Skocz do zawartości
Caleb

Ivy Bridge 22 nm - Następcy Sandy Bridge 32 nm

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik na anandzie fajny tylko pokazujący tyle co nic! Na koniec koleś stara się pokazać na jakim gpu gra była włączona i niestety nic nie widać, więc imo filmik do śmieci, a nie "Case closed" :lol: pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wieśniaki z intela mają chyba nas klientów za totalnych idiotów, pokazywac te zintegrowane grafy to sobie moga i tak każdy wie że karty graficznej nigdy dobrej nie zrobią zawsze będą sto lat za nvidią i ati te [ciach!]o ktore produkują nadaje się jedynie do przegladania tekstu, w reszcie zadań karty intela są warte tyle co polski złoty, nie wiem po kiego wciskają nam na siłę to w topowe procki, lepiej by to miejsce na cache wykorzystali

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Ja czekając na HD 7970 uzywam HD 3000 z 2500K i nawet w Heroes 3 sobie moge pograc, nie licząc filmów itd.

 

nie no spoko ale porównując to do takiego 6320 z apu amd e-450 gdzie gta sanadreas działa w miarę ładnie nawet dirt 2 czy bf2 mozna smiało pograć, to są 100lat za murzynami, tym bardziej że amd montuje te e-450 w netbookach i tanich kompach z zintegrowanym prockiem w płycie głownej, a tu topowy procek i grafa dorzucona na siłę jeszcze do tego kompletne dno jeśli chodzi o wydajność, zresztą masz porównanie Intel HD Graphics Vs Radeon HD 6320 | Compare Processors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się dowiarku. Nie to, że nie wierzę, że to nie pójdzie tylko nie staraj się nam tutaj czegoś udowadniać serwując ciach!o i pisząc dziesięć postów jeden po drugim :lol:

 

Do rzeczy, co ten filmik pokazuję? Nic! Pokaż filmik gdzie po przejechaniu dema (czy tam przerwaniu jak tam paki uprzedzał) był widoczny menadżer urządzeń z widocznym HD4000.

 

Jeszcze raz nie chodzi o to czy ktoś wierzy czy nie, tylko przestań serwować ciach!o :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego ty starasz się dowieść teraz?

 

Że redaktor Anandtech'a, który miał ten sprzęt w rękach kłamie? Przecież, za 3 miesiące kiedy Ivy trafi do sklepów, każdy będzie się mógł o tym przekonać. Wg. ciebie warto ryzykować reputację dla czegoś co będzie mógł sprawdzić przeciętny Kowalski w pierwszym lepszym elektromarkecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz post wyżej co chce dowieść. Jakby chcieli wyjść z twarzą z tej kompromitacji to pokazaliby normalny film, koniec kropka.

 

Niezależnie ile nam tutaj ciach!a zaserwujesz sprawa jest otwarta, rozumiesz :wink:

 

Tak w ogóle to o czym my tutaj gadu gadu, o jakimś low end'owym gpu który i tak będzie służył do wyświetlania tekstu, a Ci nam nieudolnie chcą pokazać, że najnowsze gry obsługuję :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mugen 2 rev. B jest kompatybilny z 1156, a co za tym idzie z 1155.

 

Co do płyt to się okaże. W teorii większość chipsetów serii 6 w tym te najbardziej popularne P67 i Z68 są zgodne z Ivy. W tym okresie kiedy do premiery dzieli nas mniej niż 3 miesiące nie brał bym już niczego z obecnych modeli tylko czekał na konstrukcje na Z77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etron to szajs. Podobnie jak inne wynalazki NEC/Renesans, Asmedia czy Fresco. Mam dysk 3.0 i nie mogę normalnie używać bo na tylnych portach kopiuje z błędami, a na front panelu działa z szybkością 2.0

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Hmmm ... ja używam i jak na razie nie wykryłem błędów (kieszeń Welland USB3). Używam tylko tylnych portów i sterownika 1. coś.

 

ps. jak mogę wykryć te błędy? Może jest jakiś charakterystyczny błąd który "powinienem mieć"? Mam w sumie dwa dyski na USB3 z tymi samymi danymi ... może zrobię kontrolę binarną kilkunastu GB przy pomocy totalcommander ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiuje na dysk jakiś film czy obraz iso to potem przy odtwarzaniu czy instalacji wyskakuje błąd. To samo przegram na portach 2.0 i problemu nie ma.

 

No to faktycznie poważna sprawa. U mnie (ta sama płyta główna co Twoja czyli ASRock Extreme4 P67) jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, a już trochę GB przerzucałem. Sterownik do USB3 masz 1.xxx ? Czy ten stary 0.96?

 

ps. zrobił się mały OT, ale ta sprawa mnie interesuje ... gdzie możemy legalnie pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...