematach. Stałkę też mam i siedzę 24/7 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle nie mam dowodów, że Pit i Paranoik to nie jedna i ta sama osoba, a kwestia ta nurtuje mnie od początku mojej bytności na Tweaku ;]

 

Anyway, nie ma chyba osób bardziej nadających się na to zaszczytne stanowisko. POPIERAM :]

 

Pit, niezależnie od wszystkiego, ten avatar dalej prowadzi w moim rankingu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fajny i młodzieżowy - wykombinowałem nowego avatara ;>>>

Hehehe, a właśnie sie zastanawiałem kiedy to nastąpi :) Co do przyznania funkcji ww. osobom to ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze rozwiac twoje watpliwosci ;] 

pit i paranoik to dwie rozne osoby, aczkolwiek znamy sie dosc dobrze ;]

He he, każdy jeden (każdych dwóch?) może tak powiedzieć ;]

O zobacz; Paranoik chce też konkursy avatarem wygrywać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to bardzo łatwo sprawdzić, że jest nas dwuch... przyjeżdżasz do warszawy i kupujesz piwo ;]

Stary, jak myślisz, że będzie mi się po spożyciu dwoiło w oczach i dam się nabrać, to się mylisz :-D

 

A poza tym, na piwo bardzo chętnie :]

 

PS. Przecież i tak wiemy, że faja wróci. Jako Pit wystarczająco często zmieniasz awatary ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...