Skocz do zawartości
turtles5

DFI LANParty NFII Ultra - co o niej sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tej Mobo? Na moje oko bardzo fajna, tylko nie wiem jak z OC i gdzie to w Polsce kupić. Jak ktoś miał kiedyś ta plyte niech podzieli sie wrazeniami

 

W testach seria LANParty wypada b. dobrze, ale nie widzialem tesstu tej plyty na nForce2. Jak ktos zna niech tez zarzuci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI to dobre plytki. Seria LANParty to niezle wyposazenie, pare bajerkow (min sloty PCI pomalowane farba reagujaca na promienie UV) i zadowalajaca wydajnosc oraz O/C. Ceny tez korzytne- przynajmniej na zachodzie.

 

Warto sie za nia porazgladac- na 100% sa dostepne w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przedewszystkim gdzie i za ile mozna ja kupic ??

Ciagle szukam plytki dla siebie a na takie cudenklo bym mogl poczekac tylko ile kosztuje :D poewnie drozsz od ABIT NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszla ostatnio LanParty NFII Ultra B ( http://www.hexus.net/content/reviews/revie...dmlld19JRD02NjA )

sporo poprawiona w stosunku do wersji bez B. Wyszla tez DFI NFII Ultra Infinity ( http://www.mbreview.com/nf2inf-4.php )

- wlasciwie to samo tylko pozbawiona bajerow - jak np. elementy UV reactive itd.

Polecam lekture cytowanych artykulow

 

Jak ktos wie gdzie to w Polsce kupic to niech mowi - szukalem, ale nie znalazlem (sa tylko DFI na KT400 i w dol) to nech powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to Ultra B strasznie mocno wyposazona

PCB cos mi przypomina :D czyzby ktos sie wzorowal na Abicie KD7 :P

ale to dobrze ,lepiej wzorowac sie na Abicie niz ECSie

do podkrecania sie nada ,regulacja dimm wieksza niz na Epoxie ,zasilanko trojfazowe procka - bardzo sie chwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekac na testy i porownac. Dobrze, ze chociaz ten Abit bedzie do kupienia. Co do DFI to podoba mi sie wynik na FSB - 235 MHz bez zadnych modow - ciut gorzej od Solteka, ale ten nie ma dziur mocujacych. Natomiast jezeli Abit an7 bedzie sie roznil od nf7 tylko tym uGuru i drobna zmiana layoutu to bedzie kicha - to samo pod nowa nazwa tylko nieco odgrzane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli to dfi nie ma dior wokol socketa to dla mnie odpada, bo nie zamocuje zadnego WC ani mocniejszego radiatora :/

Dziury ma, przeczytalbys recenzje (lub chociazby przejzal zdjecia) to bys wiedzial. Wersja bez B nie miala, natomiast nowa rewizja (czyli z B) dziury ma. Sam zreszta widzisz, ze mam WC i mi na dziurach zalezy. Zreszta oprocz tego plyta i tak ma pare fajnych bajerow jak np. dobre wyniki OC, elementy UV reactive, przyciski power i reset na pcb, radiator na SB (te 2 ostatnie rzeczy naprawde malo plyt ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI to dobre plytki. Seria LANParty to niezle wyposazenie, pare bajerkow (min sloty PCI pomalowane farba reagujaca na promienie UV) i zadowalajaca wydajnosc oraz O/C. Ceny tez korzytne- przynajmniej na zachodzie.

 

Warto sie za nia porazgladac- na 100% sa dostepne w Polsce.

BZDURY piszesz!!!

Sa wykonane z plastiku UV Reactive takiego jak wentyle, tyle, ze nieprzezroczystego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dystrybutora - wielka strata, bo DFI to dobra marka (tylko malo znana w Polsce - podobnie jak FIC). Moze sie JTT jakos podniesie, lub, co bardziej prawdopodobne, znajdzie sie jakis inny chetny na sprowadzanie plyt tej marki. Podobnie jest z Soyo - dobra marka, a w Polsce brak. I pomyślec ze Ruscy maja az 3 dystrybutorow DFI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...