Skocz do zawartości
Grimlock

F1 Sezon 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję stykać się z kilkoma Włochami - nadmiar emocji i wyolbrzymianie przeróżnych faktów to nieodłączny element ich życia oraz wyjątkowo ożywione rozmowy. Zauważcie, że najwięcej najbardziej tragicznych wiadomości przekazywała agencja ANSA ;) A co do ANSY należy wiele gazet: Corierre della Sera, La Republica, La Stampa czy La Gazetta dello Sport - a to były jedne ze źródeł informacji o wypadku i stanie Roberta. Potem nasze portale powielały te informacje mieszając je z wypowiedziami Gerbera, Kuzaja itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testy za pare dni więc się dowiemy co za AS kierownicy zastąpi "chwilowo" R.K. ;)

szkoda Pietrowa bo młody Senna nie pomoże w ustawieniach, jak nie wezmą kogoś z doświadczeniem to bedzie lipton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upon coming out of sedation this morning, Kubica's first words were to ask about the condition of his co-driver, Jakub Gerber, who was uninjured in the crash.

Będzie dobrze :)

 

Ciekawe czy Pietrov tym razem zdobedzie 25% punktów partnera (czyli Senny) ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś umarłem ze śmiechy słysząc co potrafią ludzie wymyślić. Przychodzę do pracy i słyszę w kuchni robiąc herbatę jak rozmawia dwóch facetów z jedną panią z kadr, że to podobno był zamach ( :blink: ) na początku myślałem że to żart, ale słucham dalej i wcale to tak nie brzmiało. Że podobno go specjalnie tam wysłali, żeby rosjanin Pietrov był pierwszym kierowcą teamu, że to wielkie grupy nacisku z lewymi pieniędzmi z kremla mają takie wpływy. Ohh c'mon people :mur: Chociaż to było towarzystwo wierzące w wielkie działa magnetyczne i inne. Dobrze że chociaż Gerber jest Polakiem, bo by zwalili pewnie winę na pilota.

 

A na marginesie bardzo dobra była dziś RozmowaRymanowskiego Hołek,Zientarski i Kościuszko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do testów to imho sam PET będzie testował, bynajmniej w tym tygodniu.

 

Ja osobiście mam nadzieję że nie dadzą miejsca kierowcom testowym. Senna był prawie zawsze wolniejszy od Chandhocka/Kliena, a Grosjean już pokazał co potrafi (albo nie potrafi).

 

Powinni wziąć Hulkenberga lub Heidfelda, bo jednak bolid trzeba rozwijać, Petrov raczej jest do jazdy gotowym autem. O ile Hulk może nie chciec tymczasowej pozycji (być może jeszcze trafi na stałe do jakiegoś zespołu), to myśle że Heidfeld by sie od razu zgodził.

 

Mam też nadzieję że jak Robert będzie na chodzie, to będzie aktywnie uczestniczył w weekendach GP obserwując poczynania swoich kolegów i pomagając ustawić bolidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Hulk może nie chciec tymczasowej pozycji (być może jeszcze trafi na stałe do jakiegoś zespołu),

Hulk postąpiłby bardzo głupio gdyby z takiej propozycji nie skorzystał (już jego menago się za to weźmie). R31 jest innowacyjnym bolidem, jest też szansa, że będzie szybki. Tak więc poza wyrobionymi kilometrami, miałby szansę na zdobycie sporej ilości punktów i dzięki temu podwyższyć swoją wartość na rynku kierowców. Z drugiej strony to jednak nowicjusz i raczej małe są szanse aby był miał szczególnie trafne spostrzeżenia co należy poprawić w R31. Heidfeld w sumie jest doświadczonym driverem (jeździł też z KERSem, zna nowe opony), ale czy rozwój bolidu na podstawie jego wskazówek będzie odpowiadał Robertowi? Trudno powiedzieć, ale z reguły Quick Nick to solidny nabijacz punktów ;)

 

Ciekaw jestem jak Raikkonen poradziłby sobie za kierownicą R31. Ma doświadczenie z KERSem, ale nowych opon nie zna, na które Alonso i Hamilton już na etapie testów narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy nie watpie ze Kuben wroci do F1, vide przypadek Alexa Zanardi'ego.

 

Nawet sam Kubica smial sie swego czasu, ze gdyby mialoby to mu pomoc osiagac lepsze wyniki (balans samochodu i nizsza waga) to z checia odcialby sobie rece i nogi.

Dla mnie, w przypadku kiedy z reka czy noga nie bedzie najlepiej to Kubica dostanie 'cos' co pozwoli mu sie scigac, mimo wszystko jednak czekam na wiecej wiesci i wierze ze Kuben pojawi sie przynajmniej w polowie sezonu. Ja juz zbieram na bilet do SPA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jesli dobrze pojdzie, to od polowy sezonu Kubek bedzie sie wdrazal, jezdzil na testach itp. a scigac zacznie sie od przyszlego sezonu. Aczkolwiek to jest cyborg, ktory ma benzyne zamiast krwi, wiec niewykluczone, ze juz w tym sezonie zobaczymy go na torze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byla grozba amputacji, potem 12 miesieczna rehabilitacja, teraz okazuje sie ze juz rusza palcami i sa szanse ze wroci do F1. To jest prawdziwy sportowiec! Ogromny hart ducha i ciala..

