Skocz do zawartości
Caleb

Najbardziej Oczekiwane Gry 2011 - Będzie Się Grało!

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

<p>Pełen napięć i najróżniejszych katastrof 2010 rok odchodzi do historii - żegnamy go raczej z nieskrywaną ulgą niż żalem, mając nadzieję, że 2011 będzie zauważalnie lepszy oraz spokojniejszy od poprzednika. Zaiste, biorąc pod uwagę podwyżki podatku VAT i pozostałe atrakcje jakie przygotowuje dla nas ukochana klasa rządząca, niczego nie można być pewnym. Zresztą, świat powoli schodzi na psy - takie są niestety fakty. Jednak zamiast przypominać o nieubłaganie zbliżającym się końcu cywilizacji, który wedle wielu proroctw nastąpi w 2012 roku, zajmiemy się czymś znacznie przyjemniejszym. Jeżeli ziemia rzeczywiście wyparuje za kilkanaście miesięcy, warto ten krótki czas dobrze spożytkować. Na płodzenie dzieci już zbyt późno, biznes także nie zdąży się dobrze rozkręcić, zaś hulaszczy tryb życia może doprowadzić do przedwczesnego zgonu. Pozostaje więc wyluzować, zająć umysł oraz ręce czymś konkretnym (no, tylko bez sprośnych skojarzeń!) i spokojnie poczekać na rozwój wydarzeń. Gracze na pewno nie będą mogli narzekać na nudę, skoro w 2011 roku pojawi się The Elder Scrolls V: Skyrim, Crysis 2, Deus Ex: Human Revolution, Mortal Kombat, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów czy Duke Nukem Forever. Oj, będzie gorąco! Dlatego zapraszamy do przeglądu najbardziej oczekiwanych gier !</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

PEŁNA TREŚĆ ZAPOWIEDZI...

 

Muszę uczciwie przyznać, że 2011 pod względem kalibru premier nowych tytułów zapowiada się świetnie. Deus Ex, Wiedźmin, Dragon Age, The Elder Scrolls V, Mass Effect 3, Duke Nukem Forever i moooże Diablo III. W takim razie, na co najbardziej czekacie? :>

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawde świetny rok, ja osobiście czekam na:

 

TES V: Skyrim

Bulletstorm

Alice: Madness Returns

Dungeon Siege 3

Rage

Portal 2

Diablo 3

The Witcher 2

Gears of War 3

The Last Guardian (najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra)

LittleBigPlanet 2 (w zasadzie to po weekendzie będę grał)

Uncharted 3

Deus Ex 3

 

W dalszej kolejności:

 

Crysis 2

Dragon Age 2

Duken Nukem: Forever

LA Noire

Killzone 3

Ratchet & Clank: All 4 One

Ni no Kuni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wiesiek i Diablo III.

Choć jak będzie czas to ME3 napewno zakupie (choć jeszcze ME2 czeka na ukończenie) w wolnej chwili Batman, TDU też napewno kiedyś przejde.

POdobno ma wyjść BF3 co może spowodować że na nic innego nie będzie już czasu!

Może sie ukaże "reszta" Star Crafta 2.

 

Rok pełen dobrych gier ale czasowo taki sam jak poprzedni wiec powstaną zaległości na następne lata do pogrania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest tego trochę. Ma też wyjść FF XIII 2 ale może tylko w Japonii.

 

Prawie wszystko z listy mnie interesuje, poza:

simsami

TDU 2

Fable 3 (ponoć beznadziejna)

Drakensang Online

Mortal Kombat (coś mi się wydaje, że będzie słaby)

 

No i w GoW 3 nie pogram bo nie mam X-a.

 

A jeżeli miałbym wybrać na co czekam najbardziej - chyba Mass Effect 3.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest, każdy ma swoje indywidualne Top 10 i takie zestawienie uwzględniające wszystkie tytuły miałoby nie 9, a 20 stron :> Musiałem się ograniczyć do gier, które w rankingach wyczekiwanych znajdują się na samym szczycie. Natomiast chętnie wyłapię kilka tytułów jakie zasugerujecie, żeby później napisać o nich recenzje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyjście Mafii2 totalnie zaspokoiło na kolejne 5 lat :)

Na nic nie czekam.

 

Kaeres Ty nie żartujesz ? :unsure: Ja się kompletnie rozczarowałem, w niej jest tyle z 'mafii' co kryminału w "M jak miłość". GTA4 nawet pod tym względem jest lepsze. Edytowane przez ojejku
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres Ty nie żartujesz ? :unsure: Ja się kompletnie rozczarowałem, w niej jest tyle z 'mafii' co kryminału w "M jak miłość". GTA4 nawet pod tym względem jest lepsze.

 

Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą. Nie przywykłeś jeszcze do jego mocno alternatywnych opinii? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Wszyscy zapomnieli o rFactor 2 :( Ja osobiscie najbardziej czekam wlasnie na ta gre, reszta tez pewnie u mnie zagosci ale bez wiekszych och-achow.

