Skocz do zawartości
exon

Jaki antyvirus i kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić antywirus na 2 komputery cena jak najmniejsza wink komputery są mocne (sygna) i teraz takie pytanie jaki haczyk jest w takim antywirusie

 

http://allegro.pl/kaspersky-internet-se … 77537.html

rozumiem że wersja angielska czy on będzie pracować jako 2011 i będą dostępne aktualizacje?

 

Firmy jakie mnie interesują to głównie Kaspersky, symantec (jeszcze nie posiadałem) i trochę G Data ale nie polecam jakoś

 

lub taki co tu jest nie tak?

 

http://allegro.pl/symantec-norton-antiv … ml#gallery

 

Powiem że 3 stanowiska też się przydadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirusy, Antywirusy, Wybór Oprogramowania - Temat Zbiorczy! - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

+ kilka innych tematów i masa wiadomości w Sieci

 

Generalnie zamiast wydawać kasę na antywirusa, to kupuj oryginalne gry, nie odpalaj byle czego pobranego z torrentów i darmowy antywir w zupełności Ci wystarczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Avirą od 2002 roku, generalnie bardzo sobie chwalę i polecam. Bywałem już w różnych miejscach internetu, jednak jakoś nigdy żadna moja maszyna softowo z tego powodu poważnie nie ucierpiała.

 

Zapewne wiesz, jak to jest z IE...

 

Generalnie używam wersji darmowej, ale tatusiek potrzebował antywirusa do firmy - poleciłem mu Avirę. Nabył, jest zadowolony, już od kilku lat rok w rok przedłuża licencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny 4 najpopularniejszych antywirusów (Softpedia / DobreProgramy):

Avast - 84% / 90%

AVG - 82% / 81%

Avira - 84% / 81%

MS SE - 82% / 79%

 

Chyba najlepiej będzie samemu obadać, który najlepiej przypadnie do gustu.

Edytowane przez wysokocukrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam/miałem styczność z (m.in. w pracy):

- clamwin (szybki, niezamulający, niezapychający RAM, darmowy, jednak niesuperskuteczny)

- MS Esentials (też OK, darmowy ... minus taki że od monopolisty 8O, skuteczności jeszcze dokładnie nie zbadałem )

- NOD (moim zdaniem najlepszy, ale kosztuje, jest skuteczny choć miałem wirusa którego wykrył, ale nie był w stanie usunąć)

- Avira (to była tragedia ... tragedia ... miałem na kilku starszych kompach... prawdziwy zamulator ... zdecydowanie nie cierpię tego antyvira)

 

Z Avirą od 2002 roku, generalnie bardzo sobie chwalę i polecam. Bywałem już w różnych miejscach internetu, jednak jakoś nigdy żadna moja maszyna softowo z tego powodu poważnie nie ucierpiała.

 

Jak na jednym (lub może nawet więcej niż jednym - od dawna unikam tego programu) kompie zamieniłem Avirę na NOD to efekt był taki jakbym dołożył RAM i kupił szybszy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić antywirus na 2 komputery cena jak najmniejsza wink komputery są mocne (sygna) i teraz takie pytanie jaki haczyk jest w takim antywirusie

 

istnieją takie wersje że od razu na 3 komputery możesz zainstalować. Kaspersky na pewno jeden z najdroższych, natomiast na przeciwnym biegunie możesz mieć Pandę. czy tam jest jakiś haczyk raczej nie. Jeśli za coś się płaci to wszystko jest jasne. osobiście używam płatną wersję i wiem że komercyjne wersje wykrywają znacznie lepiej zagrożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli porównujemy wykrywanie zagrożeń to warto sprawdzać wyniki dotyczące nie rozpoznanych zagrożeń - wg PC Security Labs w tej kategorii najlepiej radzą sobie Panda i F-Secure wykrywając 70-60% zagrożeń tego typu. Ja osobiście zdecydowałem się na Pandę poniważ Collective Inteligence mniej obciąża i nie spowalnia pracy komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...obecnie obciążenie systemu nie jest tak duże w programach antywirusowych tak jak kiedyś, jednak skanowanie w chmurze z pewnością jest korzystniejsze dla naszych zasobów. wybierając AV warto szukać takich opcji których nie mają inni producenci (np. szczepionka USB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...