Skocz do zawartości
scooby14444

chłodzenie bieżącą wodą

Rekomendowane odpowiedzi

no to będzie ciekawie :D

 

ciekawe czy np. 4x 670 niebyły by lepsze [w ogolnym rachunku, chodzi mi i wydajność do zużycia energi] od 2x 690 [to takie moje rozmyślania, poszukam info o tym]

 

czekamy w takim razie na foty :P i wyniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to będzie ciekawie Dołączona grafika

 

ciekawe czy np. 4x 670 niebyły by lepsze [w ogolnym rachunku, chodzi mi i wydajność do zużycia energi] od 2x 690 [to takie moje rozmyślania, poszukam info o tym]

 

czekamy w takim razie na foty Dołączona grafika i wyniki Dołączona grafika

 

Nie da się zrobić konfigu z czterech 670tek Dołączona grafika .

Jeżeli chodzi o cztery 680tki to wolałem sobie to odpuścić choćby ze względu na ilość bloków wodnych. Poza tym wg mnie dwie zwodowane 690 powinny poradzić sobie z czterema 680tkami.

W każdym razie czekam na paczkę ze stanów bo wyrwałem w mega dobrej cenie te karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przedstawia się teraz max pobór prądu zestawu przy obciążeniu wymagającymi grami,benchmarkami i BarsWf hash cracker?

Wiem że duet zasilaczy AX850 spokojnie daje sobie radę ale zżera mnie kocia ciekawość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info...po montażu bloków wodnych na obydwu kartach graficznych

podaj jak zmienił się flow względem poprzednio używanego TRI SLI.

 

BTW nie myślałeś o zastosowaniu pompy montowanej w drugim pomieszczeniu tuż po filtrach wody?

Chodzi o zwiększenie flow w układzie który w tej chwili jest zależny od ciśnienia wody w instalacji.

Taki luźny pomysł,nie wiadomo czy to da wymierne rezultaty (kwestia mocy zastosowanej pompy)

 

Przy TRI SLI flow był dosyć niski.

Pytanie co teraz się będzie działo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flow był niski ale jak się okazało nie z powodu węży czy bloków ale z powodu filtra. Mam założony 2 um i taki musi być bo jak założyłem 20um to się po 2 miesiącach zrobił muł w wężach i blokach. Max flow to 80 ltr/h ale w praktyce i tak waha się pomiędzy 10 a 20 ltr/h.

 

Bloki są już w Polsce, musze złożyć deklarację celną, także pod koniec tygodnia powinny być założone, a tu chyba max co da się wycisnąć na powietrzu:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez scooby14444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ilość generowanego ciepła w przypadku dwu szt GTX690 będzie podobna lub mniejsza (zależy od OC)

od tego co generowały trzy szt GTX580.

Po testach przekonamy się jak ta zmiana wypadła w praktyce.

Chętnie zobaczę podsumowanie różnic w wydajności/flow/temperaturach/poborze mocy dla starego i nowego konfigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...