Skocz do zawartości
scoti2009

karta telewizyjna skystar2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem nowy na tym forum.Nie za bardzo wiem gdzie szukac pomocy.Siedze już 3 dni nad tym tematem i nic.Mianowicie chodzi o to,iż posiadam karte telewizyjną SKYSTAR2 i nie wiem co zrobic by miec jakie kolwiek polskie kanały.Czy to wogóle możliwe.Nie wiem też czy skierowałem sprawę na poprawne forum.Proszę o pomoc Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz mieć kodowane polskie kanały z platform cyfrowych to musisz prawdopodobnie dokupić czytnik CI (jeśli jest dostępny i obsługiwany przez skystar2) i moduł CAM pod daną platformę, tanio nie jest. Kanały FTA (tzn. niekodowane) powinny działać bez najmniejszych problemów. Radzę przeszukać forum elektrody, gdyż widziałem podobny problem, chociażby tutaj:SyStar2 i Cyfra+, zainteresuj się właśnie programem: "Poor Man's Cam" do emulacji karty (trzeba sczytać jej zawartość programatorem i wrzucić do programu). Ostrzegam że Cyfrowego Polastu nie uświadczysz, karta jest przypisana do dekodera (chyba, że można jakoś obejść, ale nie szukałem).

Edytowane przez mazdac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedz.Lecz chodzi mi o podstawowe polskie kanały.Tele5 i takie tam.Wiem też że można wrzucic transpordery lecz nie wiem jak sobie z tym poradzic!!Przejechałem już kilka nascie forum i dalej stoje w miejcu.Tak naprawde niewiem co do czego.Niemam już do kogo się zwrócić o pomoc!!Co forum> to po kilku tematach każdy gaśnie.Szukam odpowiedniej osoby,która tak naprawde pomoże.Dodam też że jestem zielon,bo przecież to najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedz.Lecz chodzi mi o podstawowe polskie kanały.Tele5 i takie tam.Wiem też że można wrzucic transpordery lecz nie wiem jak sobie z tym poradzic!!Przejechałem już kilka nascie forum i dalej stoje w miejcu.Tak naprawde niewiem co do czego.Niemam już do kogo się zwrócić o pomoc!!Co forum> to po kilku tematach każdy gaśnie.Szukam odpowiedniej osoby,która tak naprawde pomoże.Dodam też że jestem zielon,bo przecież to najważniejsze

 

Ale czego nie wiesz?

1. Instalujesz sterowniki, programy do oglądania (chociażby któryś z tych)

2. Ustawiasz anetenę na daną satelitę

3. Podłączasz do tunera

4. Odpalasz program i "powinno działać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...