Skocz do zawartości
Martines098

Płyta główna na 775

Rekomendowane odpowiedzi

ASRock A780GXH/128M czy Asrock A770DE+ słyszałem że mają dobrą opinie na necie i mieszczą sie w moim budrzecie ewentualnie jeszcze ASUS M4A77 bo chodzi mi o to odblokowanie rdzenia i oc tylko że w zasilaczu mam wtyczke dodatkowego zasilania 4 pin ale myślę że to nie bd przeszkadzało w pracy kompa?

 

Jak coś to zasiłka FORTRON 700W

Edytowane przez Martines098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 770de+ zero problemow , moduje na niej phenomy x2 555 dobra plyta za male pieniadze

 

ten A780GXH tez mam , dobra plyta + integra :]

 

 

 

 

 

Nie lubie asusow ;-)

 

jezeli potrzebujesz/chcesz integre bierz A780GXH jezeli bez integry : 770de+

 

u mnie komp dziala 24/7 phenom x2 555 @ x4 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio stałem sie posiadaczem procesora Intel Core 2 Extreme QX9775

 

I teraz mam pytanie jaka bd najlepsza i najbardziej wydajna płyta pod ten procesor i miała duży potencjał OC ??

Chce aby miała DDR3

 

Komputer to głównie bd do grafiki i do Gier

 

Karta to Gf 295 GTX

 

Zasilacz Zasilacz OCZ Z-Series 850W 80+ Gold Modular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, nie da rady... Ten procesor jest pod S771 i nie jest kompatybilny z S775. Ale najgorsze przed Tobą, autorze tematu - te procesory są stworzone do współpracy z bliźniakiem, czyli potrzebujesz dwóch takich procesorów - nie wiem, czy wystarczyłby jakikolwiek proc pod S771, np. Xeon, musiałbyś pogooglować. Jeśli udałoby Ci się zdobyć drugi procesor, to jest inny problem - płyty pod S771 ciężko kupić, bo to produkty serwerowe, w dodatku już przestarzałe, więc pozostają zapewne tylko używki. Jedyne co znalazłem:

 

Supermicro X7DBR-E-B 5000P LGA771 RAID SATA QUAD C (1405664701) - Aukcje internetowe Allegro

 

... ale nie wiadomo, czy obsługuje Twój procesor.

 

Wniosek? Pozbywaj się tego procesora jak najszybciej...

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie nie pasuje do 775 :oops:

Sorry... nie chcialem wprowadzic w blad autora :wacko:

 

Proca sprzedac jak pisal Gierek i kupic nowa platforme.

 

Zeby chociaz dostac czastke jego ceny :lol2:

 

http://www.peryskop.pl/produkt/54297/INTEL-CORE-2-EXTREME-QX9775

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI LANPARTY DK P45-T3RS

 

Problem w tym, że cała operacja jest bez sensu...QX9770 wydajnością odpowiada Phenomowi II X4 965, więc rewelacji nie ma... QX9770 + DFI P45-T3RS to jakieś minimum 1300 zł, a za podobną cenę można mieć znacznie wydajniejszego Core i5 2500K + np. Gigabyte P67A-UD3. Wniosek jest taki, że jeśli dostajesz proca za mniej niż 700 zł (lub za darmo jako prezent) to sprzedaj go na allegro i kup sobie właśnie Core i5 2500K + płytę P67.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-.- skąd się biorą tacy ludzie... Te cyferki cię przekonają? Test Core i5 2500K i Core i7 2600K - Sandy Bridge Uwolnione | PurePC.pl

 

ESC:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=116_376&products_id=35002 - procek 839 zł

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_375&products_id=35523 - płyta 405 zł

Razem 1244 zł

Edytowane przez kisiel96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESC@Allegro: Esc.pl - Intel Core i5-2500K 3.3GHz 6MB Cache BOX (1411475314) - Aukcje internetowe Allegro

A płyty to na Allegro żadnej sensownej nie ma... A i powiedz: po co chcesz kupować na Allegro, skoro kupujesz ze sklepu tyle, że Internetowego? I np. ESC i Allegro to to samo tylko, że na Allegro można trafić na oszusta, a w sklepie pokroju esc ciężej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...