Skocz do zawartości
Grimlock

F1 Sezon 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

W tym roku to Kubica lepiej niech nie wraca, bo nie dosć że bolid już słaby, to nie ma też mozliwości żeby do razu szybko jeździł, szkoda psuć wizerunek. Niech sie spokojnie rehabilituje i pomoże przy nowym bolidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, ze Senna płaci, a Nickowi trzeba płacić. W tym sezonie zespół i tak już niczego nie zdobędzie, więc przynajmniej podreperują budżet, podbudują nieco PR znanym nazwiskiem i sprawdzą nowego kierowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to ma dawać? Ile to już było zmian w trakcie sezonu w ostatnich latach, i praktycznie w przypadku kazdej nowy kierowca był jeszcze wolniejszy.

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

Edytowane przez Velocity120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie Bruno to wielka niewiadoma. Kto wie, może będzie jakiś spektakularny przebłysk w jego jeździe? Vitaliy jak postara się, to źle nie jeździ. LRGP o nic w zasadzie już nie walczy. Rozwój auta spalił na panewce po wypadku Roberta. Bruno dostarczy trochę kasy dla zepołu.

 

Mam nadzieję, że LRGP nie będzie się dość mocno pogrążać. W przeciwnym razie słowa Tony'ego Fernandesa, że Team Lotus będzie walczył i być może pokona LRGP w kilku wyścigach - staną się prawdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre... ale dobrze byłoby aby jednak ten tor powstał. Pętla całkiem fajna, ze sporym podjazdem, może być widowiskowo jak to Amerykanie lubią :)

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Lol co Maldonado zrobił Hamiltonowi. :D

 

 

Renault póki co ładnie, Senna sobie nieźle radzi jak na takie warunki.

 

EDIT.

 

Jednak Vettel. Przewaga duża. Oby jutro były zmienne warunki.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kwalifikacje śledzę tylko na live time'ingu. Bruno zakoczył mnie pozytywnie i ogólnie LRGP - myślałem, że będzie gorzej. Senna szybszy od Petrova o prawie 1,2 sekundy - można zarykować słowo: pogrom. Biorąc pod uwagę liczbę przejechanych kilometrów za kółkiem R31 :) W STR także jakiś przebłysk - Alguersuari w Q3. Fernando trochę słabo (nie wiem, nie widziałem relacji), ale Felipe wykręcił bardzo dobre kółko w porównaniu do kolegi z zespołu.

 

 

Lol co Maldonado zrobił Hamiltonowi. :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=O4_-vA5jKjA

 

Trochę słabo widać ale zaistniała sytuacja była dość kuriozalna :lol: Co to? Nascar? ;)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie był rewanż za Monaco tylko za dzisiaj.... Jakbyś oglądał dokładnie to byś wiedział.

 

Nie od dziś wiadomo, że Panowie zbytnio się nie lubią przez wydarzenia z Monako, a przez te głupie przepychanki pod koniec okrążenia puściły nerwy, więc trzeba było się "zrewanżować" w dość głupi sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony tor, ciekawe warunki i jak na złość zapomniałem o kwalifikacjach:/ Ale tak patrząc po wynikach to Senna duże zaskoczenie:) Alonso gorzej od Senny, Button dopiero 13, koniecznie muszę ściągnąć kwalifikacje z neta. No chyba, że ktoś wie gdzie poleci jakaś powtórka na kanałach dostępnych w Canal +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosberg - szok! Start z piątego miejsca i awans na pierwsze łyknął Vettela koncertowo :D

 

Ale zadyma na pierwszym zakręcie. Button, Alguersuari i kilku innych... Bruno, spowodowałeś katastrofę w ruchu lądowym :D

 

Zbyteczna pomoc zespołu dla Schumachera, na dodatek stawia go w złym świetle :razz: Od prawie samego powrotu niezbyt pochlebie mówi się o jego jeździe ale trzeba przyznać, że rozpoczynanie wyścigu z ostatniej 24 pozycji i ukończenie go na 5 (6) miejscu jest sporym wyczynem - Creme la creme wyścigów w F1. No ale to w końcu siedmiokrotny czempion. Alonso dobrze wie, gdy mówi, że Schumi byłby bardzo groźny w lepszym bolidzie.

