Skocz do zawartości
Caleb

Ivy Bridge 22 nm - Następcy Sandy Bridge 32 nm

Rekomendowane odpowiedzi

na techpowerze wywalili mojego posta jak do nich napisałem: pci-e 3.0 on sandybridge? really? :P

to dopiero na drugiego jak mu napisałem żeby nie kasował tylko odpisał to mi napisał to: "must be a misreading then" - techPowerUp! Forums - View Single Post - ASUS GeForce GTX 680 Direct CU II 2048 MB co za amator :lol2:

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz z deka drogo.

 

3770k to moimz daniem blizej 1.5k niż 1k.

 

Do tego jak widzę porównania 3570k vs 2600k ht off i 15 stopni różnicy przy tych samych napięciach i taktach to sorry ale coś tu nie gra...

 

Testy na wc :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja im nie wierze dopóki action i komputronik ich nie będą mieć w ofercie to jest tylko nabijanie kasy cwaniakom którzy chcą zarobić na przedsprzedaży... zresztą z news w sieci wynika że dopiero 29 będą dostępne w sprzedaży także jeżeli ktoś kupi szybciej to niech wrzuca lynki

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam czekam na wiarygodne wyniki tak dla zwykłej orientacji bo tak czy siak i tak kupuje 3570k :P

 

To podklejcie tutaj linki ;) Ciekawe czy jutro pojawią się Ivy w ofercie sklepów czy będzie tygodniowa zamuła logistyczna - tak długo czekam, że aż mnie dziś krew zalewa ;)

 

nie ma takiej opcji jeżeli po 7 maja będą dostępne to będzie dobrze... :mur:

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na 3570k ale (znając życie) na pewno się zawiedziemy - albo cena będzie z kosmosu (1100-1200zł) albo logistycznie nawalą i tak jak pisałem procesory pojawią się w sprzedaży po tygodniu (już kiedyś czekałem na premierę jakiegoś sprzętu do kompa - nie pamietam czego ale było tak jak napisałem ;) )

 

ps. Najarałem się, bo przeskok z Q6600 + HDD + 8800GT na 2500K/3570K + SSD + (chwilowo) 2 x 6770 Crossfire pewnie urwie mi dupę (szczególnie SSD). Jak będą duże figle z 3570K (jego dostępnością i osiągami) to po prostu kupie 2500K i do tego Asrocka Z77 Extreme4. A jakbym miał SB to bym się chyba nie cisnął, bo różnica niewielka.

Edytowane przez elomelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam czekam na wiarygodne wyniki tak dla zwykłej orientacji bo tak czy siak i tak kupuje 3570k :P

 

 

 

nie ma takiej opcji jeżeli po 7 maja będą dostępne to będzie dobrze... :mur:

 

 

mam cicha nadzieje ze jednak cos tam rzuca na rynek jeszcze w kwietniu a jak nie to sciagne sobie z de, tam z dostepnoscia nie maja problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością każda osoba, która będzie teraz kupować procesor, powinna bez najmniejszego wahania kupować Core i5 3570K lub Core i7 3770K,

No to się do tego zastosuje. Może kolega Ryba będzie miał 3570K ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeleciałem test i krotko nędza, mało tego kto marzy o rozsądnym oc na powietrzu niech zapomni o ivy bridge, to ja na leciwym hr-02 nie przekraczam 65c a tu temperatury 85c cos mis ię zdaje że te procki będą padać jak muchy po lajtowym overclockingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodzewaliscie ? Skoku wydajnosci 50% ? To nie jest na ręke Intelowi z prostego względu bo NIE MA konkurencji na tym polu...

 

Ale co do temperatur to poczekajcie jesli jest to nowa technologia to trzeba czasu na dopracowanie jej... ciekawe jak by IB zachowało się w klasycznym procesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...