 

I Red Orchestrze 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rfactor 2 będzie jedną wielką klapą... tak mi intuicja i doświadczenie podpowiada. Ile świat simracingu ma czekać na rf2 ? ISI się spóźni jak zwykle 5 lat ze wszystkim, nawet silnikiem fizyki, gdzie iRacing już dawno oferuje znacznie więcej. Znowu trzeba będzie na mody/track-i czekać bo licencjami to nie będzie grzeszyć, a mody jakie są takie są. Nigdy nie dorównają komercyjnym produktom, gdzie stoi całe zaplecze realistycznych danych i zespołów z danych serii wyścigowych. Wątpie żeby silnik fizyczny był lepszy niż ten z iRacing, gdzie fizyka, modele powstają przy współpracy z fabrycznymi zespołami, trasy wszystkie są laserowo skanowane, a graficznie będzie jak zwykle z przed 10 lat. Przepraszam simracer-ów za sceptycyzm, ale mam nadzieję, że się pomylę.

 

Mimo wszystko chyba najbardziej czekam na D3 :) z sentymentu wypada mi to powiedzieć. Ale rok zapowiada się przekozacko, oby było tak w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

rfactor 2 będzie jedną wielką klapą... tak mi intuicja i doświadczenie podpowiada. Ile świat simracingu ma czekać na rf2 ? ISI się spóźni jak zwykle 5 lat ze wszystkim, nawet silnikiem fizyki, gdzie iRacing już dawno oferuje znacznie więcej. Znowu trzeba będzie na mody/track-i czekać bo licencjami to nie będzie grzeszyć, a mody jakie są takie są. Nigdy nie dorównają komercyjnym produktom, gdzie stoi całe zaplecze realistycznych danych i zespołów z danych serii wyścigowych. Wątpie żeby silnik fizyczny był lepszy niż ten z iRacing, gdzie fizyka, modele powstają przy współpracy z fabrycznymi zespołami, trasy wszystkie są laserowo skanowane, a graficznie będzie jak zwykle z przed 10 lat. Przepraszam simracer-ów za sceptycyzm, ale mam nadzieję, że się pomylę.

 

Mimo wszystko chyba najbardziej czekam na D3 :) z sentymentu wypada mi to powiedzieć. Ale rok zapowiada się przekozacko, oby było tak w praktyce.

 

Ja niestety mam podobne przemyślenia.

 

I nie zapominajcie o nowym Hitmanie... dla mnie każda część na długo zapada w pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2011 rok przyniesie zdecydowanie więcej dobrych gier od co najmniej kilku dobrych lat. To że posiadam wszystkie 3 największe platformy to nie powinienem mieć większych przeszkód, by zagrać w to co mnie interesuje. Na PC z pewnością będzie to (kolejność nieprzypadkowa), Portal 2, BulletStorm, Duke Nukem. Te 3 tytuły są dla mnie najważniejsze. Dwa pierwsze to spora szansa na hit, a Duke też nie powinien zawieść Na X360 w tym roku troszkę słabiej i jedynie Gears of War 3 wchodzi w grę. Na PS3 oczywiście na pierwszym miejscu wiadomo co, U3 ;). Z chęcią zagram w Killzone 3 czy LBP 2. W sumie to tyle. Z innych będę wybierał to co będzie warte uwagi. Jak Crysis 2 , TDU 2, Wiedźmin 2 czy Rage. Nie pogardził bym też modem Half-Life "Black Mesa", ale już mam coraz mniej nadziei, że to w ogóle wyjdzie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to:

- Deus Ex 3

- Wiedzmin 2

- Mass Effect 3

- Shogun 2 Total War

- Dragon Age 2

- TES V Skyrim

- Diablo 3

- Dungeon Siege 3

- Duke Nukem Forever (jako ciekawostka)

- mam cicha nadzieje, ze ciag dalszy Starcrafta 2 jednak wyjdzie w tym roku

 

BTW. widzial ktos gdzies jakis dobrze zrobiony kalendarz premier w formie graficznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie zestarzalem czy co innego, ale jakos nic dla siebie ciekawego nie widze :/ Jedynie Mass Effect 3 cieszy. Ewentualnie DNF jako przypomnienie starych czasow.

 

Nooo, to kolega musi już pod 70-kę podchodzić :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. widzial ktos gdzies jakis dobrze zrobiony kalendarz premier w formie graficznej?

 

Jezeli moze byc graficzna - papierowa, to dodaja taki do cd action ;)

 

CD-Action 1/2011 - Gry, Dodatkidogazet.pl - Nie szukaj w kiosku!

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Red Orchestrze 2 ;)

 

RO2 nie ma liście ponieważ nie jest to najbardziej oczekiwana gra roku, a "jedna z najlepszych pecetowych premier tego roku" © CD-Action 2/2011 lub "Gra która pokona Black Ops'a" © PC Gamer 1/2011 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić Diablo 3. Tylu ludzi poznało się przez te parę dobrych lat grania w poprzedniczki (z niektórymi kontakt do dziś!), że miło będzie powrócić do tego świata ;)

 

A poza tym - Skyrim, Fable III, Wiesiek, DNF, Mass Effect 3 i, oczywiście, Deus Ex.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej liście gier PC, na które czekam, znajdują się:

 

Deus Ex: Human Revolution

Tomb Raider

Thief 4

Duke Nukem Forever

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

The Elder Scrolls V: Skyrim

Diablo III

Fable III

Rage

Crysis 2

Dead Space 2

Mass Effect 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...