Skocz do zawartości
Gość prolimatech

Goodramy sypia błędami = RMA?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prolimatech

Ostatnio miałem bluescreena z opisem u góry: MEMORY_MANAGEMENT. Dzisiaj zrobiłem test wbudowanym programem w Windows - Diagnostyka pamięci systemu Windows.

Już na początku były problemy:

 

Dołączona grafika

 

po przejściu całego testu:

 

Dołączona grafika

 

tutaj screen z CPU-Z:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Goodram 2x2GB 1333Mhz CL9

 

 

RMA wita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypal sobie jakiegoś linuksa (może masz nawet, np. w ubuntu jest memtest przy uruchamianiu jako opcja) albo memtesta na cd/dvd. Co do gwarancji.... RMA bezterminowe (tak jak reklamuje goodram) obowiązuje między producent<->sprzedawca, między sprzedawca<->klient obowiązują zasady rękojmi i gwarancji udzielanej przez sprzedawcę, producent<->klient nie działa i nie przyjmą Ci pamięci. Jeśli już jest po gwarancji sprzedawcy to może dogadaj się z nim, albo kup taką samą i podmień, oni wyślą do producenta a ten im odda nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość prolimatech

Napiecie masz ustawione recznei czy na auto?

 

auto miałem, dałem ręcznie na 1,5V i dalej [gluteus maximus] już na początku testu

 

pamięci kupiłem niedawno w esc.pl więc nie będzie problemu myślę, napisałem do serwisu maila

 

dzisiaj po południu będę miał pendrive to wypale goldmemory albo memtesta na pena i test puszcze

 


 

Zrobiłem test Memtestem. Jedna kość jest wadliwa - sypie błędami już na początku testu. Leci na RMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto miałem, dałem ręcznie na 1,5V i dalej [gluteus maximus] już na początku testu

 

pamięci kupiłem niedawno w esc.pl więc nie będzie problemu myślę, napisałem do serwisu maila

 

dzisiaj po południu będę miał pendrive to wypale goldmemory albo memtesta na pena i test puszcze

 


 

Zrobiłem test Memtestem. Jedna kość jest wadliwa - sypie błędami już na początku testu. Leci na RMA.

 

 

Pochwal się co wyszło z tej reklamacji w esc.pl Ja miałem na dniach taką jazdę z reklamacją pamięci u nich, że dziwię się jak oni jeszcze funkcjonują.

Dla zainteresowanych zapraszam do ciekawej lektury na

 

Oszusci & niesolidne: firmy, serwisy, sklepy - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 31

 

Jakoś tak dziwnie się składa że sklep i serwis ESC.pl dość często się pojawia w kategorii oszuści czy niesolidni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość prolimatech

Jedna kość była walnięta, wypełniłem RMA, wysłałem do nich kurierem UPS za 18 zł (odebrał właściciel) i na stronie widnieje status "przyjęto".

Wczoraj napisałem maila do serwis@esc.pl

 

Witam

Kiedy mogę się spodziewać informacji na temat moich pamięci?

i dostałem odpowiedź

 

Jak usterka się potwierdzi to zapewne już w poniedziałek będzie wymiana.

 

Pozdrawiam.

więc chyba nie powinno być jaj skoro z testów Memtest i Goldmemory wyszło, że jedna kość jest walnięta (i to na pierwszych 3mb jeszcze, wrr)

Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że ostatnio na innym forum 2 różnych użySZkodników napisało, iż miało pamięci z esc.pl właśnie i też nie działały. W ogóle im się komputer nie włączał. Więc bardzo możliwe, że esc.pl ma ostatnio sypniętą serię pamięci od GoodRAM'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio serwis esc.pl ma problemy i to nie tylko z ramami, choć te się zdarzają najczęściej, dla chętnych polecam wątek

Oszuści i niesolidne firmy:

 

Oszusci & niesolidne: firmy, serwisy, sklepy - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 31

 

Przez ostatnie 4 strony nazwa esc.pl przewija sie tam najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Od siebie dodam, że ostatnio na innym forum 2 różnych użySZkodników napisało, iż miało pamięci z esc.pl właśnie i też nie działały. W ogóle im się komputer nie włączał. Więc bardzo możliwe, że esc.pl ma ostatnio sypniętą serię pamięci od GoodRAM'a

 

To nie jest problem z pamieciami z esc.pl tylko w ogóle goodram musiał miec jakieś walnięte serie. Tydzień temu dostałem nowe ramy za reklamowane pod koniec grudnia. Pierwsze sypały ciągiem błędów.

Oczywiscie nie kupowałem ich w wyzej wymienionym sklepie.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...