 

<OT>

az mi sie przypomina

;)

</OT>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ku**a chyba tylko w "Final Destination" coś takiego jeszcze widziałem. :blink: Jednak zmieniam zdanie i zaczynam dziękować Bogu że miał takiego farta i stało mu się tylko to co mu się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że media od razu nie opublikowały tych trzech zdjęć. Dowiedzielibyśmy się z nich więcej konkretów niż z tych wszystkich informacji publikowanych na portalach. Zdjęcie samochodu wciąganego na lawetę (bez zdjęcia wnętrza i kokpitu) nie wskazywało, że przez samochód przeszła bariera. Dopiero po dokładnym wpatrzeniu się można było dopatrzyć się dziury w komorze silnika. Na samym początku informacje o poważynch obrażeniach Roberta były nie do ogarnięcia - przecież wrak samochou nie wyglądał aż tak źle.

 

 

Czy to nie zrządzenie losu? Bruno Senna (jeśli zostanie wybrany) zasiądzie za kierownicą Lotusa tak jak jego wuj wiele lat temu. Na dodatek Bruno został niedawno przez LRGP zatrudniony. Można by rzec: historia lubi się powtarzać.

 

Dołączona grafika

 

Chyba się na jedną skuszę :lol2: http://www.zazzle.co.uk/formula+toons+gifts :lol2: :lol2: :lol2:

 

Na miejscu Petrova kupiłbym tą http://www.zazzle.co.uk/use_the_best_of_your_talent_we_know_how_big_it_is_tshirt-235504316220422998 załoźył, podszedł do Alonso i zapytał co słychać ;) Chyba by do rękoczynów doszło :lol:

 

A tak na marginesie, ciekawe co tam Chris Dyer porabia? :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekonstrukcja wypadku Roberta i Jakuba:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VsXkXjVjjL8

 

 

A więc bariera puściła pod wpływem siły uderzenia pośrodku i zagłębiła się w samochód.

 

Co za pech :( P.... bariera :(

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie wnętrza po wypadku:

http://autofoto.pl/p...9/original.aspx

Próbuje sobie wyobrazić z jaką prędkością ta barierka przeszła przez cały samochód :/

 

ale raczej nie po tym wypadku

 

edit:

tylko po tym http://www.bangshift.com/blog/Horror-Show-Audi-R8-Skewered-By-Guardrail-Driver-Loses-Legs.html

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

During the press conference, Eric Boullier said something like "We feel a big relief, because we saw Robert is smiling again. We can say, that this is the Robert we all know, because he started to complain again."

 

I can imagine this Smile As Robert's fans wrote on Autosport forum: "The pillow has no grip! and the bed overheats! It need more upgrades."

 

Ja ide postawic u bukow 100zl ze wroci przed GP europy ;)

 

Beton > Stal

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie informacje na dzis, opowiada wyslanniczka Polsatu ktora byla na miejscu, informacje o obrazeniach, o przeklamaniach prasy, miejscu wypadku itp, mysle, ze warto to zobaczyc:

http://www.youtube.com/watch?v=FBgVJzRUyPM

 

 

Jak sie pojawi cos nowego wrzuce, pewnie dopiero o 19:30 bedzie podsumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczynają się testy w Jerez :)

 

Za kierownicą Renault R31 dzisiaj i jutro zgodnie z planem zasiadać będzie Witalij Pietrow, w sobotę i niedzielę auto Roberta Kubicy sprawdzać będą Bruno Senna oraz Nick Heidfeld.

Ciekaw jestem formy Quick Nicka, z oponami jest oswojony w porównaniu z Petrovem.

 

 

Tak na marginesie, prawnicy zawsze znajdą sobie zajęcie: Formuła 1 - Dziel Pasję - Serwis F1

 

http://images.cheezburger.com/completestore/2009/8/20/128952707656423539.jpg

 

:lol:

 

Zmienili nazwę na: Ferrari F150th Italia

 

Jerez Test

TimingsPos No. Name Status Best Gap Diff Last

 

1 6 MASSA P 1:20.709

2 17 PEREZ O 1:21.483

3 2 WEBBER P 1:21.522

4 39 RICCIARDO 1:21.755

5 3 HAMILTON P 1:21.914

6 19 ALGUERSUARI P 1:22.689

7 14 SUTIL P 1:23.472

8 10 PETROV P 1:23.504

9 8 ROSBERG O 1:23.963

10 21 TRULLI P 1:24.458

11 24 GLOCK P 1:25.086

12 12 MALDONADO P 1:34.968

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO miły gest ze strony teamów.

 

Co do Heidfeld'a mam nadzieję, że rozwinie trochę bolid i natrzaska pkt dla Renault, bo mam nadzieję, że nie tylko na przedsezonowych testach będzie jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...