Skocz do zawartości
andrew777

Age of Empires Online

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linka. Ogólnie widzę że wszędzie ludzie narzekają na cukierkowatą grafikę. Dziwi mnie to bo "najpotężniejsza" gra jaką jest World of Warcraft też ma taką a ludzi gra w nią nadal całkiem sporo. Po za tym jest jeszcze Heroes of might and magic 5 który wygląda naprawdę ładnie, więc nie wiem o co ten szum. Zapisałem się już Betę i mam nadzieje że zobaczymy co tam ciekawego im wyszło. Może doświadczenia z Traviana coś dadzą ;). Choć zaskakuje pytanie o Farmville i Mafia Wars w rejestracji do bety.

No a na koniec to teraz już chyba każda gra będzie prędzej czy później - On-line. Dla przykałdu: Need for speed, Heroes of might and magic, Star Wars, Battlefield, i jeszcze wiele tytułów by się znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na Settlersa a nie AoE :D AoE 1 to była genialna gra, a udźwiękowienie NIE DO ZAPOMNIENIA :)

 

Dziwi mnie to bo "najpotężniejsza" gra jaką jest World of Warcraft też ma taką a ludzi gra w nią nadal całkiem sporo. Po za tym jest jeszcze Heroes of might and magic 5 który wygląda naprawdę ładnie

 

Bo o WoWie jest głośno, bo gra w nią miliony, a o tych co nie grają to się nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

ta gra serio ma w sobie ogromny potencjał do zawodowego gamingu tak jak np. starcraft 2 (chodzi mi oczywiście o age1 i 2, szybkie dynamiczne gry, i dobrze zbalansowane), ale to co widzę tutaj to syf, coś jak battlefield heroes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA!

 

 

Dzisiaj dostalem keya do wersji beta. Zaraz obadam z czym to sie je.

 

 

Na samym poczatku w tresci maila:

 

 

IMPORTANT

 

The information in this email is completely confidential,

and the details contained herein are not to be disclosed.

 

Please be mindful of your nondisclosure agreement (NDA)

and do not forward this email or discuss the game with anyone.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obstawia jesli nie patrzyłeś...

 

właśnie przez takich "ludzi" robi sie zamieszanie...

 

 

i to niebedzie nic pokroju Plemion czy tego shitu na "Fejsbuku"

 

bedzie to normalny RTS z bardzo rozbudowanym systemem multi [można to tak określić]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś działające rozwiązanie problemu z gfwl i błędem Code 80154002 przy próbie zalogowania? Chciałem spróbować szczęście w pozyskaniu klucza do bety, o ile to jeszcze aktualne.

 

człowieku beta już dawno zamknięta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartowała pełna wersja, co prawda nie grałem w betę ale bardzo mi przypadła gra do gustu. Zamierzam kupić premium civ, greków prawdopodobnie.Gra ktoś jeszcze? Szukam chętnych do Co-op i bitw 2vs2.

Gram na serwerze Abydos(nie wiem czy to ma jakieś znaczenie), nick Telefonus

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...