Skocz do zawartości
Grimlock

F1 Sezon 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dimitris PAPADOPOULO @f1enigma

Omnicorse reports that : 1.) Kubica splitted with Ceccarelli (his doctor). 2.) Gabriele Tredozi was spotted at Maranello talking to Fry

Dimitris PAPADOPOULO @f1enigma

Additionally they report that Ferrari requested some different tyres from Pirelli for FDA and seems also for the Kubica test. Lets wait

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też Cacarrelli się wypowiadał o Kubicy:

Google Translate

 

I have not changed my mind: I have always said that Kubica will again be a pilot in 2012 and remain convinced of what I was saying. Sure it takes its time. It must be left to nature to take its course, but his time will come. It is not yet spent a year after the accident from Albenga Ronde would have been a miracle if he could get on a machine at the end of November as Lotus Renault and hoped to be a beautiful miracle even when it happens, but it will happen.

 

 

Montezuma zaś mówił coś takiego:

"many ask me what about Kubica, I say its too early, we should wait till spring. There were no tests to built upon..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na oficjalne informacje, bo czytałem już że się poślizgnął na lodzie, miał wypadek samochodowy, a kontuzja to coś pomiędzy pęknięciem kości a złamaniem otwartym :lol: . Może przejechała go ciężarówka wioząca lód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TVP Info mówią, że Kubek skręcił kostkę podczas poślizgnięcia - jeśli mnie słuch nie zawiódł.

 

PS. Właśnie odbierałem nowy telefon od kuriera gdy podali pierwsze info o Kubku ;)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radiergummi: Bo co?? Bo złamał sobie nogę?? Nie wiem w ogóle czym tu się przejmować, każdemu się to może zdarzyć i nie jest to żaden koniec świata, narazie na temat powrotu wiemy tyle samo co przed złamaniem, czyli nie za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formula 1™ - The Official F1™ Website

 

W sumie Rubens mógł jeszcze pojeździć, a Senna pokazał, że wcale nie jest gorszy od Petrova i co ciekawe szybko opanował bolid (z czym Heidfeld miał duże problemy). Teraz dołączy do niezdarnego Maldonado i coś tam będą walczyć :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...