 

Jak Jenson pozbędzie się jeszcze drugiego lusterka to może Webbera dogoni ;) Może nie tak wybitnie jak Schumi ale przebitka z 13 miejsca na trzecie godna co najmniej pochwały.

 

Hamilton vs Kobayashi - nie wiem kto zawinił. Lewis myszkował po torze, Kamui atakował od zewnętrznej, żaden nie chciał odpuścić i skończyło się to tak jak było widać.

 

PS. Zapomniałbym... powinni Webberowi w bolidzie jakiś budzik zamontować w kokpicie. Może elektrody w fotelu, albo coś innego, co by odrobinę poprawiło jego tragiczne starty... :damage_wall:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Zapomniałbym... powinni Webberowi w bolidzie jakiś budzik zamontować w kokpicie. Może elektrody w fotelu, albo coś innego, co by odrobinę poprawiło jego tragiczne starty... :damage_wall

 

A może ma tak bolid ustawiony,co by przypadkiem nie łyknął na starcie niemieckiego pupilka C.Hornera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma tak bolid ustawiony,co by przypadkiem nie łyknął na starcie niemieckiego pupilka C.Hornera

 

Trudno powiedzieć czy ustawiony. Na powtórce startu z kamery z kokpitu Marka była pokazana grafika, a na niej minimalne obroty silnika. Mark nie przycisnął pedału gazu. Mozliwe, że soft w ECU zawiera zaszyty moduł Launch Control, który go opóźnia, kto wie? Ale to zostałoby szybko wykryte przez FIA.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zakrawa na teorie spiskowe, ale też jestem zdania, że Webber ma coś nie tak z bolidem, rozumie raz raz na jakiś czas zepsuć start, ale nie wierzę, że kierowca w F1 nie potrafi wystartować dobrze bolidem w każdym GP.

 

Co do innych:

Kobayasi był bardziej z tyłu i bardziej powinien uważać, bo IMHO jego wina była większa niż Hamiltona.

 

Senna pięknie pozamiatał, troszkę bolidów na tym ucierpiało, łącznie z Lotusami które były troszkę oddalone od Senny. Uważam że z Senny może być niezły kierowca, tylko musi nabrać trochę doświadczenia, bo spadł na bodaj żę 22 pozycję a skończył na 13 pozycji w czym miał przejazd przez boksy i chyba jeden z postojów przedłużony o wymianę skrzydła.

 

Schumi kolejny raz pokazał, że zna się na jeździe i przeskok z końca na 5 czy 6 pozycje(zależy jak kto to traktuje:) ) to jednak niezły wynik, a jak by to nie patrzył, to tylko Merc, a nie RB czy MCL albo Ferrari.

 

Początek wyścigu fajnie się zapowiadał, po tym jak Rosberg wyprzedził, Vettela, a tu niestety Vettel znów wygrywa. Już nie chodzi o to, że za nim nie przepadam, ale po prostu nudne się to robi.

 

Po wczorajszych kwalifikacjach śmieszą mnie wypowiedzi Maldonaldo o tym jaki to Hamilton jest be i może komuś krzywdę zrobić, dobra może ma trochę racji, ale to co zrobił on sam, jak zajechał Lewis'owi drogę było dla mnie ewidentną głupotą IMHO nie było to przypadkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się wcale gdyby ktoś w F1 dał mu kontrakt. Skoro ktoś zatrudnia np Trulego (najlepsze lata ma dawno za sobą) to czemu nie miałby zatrudnić lepszego jednak Nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Już chyba lepiej iść do DTM, gdzie przynajmniej auto pozwoli coś osiągnąć, pomijając samego kierowcę. Ogólnie Nick jest traktowany troche jak szmata po odejściu BMW. Co chwile ktoś go zatrudnia i zwalnia, pojeździ pare wyścigów, potestuje opony, i tyle. Nie podejmuje sie stwierdzić czy na to zasługuje czy nie. Inna sprawa, że trzeba mu dużo płacić, a wybitnym kierowcą nie jest. Jak auto słabe, to chyba ktoś woli nowego kierowce z kasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tifosi szaleją - piękny start ALO :)

 

Nieźle HRT przekosiło stawkę po wcześniejszym wyjechaniu na trawę :D

 

Schumi wspaniale jedzie :) Schumacher przekleństwem Hamiltona ;) Szkoda, że Schumi odpuścił i przepuścił Hamiltona :|

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...